Ankara Tüp Bebek Merkezleri ve Doktorları

Tüp bebek yöntemi oldukça yaygın görülebilen bir çocuk sahibi olma yöntemidir. Normal yollardan çocuk sahibi olamayan çiftler çocuk sahibi olabilmek adına tüp bebek merkezlerine başvururlar. Bu süreç anne ve baba adayını tedirgin edebilir fakat olumlu sonuç tüm bu tedirginlikleri sona erdirir. Anne adayından alınan yumurta baba adayından alınan sperm hücresi ile döllenir.

Laboratuvarda gerçekleşen bu döllenmede en sağlıklı embriyonun rahme yerleştirilmesi hedeflenir. Bu konuda size yardımcı olabilecek tüp bebek merkezleri bulunmaktadır. Tüp bebek tedavisi Ankara ilinde kolaylıkla yapılabiliyor. Tüp bebek Ankara merkezlerinden gerekli bilgi ve desteği alarak siz de çocuk sahibi olmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Ankara Tüp Bebek Doktorları

Tüp bebek tedavisi olmaya karar verdikten sonra alanında uzman doktorlar hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. En iyi Ankara tüp bebek doktorları arasından size en uygun olanı seçerek tedavinize bir an önce başlayabilirsiniz.

  • Dr. Berfu Demir: Ankara’daki tüp bebek merkezleri arasında bulunan Bahçeci Ankara Tüp Merkezinde hizmet veren Prof. Dr. Berfu Demir, alanında uzmandır. İspanya’da tüp bebek tedavisinde klinik ve laboratuvar uygulamaları programında master yapmıştır. 20 yıllık tecrübesi ile sıklıkla tercih edilen bir doktordur.
  • Dr. Mehtap Polat: Tüp bebek ile ilgili çeşitli çalışmalara imza atan doktor 21 yıllık deneyime sahiptir. Ankara Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezinde bu hizmeti vermeye devam etmektedir.
  • Doç. Dr. İsmail Güler: 20 yıllık kadim tecrübesi ile tüp bebek hakkında çalışmaları olan bir doktordur. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezinde 2017’den yılından bu yana tüp bebek tedavisi kapsamında hizmet vermektedir.
  • Dr. G. Serdar Günalp: 34 yıllık kariyerinde yurtdışı dahil olmak üzere çeşitli IVF çalışmaları yapmıştır. Halen infertilite ve üreme endokrinolojisi alanında hizmet veren Prof. Dr. Günalp Ankara tüp bebek merkezi olan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Ünitesinde çalışmaktadır.
  • Doç. Dr. Şenol Kalyoncu: 26 yıllık tecrübeye sahip doktor alanında önemli eğitimlere ve başarılara imza atmıştır. Tüp bebek tedavisinde üst ihtisas yapmıştır. Özel kliniği olan Doç. Dr. Şenol Kalyoncu adlı kliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Ankara Tüp Bebek Merkezleri Listesi

Çocuk sahibi olamamamın birçok sebebi olabilir. Genel olarak bu durum sebebi açıklanamayan kısırlık, kalitesiz spermler, yumurta rezervinin az olması veya endometriozis gibi hem anne hem baba adayından kaynaklanabilir. Çocuk sahibi olmak için başvurabileceğiniz Ankara’da tüp bebek merkezleri bulunmaktadır. Ankara tüp bebek hastaneleri şu şekildedir:

  • Ankara Şehir Hastanesi Tüp Bebek Merkezi: Bebek sahibi olmak isteyen hastalar için ihtiyaç duydukları hizmeti konfor içerisinde sunan bir hastanedir. Birçok sebebe bağlı çocuk sahibi olamayan çiftlere yönelik çeşitli tedavi yöntemleri uygular. Ankara şehir hastanesi tüp bebek merkezi ülkenin her yerinden tüp bebek tedavisi için gelenleri kabul eder.
  • Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezi: 12 yıllık deneyimi ile ilgili ve bilgili bir hastanedir. Doğru teşhis ve doğru yöntemler uygulayan tüp bebek merkezi Ankara ilinde gidebileceğiniz devlet hastanelerindendir.
  • Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi: Tam donanımlı laboratuvarları ve uzman ekibi ile isteğinize yönelik tedaviyi sunar. Ankara özel tüp bebek merkezi 26 yıllık deneyimi ile çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin hayallerine ulaşması için tedavi yöntemlerini ince bir şekilde uygular. Bu sayede Ankara’da en iyi tüp bebek merkezi olmaya adaydır.
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezi: Ankara en iyi tüp bebek merkezi arayışınıza yardımcı olan tüp bebek merkezi, 23 yıllık tecrübeye sahiptir. Donanımlı doktor kadrosu ile Ankara tüp bebek merkezi yorumlar açısından bakıldığında da tavsiye edilen bir merkezdir.
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Ünitesi: Ankara tüp bebek tedavisi veren hastanelerden biridir. Türkiye’de ilk akredite olmuş tüp merkezidir. 32 yıldır verdiği hizmeti ile Türkiye’nin köklü hastanelerindendir. Ankara’da tüp bebek doktorları arasında bulunan deneyimli ve uzman doktor kadrosuna sahiptir.

Ankara tüp bebek merkezleri listesi içerisinde yer alan merkezler sayesinde Ankara’da tedaviye başlayabilirsiniz. Çıktığınız bu yolda tüp bebek Ankara fiyatları merkezden merkeze değişiklik göstermektedir. Ankara tüp bebek merkezi fiyatları hakkında derin bir araştırma yaparak tedavi sürecinizi başlatabilirsiniz.

Dilerseniz İstanbul tüp bebek merkezleri hakkında bilgi alarak, tedavinize İstanbul’da başlayabilirsiniz.

Yorum yapın