Bir Kız Nasıl Güldürülür – Onu Çatlatmanın 8 Yolu

Bir Kız Nasıl Güldürülür

Bir kızı nasıl güldüreceğinizi sizinle birlikte öğrenebilirseniz, aşık olmaya bir adım daha yakınsınız demektir.

Yine de benim sözüme güvenme. Uzun süreli ilişkileri araştıran araştırmacılar bile , birlikte gülen çiftlerin birlikte kaldıkları ve sonuç olarak daha kaliteli ilişkilere sahip oldukları sonucuna vardı.

Bunun nedeni, gülmenin bizi açmamız ve birlikte yaptığımız insanlara karşı daha fazla güvenmemiz için teşvik etmesidir. Birisi sizinle sık sık gülerse, sizi neşe ve mutluluk duygularıyla ilişkilendirmeye başlar ve yanınızda daha fazla zaman geçirmek ister.

Kızlar kendilerini güldürebilen erkekleri sever. Dünyanın en komik , en zeki, en yakışıklı ya da en romantik insanı olmak zorunda değilsiniz ama konuştuğunuz kızı güldürebilirseniz daha başarılı olursunuz.

Yaklaşan büyük bir randevunuz varsa, bir bayan arkadaşınızın size aşık olmasını istiyorsanız veya yalnızca ilişkilerinizi geliştirmek istiyorsanız, yakınlığınızı engelleyen tüm engelleri yıkmak için mizah ve kahkaha kullanmak isteyeceksiniz. .

İşte bir kızı nasıl güldüreceğiniz, herhangi bir beceriksizliği üzerinizden nasıl atacağınız ve komik bir sohbet akışını nasıl sağlayacağınız.

1. Rahatlayın.

Bunu okuyorsanız, zaten bazı şeyleri gereğinden fazla düşünüyor olabilirsiniz.

Kendiniz olmak, sizin için doğru eşleşmeyi bulmanın anahtarıdır, bu yüzden randevu ortasında bir stand-up komedyeni olmak için çok uğraşmayalım. Komik olmak için çok çabalamak neredeyse her zaman komik değildir.

Açılıp kıkırdama konusunda rahat hissetmesini istiyorsun. Göz teması kurarak, gülümseyerek ve rahat vücut diliyle ona eğlenceli, rahat bir insan olduğunuzu gösterin. Kasılmışsanız ve eğlenmiyorsanız, gülme olasılığı çok düşüktür.

2. Kendinize güvenin.

Kendinize güvenmek, hayattan istediğinizi elde etmenin tek yoludur. Onu güldürebileceğinize inanın ve muhtemelen de güldüreceksiniz.

Kızlar iyi bir havaya ilgi duyar, bu yüzden kendine güven verirsen, arkadaşlığından daha çok zevk alır. Pürüzsüz, zahmetsiz teslimat herhangi bir şakaya katkıda bulunacaktır. Hiçbir şey mizahı çok garip veya gergin görünmek kadar mahvedemez.

Seninle gülmesini istiyorsun, sana değil. Utangaç hissediyorsan, şakanın bu kısmını yap. Kendinizi kabul edin ve diğerleri de sizi kabul etsin.

3. Güçlü yönlerinizle oynayın.

Herkesin kendi mizah anlayışı vardır, bu yüzden sizinkini kanalize edin.

Belki izlenimler ya da komik tek satırlıklar size göredir? Belki keskin bir zekan var ya da fiziksel mizahta daha iyisini yapıyorsun?

Yaptığınız, arkadaşlarınızın, özellikle de bayan arkadaşlarınızın moralini bozan şeyleri bir düşünün ya da sadece kendinize sorun. Kişiliğiniz hakkında iyi bir fikir edinebilmesi için size uygun bir mizah sunmak istiyorsunuz.

4. Bazı hikayeler paylaşın.

Kendinizi komik anekdotlardan oluşan bir repertuarla donatmak, çok sahnelenmiş görünmeden sohbete mizah katmanıza yardımcı olacaktır.

Size okul günlerinizi sorarsa, o zamanlardan eğlenceli bir anınızı düşünün veya arkadaşlarınızla aranızda geçen komik bir anı paylaşın.

Tüm zamanı onun dahil olmadığı anılar hakkında konuşarak harcamadan, hayattan en iyi şekilde yararlanan eğlenceli bir insan olduğunuzu iletmek istersiniz.

Birlikte komik anılarınız varsa, komik anlarınızı hatırlayın veya ona paylaştığınız komik bir sohbeti hatırlatın.

5. Çevrenizi kullanın.

Sohbet başarısız olmaya başlıyorsa, etrafınızda olup biten komik şeylere işaret etmek yardımcı olur.

Az önce arkanızdaki masadan duyduğunuz komik ifadeyi ona anlatın ya da etraftaki mekanın tuhaf dekoruna dikkat çekin.

Kıkırdamaların devam etmesi için ara sıra gözlem yapın, ancak yoldan geçenlere karşı eleştirel görünmekten veya dış dünyayla ondan daha çok ilgileniyormuşsunuz gibi görünmekten kaçının.

6. Kendinize gülün.

Kendini küçümseme, ona kendinizi fazla ciddiye almadığınızı ve kendi hatalarınıza gülebileceğinizi gösterir. Ayrıca, sizinle kendisi hakkında şaka yapmak için daha güvenli hissetmesini sağlayacaktır.

Bunu, birlikte olduğunuz garip anlardan kurtulmak için bile kullanabilirsiniz. Yanlış kıyafetle gelirseniz kıyafetiniz hakkında şaka yapın veya birlikte yürürken sendelerseniz koordinasyon eksikliğinizle dalga geçin.

7. Onunla alay edin.

Kendinizle dalga geçerek nazikçe azarlamaya kadar konuşmayı başarılı bir şekilde açtıysanız, onunla şakacı bir şekilde şakalaşarak biraz gülebilirsiniz.

Açıkçası, tam anlamıyla alay etmek istemezsin, ki bu sadece kaba, ama ona çok iyi giyindiğini ve seni göstermeye çalıştığını söyleyerek her zaman onu hedef alan hafif yürekli şakalar yapabilirsin, ya da Artık aynı anda hem komik hem de yakışıklı olmaktan kurtulamadığı şakası.

8. Hafif tutun.

Ciddi konular hakkında sohbet etmek, birbirinizle daha yakınlaşmanıza ve daha rahat olmanıza yardımcı olabilirken, aradığınız şey kahkahaysa, hassas konulardan uzak durun.

İşler hayal ettiğiniz komik sohbetten uzaklaşırsa, saçma sapan bir “Tercih eder miydiniz?” sorular sorun veya ezberlenmiş bir fıkra anlatın.

Onu mizah anlayışını bilecek kadar iyi tanımıyorsanız kaba veya tartışmalı şakalar yapmayın. Ve kesinlikle onun güvensizlikleriyle çok fazla dalga geçmekten veya pahasına gülmekten kaçının.

Yorum yapın