Kızların En Çok Sevdiği Sözler

“Kızların En Çok Sevdiği Sözler” başlıklı bu yazıda, kadınların kalbini kazanmanın ve onları özel hissettirmenin yolları üzerine odaklanılacak. Kelimelerin gücü, insan ilişkilerindeki etkisini sık sık kanıtlar. Özellikle kadınlar, duygusal anlamda güçlü ve anlamlı sözlerle yapılan iletişimden büyük memnuniyet duyarlar.  Romantik, övgü dolu, samimi ve içten ifadeler bu yazının ana temasını oluştururken, bu sözlerin ilişkilerdeki olumlu etkilerine de değinilecek.

İnsanlar arasındaki iletişimin ne kadar önemli olduğu herkes tarafından bilinir, ancak doğru sözlerin doğru zamanda kullanılması her zaman kolay olmayabilir. Bu yazı, kızların duygularına hitap edebilecek, onları değerli hissettirecek ve pozitif bir etki yaratacak sözleri bir araya getiriyor. İlişkilerde sıcaklık ve samimiyet yaratmayı amaçlayan bu ifadelerle, sevdiklerinizle olan bağınızı güçlendirirken, aynı zamanda onlara olan sevgi ve saygınızı en etkili şekilde ifade etme şansı bulacaksınız.

Kızların En Çok Sevdiği Anlamlı Sözler

1. Dumanımda o yoktu, sigarayı bıraktım; kadehimde o yoktu, içkiyi bıraktım; rüyalarımda o yoktu, uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım.

2. Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen, vur kır kalbimi; kalbimden akan kan yazacaktır ismini, o zaman anlarsın sana olan sevgimi.

3. Hepsi gidici, sen kalıcı; hepsi anlık, sen hayat boyu; hepsi çocukça, sen gerçekçe; hepsi öylesine, sen ölesiye.

4. Küçüktüm, adam olmadı dediler; adam oldum, sevmedi dediler; sevdim, uğruna ölmedi dediler; öldüm, iş işten geçti dediler.

5. Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte; yalanda olsa ne var ki bu şarkıyı söylemekte; yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor; yalanda olsa MUTLUYUM, bu bana yeter.

6. Bazen anlatmak zor geldi, korktum; bazen cesurdum, sen yoktun; ve artık bir karar aldım, söylüyorum: Seni çok ama çok seviyorum.

7. Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte; geceye inat gün hala ağarmakta; ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar seni seveceğim!

8. Bir çerçeve astım odama, içi boş önemi yok; neden diye sorma, neye baksam seni görüyorum nasıl olsa.

9. Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba. Dünyada birçok insan var, kimi mutlu kimi mutsuz, kimi ağlayıp kimi gülüyor; ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var, o da şu an mesajımı okuyor.

10. Ne güneşi istiyorum karanlığıma, ne de yıldızları istiyorum gece yarılarında. Çok değil, bir tek seni istiyorum yalnızlığıma!

11. Gecenin sessizliğini dinle, içinde beni bulacaksın. Karanlığa bak, yüzümü göreceksin. Elini kalbine koy, gözlerini kapa, ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN.

12. Bugün bir meyhane keşfettim, mezarlığın tam karşısında. Eğer ki bir gün beni ararsan, ya meyhanedeyimdir ya da tam karşısında.

Kadınları Etkileyen Anlamlı Güzel Sözler

13. Bugünü yaşıyorsam, yarının seni bana getireceğine inandığım içindir.

14. Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerim onu parçalayacak kadar asildir.

15. Bir sevgi diledim gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

Kızların Sevdiği Etkileyici Sözler

16. Sevgini taşımak değil, hasretini çekmek zor; gülmeyi unutmak değil, ağlamaya alışmak değil; ölmekte değil, özleyip de görmemek zor.

17. Sevgi, unutulmaz; unutan sevgisiz kalmıştır. Eğer sevmiş ve unutmuşsa, sevmesini bilmemiştir. Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi, başkasına bakar mı?

18. Sevgini ben değil, gözlerim seçti; onlar sevdi, onlar beğendi. Banane gidersen ONLAR AĞLASIN! Zengin bir adam dar bir sokağa girmiş, aynı anda yandan bir filozof gelmiş. Zengin adam demiş ki: “Ben bir serseri için yoldan çekilmem.” Filozof da demiş: “Ben çekilirim.”

19. Çiçekler bahçesinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, sen buna değersin be gülüm.

20. Düşlerim vardı, görmekten korktuğum; hislerim vardı, söylemekten korktuğum; şiirlerim vardı, yazmaktan korktuğum; şimdi sen varsın, kaybetmekten korktuğum.

21. “Bir çerçeve astım odama, içi boş önemi yok. Neden diye sorma, neye baksam seni görüyorum nasıl olsa.”

22. “Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba. Dünyada birçok insan var. Kimi mutlu, kimi mutsuz. Kimi ağlayıp kimi gülüyor. Ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var, o da şu an mesajımı okuyor.”

23. “Ne güneşi istiyorum karanlığıma, ne de yıldızları istiyorum gece yarılarında. Çok değil, bir tek seni istiyorum yalnızlığıma!”

24. “Gecenin sessizliğini dinle, içinde beni bulacaksın. Karanlığa bak, yüzümü göreceksin. Elini kalbine koy, gözlerini kapa. Ruhumu yolluyorum birazdan, ÖPÜLECEKSİN.”

25. “Bugün bir meyhane keşfettim, mezarlığın tam karşısında. Eğer ki bir gün beni ararsan, ya meyhanedeyimdir ya da www.guzele.com tam karşısında.”

26. “Bugünü yaşıyorsam, yarının seni bana getireceğine inandığım içindir.”

27. “Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerim onu parçalayacak kadar asildir.”

28. “Bir sevgi diledim, gözyaşı buldum. Bir dost diledim, sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim, derdimin tiryakisi oldum. Bil ki gerçek sevgiyi ben sende buldum!”

29. “Seven unutmaz, unutansa sevmemistir. Eğer sevipte unutmusa, sevmesini bilmemistir. Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi, başkasına bakar mı? Sevgini taşımak değil, hasretini çekmek zor. Gülmeyi unutmak değil, ağlamaya alışmak değil. Ölmekte değil, özleyip de görmemek zor…”

Kızların Sevdiği Güzel Sözler

30. “Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen beni de götür, gittiğimiz yer kara toprak olsun.”

31. “Kızlar sevgiyi kalplerine, erkekler ise ceplerine koyar! Benim ceplerim dolu, sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum.”

32. “Seviyorum, seviyorum. Haykırarak söylüyorum. Kimselerden korkmuyorum, ölümüne seviyorum. Bir gün bana soracaksın, ben mi dünya mı diye. Ben ‘dünya’ diyeceğim ve sen küsüp gideceksin. Ama bilmeyeceksin ki benim bütün dünyam SENSİN!”

33. “Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır. Sakın ağlayayım deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.”

34. “Eğer son nefesimi vermeden önce mutlu olacağını bilirsem, cehenneme bile gülerek giderim!”

35. “Seni ben değil, gözlerim seçti. Onlar sevdi, onlar beğendi. Banane gidersen ONLAR AĞLASIN! Zengin bir adam dar bir sokağa girmiş, aynı anda yandan bir filozof gelmiş. Zengin adam demiş ki: ‘Ben bir serseri için yoldan çekilmem.’ Filozof da demiş: ‘Ben çekilirim.'”

36. “Çiçekler bahçesinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam gülüm. Seni koklamak olsa da ölüm, sen buna değersin be gülüm.”

37. “Düşlerim vardı, görmekten korktuğum; hislerim vardı, söylemekten korktuğum; şiirlerim vardı, yazmaktan korktuğum. Şimdi sen varsın, kaybetmekten korktuğum.”

38. “Vücudun otobüs, beynin şofördür. Kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir. Aşık bir insansan mantığını www.guzele.com unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.”

39. “Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen, seni seven de seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.”

Kız Arkadaşa Anlamlı Sözler
İLGİLİ İÇERİK Kız Arkadaşa Anlamlı Sözler

40. “Gidene kal demeyeceksin. Gidene kal demek zavallılara, ‘alana git’ demek terbiyesizlere. Dönmeyene dön demek acizlere yakışır…”

41. “Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder. Eğer bir gün gidersen, çocuk değilim ağlamam. Allah değilim, affetmem.”

42. “Polis bir gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş. ‘Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum’ demiş. Adamlar da: ‘Abi biz Fenerbahçeliyiz, uluslararası ne işimiz olabilir ki?’ demiş.”

43. “Gözlerin dalarsa, bil ki düşündüm seni. Kulakların çınlarsa, bil ki anladım seni. Gece uyanırsan, bil ki resmini öptüm. Gözlerinden yaş damlarsa, bil ki sensiz öldüm…”

44. “Dünyada üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi ve umut etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Umut etmeyi sevdim, belki seversin diye.”

45. “Seni denizdeki canlılara anlattım. Benim canım sevgilim, balıkları bile ağlattın. Yeter mi?”

Yorum yapın