Yatakta Harika Olan Burçlar, En İyiden En Kötüye Sıralandı

Yatakta Harika Olan Burçlar

Cinsel uygunluk, bireyin hem bedensel hem de zihinsel olarak cinsel aktivitelere hazır ve uygun olma durumunu ifade eder. Bu, sadece erkeğin sertliği ya da kadının ıslaklığı ile sınırlı olmayıp, aynı zamanda kişinin cinsel sağlığı, tutumu ve partneriyle olan iletişimini de kapsar. Yani cinsel uygunluk, sadece fiziksel değil, aynı zamanda duygusal ve zihinsel bir bütünlüğü içerir.

Vücut geliştirme ve spor salonlarında çalışarak elde edilen sert bir vücut, cinsel çekiciliği artırabilir; fakat cinsel uygunluk sadece iyi bir vücuda sahip olmak anlamına gelmez. Bu, aynı zamanda partnerinizle olan iletişiminizi, onların ihtiyaçlarını anlamayı ve onlara zevk verme yeteneğinizi de içerir. Bir kişinin yatakta ne kadar iyi olduğu, sadece kendi performansına bağlı olmayıp, aynı zamanda partnerinin ihtiyaçlarına ne kadar duyarlı olduğuyla da ilgilidir.

Bir kişi yatakta ne kadar becerikli olursa olsun, eğer partnerini sadece kendi zevkleri için kullanıyorsa, bu kişi cinsel uygunluk açısından eksiklikler taşır. Sağlıklı bir cinsel yaşam, bencillikten uzak, karşılıklı zevk almayı ve verme yeteneğini içerir. Bu, yatakta iyi görünmekle ilgili değil, her iki tarafın da zevk almasını sağlamakla ilgilidir.

Cinsel zindelik, yatakta iyi bir performans sergilemek, partnerinizle doğru iletişim kurmak ve her iki tarafın da zevk almasını sağlamakla ilgilidir. Cinsel açıdan uygun bir kişi, partnerini memnun etmek konusunda istekli ve hevesli olmalıdır. Açgözlülük ve bencillik, cinsel açıdan uygun olmamakla eşdeğerdir. Cinsel uygunluk, bir başkasını memnun etmek, onlara zevk vermek ve bu süreçte kendilerini iyi hissetmekle ilgilidir.

Astroloji, bireyin cinsel uygunluğu konusunda bir fikir verebilir; ancak bu, yalnızca bir rehber olarak kullanılmalıdır. Cinsel uygunluk, bireyin kendi tutumları, iletişim becerileri ve duygusal zekası ile doğrudan ilgilidir. Bu nedenle, cinsel uygunluk üzerine çalışmak, bireyin kendi üzerine çalışması ve partneriyle olan iletişimini geliştirmesi anlamına gelir.

Yatakta en iyi olan burç hangileriymiş sırasıyla bakalım;

1. TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Muhtemelen cinsel açıdan en uygun olanıdır, çünkü bu insanlar memnun etmek isterler ve size zevk verecek her şey üzerinde sizinle çalışmaktan tamamen zevk alırlar. Terazi savaşmak istemez ama aynı zamanda yoğun cinsel insanlardır kibar ve adil olmak adına size hayatınızın en iyi seksini verirler.

2. KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)

Koç yıldız olmak istiyor ve senin giderken aklındaki tek kişi kendisi olmasını istiyor. Bu nedenle kibirleri onları bir kendini mükemmelleştirme yolculuğuna çıkarır ve “ego”nun dezavantajları olsa da, cinsel zindelik için de çalışır. Koç severler sizi memnun edecek, çünkü sahip olduklarınızın en iyisi olduklarını bilmekten hoşlanıyorlar.

3. BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

Genel olarak sağlıkları konusunda çok ciddi oldukları için, Boğa ile ilgili her şey cinsel uygunluktur. Aşıklar kadar korkusuzdurlar, cüret ederken aynı zamanda düşüncelidirler. Hoşunuza giden bir şey varsa söyleyin, çünkü dinliyorlar ve aynı zamanda çok, çok istekliler.

4. YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Doğal olarak atletik olan Yay sevgilisi, mutlu, sağlıklı bir cinsel aşk hayatının övgülerini ilk söyleyen kişi olacaktır. Seks bu işaret için önemlidir, ancak benlik saygısı ve kendine güven de önemlidir. Kendinden emin olmak, sizin de kendinizi güvende hissetmenizi isterler ve kendinizi kötü hissettiğinizde sizinle ilgilenirler.

5. AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

İşaretlerin en seksisi olarak bilinen Akrep, oyuncu ve eğlenceyi seven biri olsalar bile seksi çok ciddiye alır. Seks sadece önceden planladığınız bir şey değildir; spontane ve vahşidirler, ancak aynı zamanda dikkatli ve vicdanlıdırlar.

6. ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan, asla beklemeyeceğiniz şekillerde size gelebilir ve yatak odasında, işaretlerin en sevecenleri olabilirler. Çiftler arasındaki aşkın önemini bilirler ve cinsel zindelikleri sadece yatakta iyi olduklarını değil, sevgililerinin isteklerine karşı ilgili ve saygılı olduklarını da gösterirler.

7. KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Cesur ve cüretkar Kova, yatak odasında gerçekten maceracıdır. Bununla birlikte, aşk ve seks söz konusu olduğunda biraz pervasız olma eğilimindedirler, bu da onları diğer işaretlerden biraz daha az uygun hale getirir.

8. BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Kova’dan biraz daha az formda olan Balık, özellikle seks sırasında, bir başkasının fikirlerine açık olmaya gelince biraz unutur. Yatakta eğlenceli olsa da, bu işaret, aslında bir parçası olmak istediğinden biraz daha fazla somurtmaya eğilimlidir ve cinsel zindelikleri, tembel aşıklar olduğu kadar eksik görünmektedir.

9. OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Oğlak sevgilisi için cinsel uygunluk listede üst sıralarda yer almıyor. Bu kişi seksten çok hoşlanır, ancak zaman zaman seksle birlikte gelen bagaja da hazır değildir. Sizin için ellerinden geleni yapacaklar ve size büyük zevk verecekler, ancak onlardan hareket etmelerini veya bütün olmalarını beklemeyin.

10. İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler’in sevgili olarak cinsel açıdan uygun olmaması değil, o anda karar verdikleri şeyden çok daha fazlasını size vermeleri için o kadar önemli değilsiniz. İkizler, seks sırasında bencil ve umursamaz olma eğilimindedir ve bu kesinlikle onları daha az uygun görür.

11. YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç, söylendiği kadar cinsel olarak uygun değildir. Aşağı yukarı. Zodyak’ın bu işareti bazı çok dikkatsiz insanlar üretti. İyi görünseler ya da zaten bildiğiniz gibi harika vücutlara sahip olsalar da, ışığın yanmadığını ve onlarla yataktayken gözlerindeki o parlak bakışı fark edeceksiniz. Memnuniyet değil; can sıkıntısı.

12. BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Cinsel uygunluk Başak için geçerli değildir. Seksi, evet. Akılda seks, evet. Ama aşıklar olarak uygun mu? Hayır. Sorun şu: Onlar sadece seks yapmak istemiyorlar. Seksi düşünceler ve fanteziler Başak’ın en uygun anlarıdır, ancak onu gerçek fiziksel alana götürün ve bir dergiyle sevişseniz daha iyi olur.

Yorum yapın