Viyole Saç Modelleri ve Renkleri

Viyole saçlar viyole saç modelleri içerisinde farklı renkleri bulundurmasıyla birlikte farklı ortamlarda ışığın durumuna göre farklı renk tonlarını belirgin olarak yansıtmakta olan saçlar olarak saç trendleri arasında yer almaktadır.

Viyole Siyah Saç

Saçlarında değişiklik yapmak isteyen kadınlar için en ideal seçimlerinden birisi viyole siyah saç rengi olacaktır. Dümdüz siyah bir saç rengine sahip olmak yerine arasında mor da bulunan viyole siyah, fark yaratıcı olmaktadır. Neredeyse tüm ten renkleriyle birlikte hoş haliyle kullanılabilecek olan viyoel siyah saç renginde ışık altında morun belirgin hatları belirginleşiyor.

Viyole Siyah Saç Rengi Boyası Numarası

Siyah, kumral ve sarı saç rengine sahip olanların viyole siyah rengi elde etmesi oldukça kolaydır. Açık renk tonuna sahip olan saçlarda beklenildiğinin aksine mor rengin parıltısı yoğun olarak siyah arasında ortaya çıkmaktadır. Koyu renkli saçlar için viyole siyah saç rengi seçimini yaparken, açıcı kullanılmaya gerek kalmamaktadır. Ancak koyu saçlara sahipseniz ve mor-siyah dengesinden ziyade morun daha fazla saçlarınızda belirgin olmasını istiyorsanız saçlarınızı açtırdıktan sonra bu viyole işlemini uygulamanız daha doğru olacaktır. Viyole siyah rengi satın alarak evinizde kendi yöntemlerinizle birlikte uygulayabilir veya kuaförlerinizde de kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Evde yapılacak işlemler için Loreal Paris 2.16 numaraya sahip olan ultra siyah viyole saç boyası tercih edilebilir.

Viyole Siyah Saç Modelleri

Siyah ve morun karışımı olduğundan dolayı güneş ışığında daha da belirginleşen saçlar için tercih edilecek ideal modeller dalgalı modeller olmaktadır. Dalgaların her kıvrımında biraz daha belirginleşecek olan renk tonu size etkileyici bir görünüm kazandıracaktır. Viyole siyah saç rengini kullanmanın en önemli avantajı kısa ve uzun saçlarda farklı ayrıntılarla birlikte saçların parıldaması olmaktadır. Kısa saça sahip olanlar ve viyole siyah saç rengi tercihini yapanlar için düz saç modelleri idealdir. Uzun saçlara sahip olan viyole saç rengini tercih eden kadınların saçlarını toplamadan rengin ahengini serbest bırakmalarında yarar var.

Viyole Siyah Saç Modelleri

 

Viyole Siyah Saç Modelleri

 

Viyole Siyah Saç Modelleri

 

Viyole Siyah Saç Modelleri

Viyole Kızıl Saç

Kahverengi, mor ve kızıl renklerin zaman zaman değişkenlik göstererek ortaya çıktığı viyole kızıl eşsiz bir görünüm oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. Violet olarak veya patlıcan moru olarak geçen renk için farklı tonlar bulunmaktadır. Saçlarınızın her zaman ışıltılı görünmesini sağlayacak olan viyole kızıl renk ile beraber hayal ettiğiniz saçlara kolaylıkla kavuşabileceğiniz gibi fark yaratıcı bir görünüm elde edeceksiniz.

Ombre Saç Modelleri 2024: En İyi 10 Ombre Saç Rengi Fikri

Viyole Kızıl Saç Modelleri

Viyole kızıl saçların ihtişamını yansıtmanızı sağlayacak saç modellerinizden ilki düz saçlar. Viyole kızıl saçlarınızın içindeki renkleri her zaman yansıtabilmesiyle birlikte saçlarınızı serbest bırakabileceğiniz gibi saçlarınızı toplu olarak da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Viyole kızıl saç modelleri arasında en çok tercih edilen dalgalı modeller, saçlara benzersiz bir ayrıntı katıyor.

Viyole kızıl saç rengini saçlarınız için düşünüyorsanız saçlarınızı kesinlikle katlı olarak kestirmenizde oldukça büyük bir fayda var. Katlı kesim saçlarınızla beraber saçlarınızın her katında ayrı bir ışıltı etrafa yayılacak.

V kesimine sahip olan uzun saçlarda da viyole kızıl oldukça başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Viyole Kızıl Saç Modelleri

 

 

Viyole Kızıl Saç Modelleri

 

Viyole Kızıl Saç Modelleri

 

Viyole Kızıl Saç Modelleri

 

Viyole Kızıl Saç Modelleri

 

Viyole Kızıl Saç Modelleri

 

 

Viyole Kızıl Saç Rengi Boyası Numarası

Viyle kızıl saç renklerini oluşturabileceğiniz saç boyası markaları ve tonlarını sizler için derledik.

Koleston 3.66 Patlıcan Moru saç boyası ve 4.6 Violet saç boyası

L’Oreal Mouse 361 Karadut ve 552 Buzlu Akaju saç boyası

Syoss 3.3 numaralı koyu Violet saç boyası

Garnier Naturels 4.6 Kızıl Kestane saç boyası

L’oreal 3.66 numaralı Koyu Kızıl Violet saç boyası

Palette Natural colors 4.68 numaralı saç boyası ile birlikte viyole kızıl renk tonlarını yakalayabilirsiniz.

 

Yorum yapın