Teselli ile İlgili Sözler, Teselli Sözleri

teselli sözleri

Sayfamızda sizler için seçilmiş en güzel ve etkileyici Teselli Sözleri yer almaktadır. Bu derin ve anlamlı sözler, sevdiklerinizi desteklemek ve onlara güç vermek için idealdir. Zor zamanları aşmalarına yardımcı olacak bu kelimeler, onları anladığınızı ve yanlarında olduğunuzu göstermenin mükemmel bir yoludur. Teselli sözlerimizi istediğiniz gibi paylaşabilir, sevdiklerinize umut ışığı olabilirsiniz.

Ayrıca, bu etkileyici teselli sözlerini, Facebook, WhatsApp gibi sosyal medya platformlarında durum güncellemeleri olarak da kullanabilirsiniz. Bu sayede, geniş bir kitleye ulaşabilir ve daha fazla kişiye destek olabilirsiniz. Her bir söz, yaşamın zorluklarına karşı bir direniş, bir teşvik ve umudun sembolüdür.

Sonuç olarak, Teselli Sözlerimiz, zor zamanlarında başkalarına destek olmak isteyenler için bir kaynak olabilir. Bu sözlerle, sevdiklerinizin acılarını hafifletebilir, onları yalnız olmadıklarını hatırlatabilir ve onlara hayata karşı cesaret vermeleri için güç verebilirsiniz. Yani, her bir söz, bir teselli, bir umut ışığı ve bir güç kaynağıdır.

Teselli ile İlgili Güzel Sözler

Seni bilen biliyor, bilmeyen de kendisi gibi zannediyor.

Üzülme evlat, kaybettim sandıkların kurtulduklarındır beIki.

Üzülme. Tam Seni kırdığı yerden, onu da kıracak bir gün biri.

Merak Etme Arkadaşım Kimse Seni üzecek Kadar Değerli Değildir…

Canı yanan sabretsin, canı yakan da yanacağı günü beklesin. Hz. Muhammed

Hayatta en zor şey de; insanın kendi kendini teselli etmek zorunda kalmasıdır. W. Shaespeare

Sakın üzülme! Kaybettiğin her şey başka bir suret’te geri döner…

İLGİLİ İÇERİK: Güzel Nasihat Sözleri / Nasihatlar

Teslim olduğun ne ise teselli bulduğun odur. Hz. Ali

Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.

Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Unutma; Sen kaldırabiliyorsan, onlar da kaldırabilir

Sakın üzülüp ağlama kimse için değmez Sen kendi kıymetini bil her şey yolunda gider ve giden gitmesiyle kalmaz gittiği gibi acılarını da yanında götürür asil kız

Her şeyin üstüne geldiği falan yok canım. Sadece senin çok üstüne düştüğün şeyler var.

Gülüşün cennetten bir parça, her ne olursa olsun sakın üzülmeyesin bu yalan dünyada, üzülmesi gerekenler, Senin kıymetini bilmeyen vefasızlar olsun

Teselli ile İlgili Güzel Sözler

Bugün Sen üzülürken uğruna üzüldüklerin, eğlenip gününü gün ediyor belki, dur bir bak etrafına belki de bir tebessümün için can atan gerçek sevgiler duruyor yakınında

Üzülmeye değmez çoğu şey, kaybettiklerin belki yanlış seçtiklerindir hayatında. Ya da yanlışlıkla seni seçenlerdir gidenler.

Bitanem Sen çok iyi birisin, sakın üzülme Seni üzenler olacak tabi hayatında ama Sen hep mutlu olmak için elinden geleni yapmaya çalış.

Ağlama! Sil gözünün yaşını. Bu gam, bu keder gün gelir bizi terk eder.

Unutursun, sakın üzülme kurban olduğum. Unutursun Sen de güzel gözlüm, kimler unutmadı ki bu hayatta kendini üzenleri. Sen yönünü üzenlere değil sana gönül verenlere dön bitanem.

Bir tanem sen çok iyi birisin, sakın üzülme seni üzenler olacak tabi hayatında ama sen hep mutlu olmak için elinden geleni yapmaya çalış.

Her şeyin üstüne geldiği falan yok canım. Sadece Senin çok üstüne düştüğün şeyler var…

İnsan diyorum, nasibinden bir adım daha uzağa gidemeyeceğini bildiği halde neden üzülüyor ki?

Hayatından çıkanlara sakın üzülme, çürük olan meyve ağaçtan düşer.

Unutursun, sakın üzülme kurban olduğum. Unutursun sen de güzel gözlüm, kimler unutmadı ki bu hayatta kendini üzenleri. Sen yönünü üzenlere değil sana gönül verenlere dön bir tanem.

Nar tanelerini tek tek kabuğuna yerleştiren kudret, Seni de hangi gönüle yerleştireceğini bilir…

Sakın üzülme, canını sıkma seni bilen biliyor, sen bizim her şeyimizsin, senden kıymetli bir şey yok, bunu unutma.

Hayat sana arka arkaya dikenlerini gösteriyorsa sakın üzülme, aksine sevin. Çünkü çok yakında gülü de gösterecektir.

Gülüşün cennetten bir parça, her ne olursa olsun sakın üzülmeyesin bu yalan dünyada, üzülmesi gerekenler, senin kıymetini bilmeyen vefasızlar olsun.

Biri sana sırtını çevirirse sakın üzülme, dostunla düşmanını ayırt etmiş olursun.

Üzülme belki geri gelir, geceler karanlık olsa da umutlar hep aydınlıktır, bunu unutma ben yaşadım bunu.

Sakın Üzülme! Kaybettiğin Her Şey Başka Bir Surette Geri Döner…

Yılların geçmesine öfkelenme; gençliğe yakışan şeyleri gülümseyerek teslim et geçmişe. Yapamayacağın şeylerin yapabileceklerini engellemesine izin verme.

Yaşanan gün nasıl olursa olsun, umutla beklenen gün her zaman güzeldir, çünkü insanın geçmişi kayıplarla, geleceği de umutlarla doludur.

Üzülme belki geri gelir, geceler karanlık olsa da umutlar hep aydınlıktır, bunu unutma ben yaşadım bunu

Geçmiş olsun dileklerimle gönderiyorum bu mesajı sana, sakın üzülme biz senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun.

Üzülme canım, hayat bir tek ondan ibaret değil. Seni seven o kadar insan varken, Seni üzen biri için üzülmen bizleri de üzüyor. Lütfen kendini toparla ve böyle yapma artık.

Sana bir kötülük yapıldığında verebileceğin en iyi karşılık unutmak olsun. Bağışla ve unut. Ama kimseye teslim olma. İçten ol, telâşsız, kısa ve açık seçik konuş.

Üzülmek yarının sıkıntısından bir şey eksiltmez, sadece bugünün gücünü tüketir…

Başkalarına da kulak ver. Aptal ve cahil oldukları zaman bile dinle onları; çünkü, dünyada herkesin bir öyküsü vardır.

Yaşanan gün nasıl olursa olsun, umutla beklenen gün her zaman güzeldir, çünkü insanın geçmişi kayıplarla, geleceği de umutlarla doludur…

Güneş battı diye sakın üzülme! Kıyamet kopmadıkça, Allah’ın izniyle yarın yine doğacak. Bir şey kaybettim diye de üzülme, belki yeni kazanacakların sana daha çok mutluluk ve huzur verecek.

Bir gün biri çıkar karşına ve Sen gidene şükredersin…

Sesine mevsimler eğilsin, gözlerine baharlar ağlasın, sen sevmesini bilene en büyük armağansın, değerini bilmeyenler de kaybettiğine yansın.

Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar. Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık. Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar.

Gürültü patırtının ortasında sükûnetle dolaş, sessizliğin içinde huzur bulunduğunu unutma. Başka türlü davranmak açıkça gerekmedikçe www.guzele.com herkesle dost olmaya çalış.

Aşka burun kıvırma sakın; o çöl ortasında yeni yeşil bahçedir. O bahçeye lâyık bir bahçıvan olmak için her bitkinin sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu unutma.

Ve unutma ki, insanlığın yüzyıllardır öğrendikleri, sonsuz uzunlukta bir kumsaldaki tek bir kum taneciğinden daha fazla değildir.

Yorum yapın