Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

Sözler sitemizde bu kez sevgiliye yada eşinize söyleyebileceğiniz seni seviyorum çünkü sözleri hazırlamaya çalıştık. Anlamlı seni seviyorum çünkü sözlerini sevdiğinize kalbinizden gelen duygularla söylemeniz dileğiyle..

Seni seviyorum çünkü…” Bu basit ama güçlü cümle, sevginin en saf, en samimi ifadesidir. Sevgiyi ifade etmenin yüzlerce yolu olabilir, fakat bazen bu üç kelime her şeyi anlatmaya yeter. Her “seni seviyorum çünkü” cümlesi, sevdiğimiz kişiye duyduğumuz derin bağlılığı, onlardaki özel ve eşsiz detayları fark ettiğimizi ve takdir ettiğimizi gösterir. Bu ifadeler, sevgimizin nedenlerini, niçin o kişiyle ömür boyu birlikte olmayı hayal ettiğimizi açıklar.

Bu sayfa, sevdiklerinize olan duygularınızı daha da özel kılmak için düşüncelerinizi ve hislerinizi ifade etmenize yardımcı olacak “seni seviyorum çünkü” temalı mesajlardan oluşmaktadır. Sevgi dolu sözler, ilişkinizi daha da güçlendirecek, aranızdaki bağı pekiştirecek ve sevdiğiniz insanın yüzünde unutulmaz bir tebessüm yaratacaktır. Sevgiyle, içtenlikle ve derinlemesine sevdiklerinize kendilerini ne kadar özel hissettirdiğinizi gösterin.

Seviyorum Çünkü Sözleri

Seni seviyorum çünkü sende ruh var. Yapacağın her işe ruhunla sarılıyorsun. Severken de böylesin. İş olsun diye değil, gerçekten ruhunu da doyuma ulaştırmak için seviyorsun.

Seni seviyorum çünkü her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana. Ben her güne seninle başlıyorum, seninle bitiriyorum.

Seni seviyorum çünkü sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da.

Seni seviyorum çünkü bana değer veriyorsun. Gözünden bile sakınıyorsun beni. Benim için endişe duyuyorsun, beni merak ediyorsun. Birisi tarafından merak edilmek meğer ne kadar güzel bir şeymiş.

Seni seviyorum çünkü hiçbir yere sığmadı aşkın, gönlüme sığdı yalnız. Şimdi gönlüme de sığmıyor, gözlerimden sızıyor.

Seni seviyorum çünkü nefesin ılık bir meltem gibi okşuyor bedenimi. Sert, kuzey rüzgarları gibi yıkıcı değilsin hiçbir zaman. Senin bu yumuşaklığın, benim sivri yönlerimi de törpülüyor.

Seni seviyorum çünkü her geçen gün beni kendine tekrar tekrar aşık etmeyi becerebiliyorsun.

Seni Seviyorum Çünkü Sözleri
Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

Seni seviyorum çünkü yaşanmış bunca sahte hayatın içinde tek gerçek olan seni belledim. Yapmacık sevdalardan, bitmek tükenmek bilmeyen elde etme hırsından eser yok sende.

Seni seviyorum çünkü imkânsız diye bir şeyin olmadığını, sadece istemenin insan hayatında ne kadar önemli olduğuna beni inandırabiliyorsun.

Seni seviyorum çünkü yıldızları getiriyorsun avucunda. Sarı, sıcak güneşi sunuyorsun bana. En coşkun denizlerin maviliğini getiriyorsun. Dalga dalga yayılıyorsun içime.

Seni seviyorum çünkü beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun. Mutluluğa yeniden ad versem, senin isminle anarım.

Seni Seviyorum Sözleri, Mesajları

Seni seviyorum çünkü küçük şeylerden büyük mutluluklar doğabileceğinin farkındasın. Hayatını hep o büyük mutluluğu aramakla geçirmek yerine, küçük mutlulukları biriktirerek kocaman bir mutluluğun sahibi oluyorsun.

Seni seviyorum çünkü korkmadan açıyorum yüreğimin kapılarını sana. Biliyorum ki hoyrat davranmayacaksın, biliyorum ki kanatmayacaksın yüreğimi.

Seni seviyorum çünkü ne ağlarken gözyaşını, ne de gülerken kahkahanı saklıyorsun. Yüreğinin en derin yerlerinden gelen hüzünle ağlıyor, ağız dolusu gülebiliyorsun.

Seni Seviyorum Çünkü Sözleri
Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

Seni seviyorum çünkü tüm kilometrelere rağmen yanımda olduğunu, dokunuşlarınla değil ses tonunla bile belirtmen hoşuma gidiyor.

Seni seviyorum çünkü yıllardır sakladığım aşk sözcüklerini ortaya çıkardın. Kıymet bilmeyen yüreklerden sakındığım o sözcükleri şimdi korkmadan, gururla söyleyebiliyorum. Biliyorum ki bir tek sen hak ediyorsun onları.

Seni seviyorum çünkü içimden başka bir şey yapmak gelmiyor ve bu duyguyu hayatımda ilk defa hissetmenin keyfine varıyorum.

Seni seviyorum çünkü bir ressamın çizebileceği en güzel tablosun sen. Renklerinle büyülüyorsun beni, hayran hayran bakıyorum sana. Ya da bir şairin yazabileceği en anlamlı şiir, sevdayı ve aşkı anlatan…

Seni seviyorum çünkü yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp aşk bildim. Ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim.

Seni seviyorum çünkü en güzel zamanlarımın sahibisin sen. Seninle geçirdiğim kısacık anlar bile unutulmaz oluyor. Bitmesin istiyorum. Ya yoksan? İşte o zaman akmaz oluyor dakikalar, bir işkenceye dönüşüyor zamana katlanmak.

Seni seviyorum çünkü yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

Seni seviyorum çünkü seninle her gün hayatı yeniden keşfediyorum. Bana her gün keşfedilecek bir şey sunuyorsun mutlaka. Soluksuz keşif maceralarının yorulmaz kaşifi oluyorum.

Seni seviyorum çünkü ilacım da sensin, çarem de sensin. Yüz parça olmuş gönlümün nuru da sensin. Çaresiz gönlüm de, senden başka ne varsa hepsi yok oldu.

Seni Seviyorum Çünkü Sözleri
Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

Seni seviyorum çünkü olur da bir gün, yaşadığımız bu kenti terk etmek zorunda kalırsak, gittiğimiz yerde de kendimize ait mutlu bir hayatımız olacağını biliyorum. Biz birlikte olduktan sonra dünyanın her yeri cennet.

Seni seviyorum çünkü güven denen şeyin var olduğuna dair tüm umutlarımı kaybetmişken, bu duyguya ne kadar ihtiyacım olduğunu anladım sayende. Bana verdiğin güvenle şimdi dimdik duruyorum kalleşliklerin karşısında.

Seni seviyorum çünkü aynı anda tüm mevsimleri yaşatıyorsun bana. Ellerini tuttuğumda yaz, saçlarına dokunduğumda bahar. Beyazlığınla kışımsın, aşkımızı sulayan bereketli yağmurlarınla sonbahar.

Seni seviyorum çünkü benim için renklerin en anlamlısı sensin, sensiz bir hayatın resmini ne çizebilirim, ne sevebilirim, ne de kabul edebilirim.

Seni seviyorum çünkü damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum.

Sevgiliye Aşk Dolu Sözler
İLGİLİ İÇERİK Sevgiliye Aşk Dolu Sözler

Seni seviyorum çünkü seninle geleceğe dair planlar yapabiliyorum. Bugünü yaşarken, yarını da unutmadan hedefler koyabiliyorum önüme. Ulaşmak istediğim her yerde, her hedefte de seni görüyorum. Çünkü benimle birlikte yürüyorsun.

Seni seviyorum çünkü kıskanıyorsun beni. Öyle tadında, öyle kararında kıskanıyorsun ki bu çok hoşuma gidiyor. Ne aşırıya kaçarak sıkıyorsun beni, ne de hiç kıskanmayarak umursamaz görünüyorsun.

Seni seviyorum çünkü sen uyurken bile senden uzak kaldığım o dakikaları vurup öldürmek istiyorum. Çayını içmeyi sevdiğin o ince belli bardağı bile kıskanıyorum bazen.

Seni seviyorum çünkü doğadaki her canlıya sevgiyle bakabiliyorsun, üşümüş bir sokak kedisi gördüğünde içinin acıdığını biliyorum. Her canlıya yardımcı olabilmek için çırpınıyorsun.

Seni seviyorum çünkü ne zaman bir şeyler yazmaya niyetlensem, kalemimin ucundan sadece sana dair kelimeler çıkmaya başlıyor. Bazen bir aşk bestesini düşündüğümde, sanki onu sana ben yazmışım hissine kapılıp övünmeye başlıyorum kendimce.

Seni seviyorum çünkü beklentisiz sevmenin ne olduğunu biliyorsun. “Önce sen beni sev, ben seni daha sonra severim” demiyorsun. Açıyorsun yüreğini cesurca. Cesaretinle beni kendine hayran bırakıyorsun.

Seni seviyorum çünkü sorgulamıyorsun yargılamıyorsun beni. Olduğum gibi kabul ediyorsun, hatalarımla zaafımla. Değiştirmek yerine anlamaya çalışıyorsun beni.

Seni Seviyorum Çünkü Sözleri
Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

Seni seviyorum çünkü ihanet yok aşkımızda, yalanlarla örülmüş sahte duygular yok. Birbirimizi kandırmadan, en çıplak halimizle yaşıyoruz bu aşkı. Zaten aşk dediğin böyle yaşanmalı.

Seni seviyorum çünkü ben karanlıkta yolunu kaybetmiş, nereye gideceğini bilmeyen biriyken, ışığınla aydınlattın yolumu. Bana hayatı sundun ellerinle, aşkı armağan ettin. Geçmişe dair tüm acı izleri sildin.

En Güzel Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

Seni seviyorum çünkü sen sadece sensin.

Seni seviyorum çünkü kocaman bir kalbin var.

Seni seviyorum çünkü aşk zayıflar için değildir.

Seni seviyorum çünkü seni sevmeden yaşamak nasıl oluyor bilmiyorum.

Seni seviyorum çünkü senden başka kimseyi tanımıyorum

Seni seviyorum çünkü sen karanlık gecelerde doğan dolunay gibisin.

Seni seviyorum çünkü beni sevmeyen ölsün demişsin. Ben daha çok gencim

Seni seviyorum çünkü sen benim yaşama sebebimsin.

Seni seviyorum çünkü senin yanında çok yakışıklı görünüyorum

Seni seviyorum çünkü biz birlikte olmak için yaratılmışız

Seni seviyorum çünkü senden başka hiç kimse beni sevmiyor

Seni seviyorum çünkü ben, sen olmadan bir hiçim!

Seni Seviyorum Çünkü Sözleri
Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

Sevgiliye Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

Seni seviyorum çünkü biz kuru fasülye ile pilav gibiyiz. Sen olmazsan ben yavan kalırım

Seni seviyorum çünkü sevmenin çünküsü olmaz

Seni seviyorum çünkü biz birlikte yoğurt ve hıyar gibiyiz. Birimizden birimiz olmazsa bir cacık olmaz.

Seni seviyorum çünkü sebebimsin

Seni seviyorum çünkü benimle tek kelime etmeden bile gözlerime bakarak konuşabiliyorsun

Seni seviyorum çünkü beni ben yapıyorsun.

Seni seviyorum çünkü ne zaman ihtiyacım olsa orada olacağını biliyorum

Seni seviyorum çünkü beni daha iyi bir www.guzele.com insan yapıyorsun

Seni seviyorum çünkü benden asla vazgeçmeyeceğini biliyorum

Seni seviyorum çünkü dostlarınla çok iyi geçiniyorsun

Seni seviyorum çünkü sen benim ruhumun tamamlayıcısısın, insan ruhunu sevmeden durabilir mi?

Seni seviyorum çünkü seni sevmeyen kimse yok ki

Seni Seviyorum Çünkü Sözleri
Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

Seni seviyorum çünkü sevmenin kolay bir şey olmadığını biliyordum zaten

Seni seviyorum çünkü sen benim tek dostumsun

Seni seviyorum çünkü sen benim hayatımı yaşamaya değer hale getiren yegane varlıksın

Seni seviyorum çünkü sana sırtımı yaslayabiliyorum

Seni seviyorum çünkü canımın parçasısın. İnsan kendinden kat be kat fazla kalbini ruhunu sevmez mi

Seni seviyorum çünkü sana arkamı dönebiliyorum

Seni seviyorum çünkü hayatıma anlam katıyorsun

Seni seviyorum çünkü beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun. Mutluluğa yeniden ad versem, senin isminle anarım.

Seni seviyorum dostum çünkü senden başka sevmeye değer insan çok az var zaten

Aşkıma Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

Seni seviyorum çünkü her geçen gün beni kendine tekrar tekrar aşık etmeyi becerebiliyorsun.

Seni seviyorum çünkü bana dünyanın en güzel duygusu anneliği sen armağan ettin

Seni seviyorum çünkü içimden başka bir şey yapmak gelmiyor www.guzele.com ve bu duyguyu hayatımda ilk defa hissetmenin keyfine varıyorum.

Seni seviyorum yavrum çünkü sen benim hayatımın tek anlamısın

Seni seviyorum çünkü tüm kilometrelere rağmen yanımda olduğunu, dokunuşlarınla değil ses tonunla bile belirtmen hoşuma gidiyor.

Seni Seviyorum Çünkü Sözleri
Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

Seni seviyorum çünkü benim ben olmamda, karakterimde, gülüşümde her şeyimde sen varsın. Beni bir bütün haline getiriyorsun. Bir elmanın iki yarısı gibiyiz. Sensiz ben bir hiçim

Seni seviyorum çünkü benim için renklerin en anlamlısı sensin, sensiz bir hayatın resmini ne çizebilirim, ne sevebilirim, ne de kabul edebilirim.

Seni seviyorum çünkü ben gülümsemeyi neredeyse tamamen unutmuşken nasıl gülündüğünü yeniden bana öğrettin. Evimi, yerim, yurdumu kahkaha ve ışıkla doldurdun. Gülen gözlerini ve beni güldürmeni seviyorum

Seni seviyorum çünkü imkânsız diye bir şeyin olmadığını, sadece istemenin insan hayatında ne kadar önemli olduğuna beni inandırabiliyorsun.

Seni seviyorum çünkü sadece seviyorum işte. Sevmenin hesabı olmaz, mantığı olmaz, sayısı olmaz, sebebi olmaz. Birini ya seversin ya sevmezsin. Sevdin mi tam seversin

Seni seviyorum çünkü korkmadan açıyorum yüreğimin www.guzele.com kapılarını sana. Biliyorum ki hoyrat davranmayacaksın, biliyorum ki kanatmayacaksın yüreğimi.

Seni seviyorum çünkü seni sevdikten sonra hayat daha bir güzelleşti, dallar yeşerdi, gözyüzü daha mavileşti. Karanlıklar aydınlığa döndü, fırtınalar samyeline. Hastalıklar neşelere, hüzünler gülümsemelere

Yorum yapın