Romantik Aşk Sözleri / Sevgiliye / Anlamlı

Güzel aşk sözleri sayfamızda bu kez romantik aşk sözleri paylaştık. Eşime romantik aşk sözleri, sevgilinize söyleyebileceğiniz onun sevgisini kazanabileceğiniz romantik aşk yazıları sizlerle…

Aşk aslında herkesin bir hayal dünyasıdır çünkü kimisine göre aşk tanımlanamaz bir şeydir, kimisine göre tanımlanabilen bir şeydir. Biz açıklamaya kalkarsak; aşkı tanımlamaya kelimeler yetmez çünkü aşkı tanımlamak için kelimeler, cümleler, sözler ne yazık ki yetmez. Eğer ki açıklamaya kalktığımızda her insanın düşünce farklılığından dolayı aşkı açıklamak milyonlarca sayfalık kelimeleri beraberinde getirir.

Aşkı son olarak belirtmek istersek o devasa bir şeydir, o öyle bir şeydir ki mutluluk veren, değer verdirten, duygulanmayı sağlatan, ağlamamıza yardımcı olan, üzüntü çekmemize sebebiyet veren verdiği gibi yeri geldiğinde sevinç kaynağı gibi olağan üstü bir duygudur, herkes aşkı yaşayamaz, yaşatamaz.

Romantik Aşk Sözleri

“Gözlerinde kaybolduğum en güzel yerdesin.”

“Birlikte geçirdiğimiz her an, kalbimde bir yıldız oluyor.”

“Sana olan sevgim, bir çiçek gibi solmayacak; her gün yeni bir yaprak açacak.”

“Bir bakışın, bin umudumu yeşertiyor.”

“Gecenin karanlığında, seninle aydınlanıyorum.”

“Kalbim, seninle daha hızlı atıyor.”

“Yüzündeki tebessüm, içimi ısıtan en güzel güneştir.”

“Aşkınla çiçek açıyor kalbim, her gün yeni bir tomurcuk oluyorsun bende.”

“Seninle geçen bir dakika, bir ömür gibi geliyor.”

Romantik Sözler, Romantik Mesajlar

“Gözlerin, yıldızlardan daha parlak.”

“Gözlerinle konuşan bir kalbim var benim.”

“Seninle olduğum her an, içimde yeni bir şarkı başlıyor.”

“Gülüşün, bütün dünyamı aydınlatıyor.”

Sevgiliye Romantik Aşk Sözleri
Sevgiliye Romantik Aşk Sözleri

“Sevgin, kalbimde bir nehir gibi akıyor.”

“Ben seni sevdim, sevistim, bir ömür boyu seveceğim.”

“Sen, kalbimin en derin yerlerine dokunansın.”

“Kalbimin tek sahibi sensin.”

“Aşkınla, her gün yeni bir yaşama uyanıyorum.”

“Seninle birlikte olduğum her an, ömrüme ömür katıyor.”

“Hayatımda en çok sevdiğim an, seni sevdiğim andır.”

“Seninle geçen her an, kalbimde bir ömür oluyor.”

“Yüzünde gördüğüm her tebessüm, kalbimde yeni bir sevinci doğuruyor.”

Etkileyici Romantik Mesajlar
İLGİLİ İÇERİK Etkileyici Romantik Mesajlar

“Gözlerin, kalbimde bir umut ışığı oluyor.”

“Birlikte geçirdiğimiz her an, hayatıma yeni bir anlam katıyor.”

“Aşkınla, içimdeki tüm yaraları guzele.com iyileştiriyorsun.”

“Sen, kalbimin en güzel şiirisin.”

“Birlikte olduğumuz her an, hayatımın en güzel anısı oluyor.”

“Seninle birlikte, hayat daha anlamlı.”

“Gözlerin, hayatıma ışık saçıyor.”

“Seninle olduğum her an, kalbimde bir şenlik başlıyor.”

Anlamlı Romantik Aşk Sözleri

Anlamlı Romantik Aşk Sözleri
Anlamlı Romantik Aşk Sözleri

Karşında heyecanla titreyip, tutkuyla gözlerine hapsolmuşken aklımdan geçen hiçbir kelime dilimden dökülmek için yeterli değildi. En iyi şairlerin en güzel dizeleri, sıradanlaştı, anlamsızlaştı ve hiçleşti. Sustum ben de, gözlerine baksam yeter sandım.

Benimle yaşlansana? Kitap okurum, çay demler, şiir yazarım sana. Ha bir de, her sabah için şükrederim, sonra gözlerine bakar ‘Amin’ derim. ‘Amin, bu günde gördüm seni, bu günde güzel geçecek demek ki.’ Ben herkes gibi değil, duam gibi severim seni. Kalbimden, gönülümden kopan gizli saklı sözler gibi… Kim duasını sevmeden diler ki?

Sen gelince rengarenk oluyor dünya, içimdeki çocuk oyun parklarına koşuyor, yanaklarım al al. İçindeki masumiyetin beyazı temizliyor tüm dünyanın kirli siyah kasvetini, cennet bahçelerine açılıyor tüm kapılar.

Benimle yaşlan, hatta yaşlanmakla kalma benimle öl, benimle koş Rabbime. ‘Bak de, bak! hediyeni getirdim sana’ de. Sev beni, cennet arkadaşım ömürlük değil ahiretlik sev… Sev ki, senin bana yer olduğun gibi bende sana Allah için köle olayım…

Cennet, göğsünde duyduğum kalp atışları, cennet, ellerini bırakmayan ellerin. Cennet, gözlerinde gördüğüm… Cennet, yüreğimdeki aşkın… Cennet, başımı döndüren öpüşün. Cennet bizim kavuşmalarımız. Cennet kadınım deyişin… Cennet, senin oluşum…

Ellerin vardı, sıcak ve masum. Ellerin, hayal gibi, düş gibi… O zaman talihime yardım etti ellerin. Beyaz bir gecede, iki kuş gibi, omzuma nasıl da konardı ellerin?

Aşk; sana sarılarak daldığım uykudan, sabahın bir yerinde uyandığımda, ellerini avucumun içinde bulmak…

Bir gözlerine baktım bir de gökyüzüne, sonra ellerini tuttum toprağa dokundum ve dedim ki; ”Allah’ım, yeryüzündeki tüm güzellikleri sadece onu yaratmak için mi kullandın?”

Senin bakışları için şarkı söylenmesi gerekiyordu. Parmak uçlarına şiirler kondurmak gerekiyordu. Ses

Sen böyle güzelken bana söz düşmez, kadın. Bakma, şiirler yazdığıma ama iliş bana. Günün her hangi bir saatinde sesini, soluğunu, zihnini bulaştır.

Sevgiliye Romantik Aşk Sözleri

Ah sevgili, güzelliğine doyum olmuyor. Senin suyun pak, senin aşın tat… Sen olmasan neyleyim bu dünyayı, ben sadece sana sevap.

Ben seni sevmeden önce neyi sevdiğimi unuttum. Hangi film, hangi çiçek, hangi sokak, hangi şehir; hepsini unuttum. Çünkü sen benim yürüdüğüm sokaklardaki en güzel çiçek oldun. Bu şehri güzelleştirdin, film gibi bir hayat sundun bana. Sonu mutlu sonla biten…

Biz ikimiz tek kanatlı melekleriz ve bizler ancak birbirimizi kucaklayarak uçabiliriz.

Kalbimizin kıyısında oturanlar var. Onlar bu kalbin asıl sahibi. Ve biz onları denizin dalgalarından korumak için varız.

Gözlerinin yankılı bakışları arasında teslim oluyor ruhum aşka. Sen ve senin kaderin olmak istiyorum. Sana dönüşeyim, senin kaderinde can vereyim. Seninle ağlayıp seninle güleyim. Seni seviyorum sevgili, ben bu uğurda seni sevmekten başka hiçbir işle www.guzele.com meşgul olamıyorum.

Etkileyici Aşk Sözleri, Çok Güzel Anlamlı

Başka gülüşler değmiş, senin yüzüne. Sen bence git artık. Ve unutma, kadın; Eğer bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki kente, hüzünlü bir sesle: ‘Buralar bir zamanlar hep benimdi’ diyeceksin.

Sabah kahvaltıda, çay kaşıklarımızın sesi birbirine karışıyorsa, bu mutluluğun sesidir. Ve sen karşımda oturuyorsan, oturduğum yer tam olarak cennettir.

Böylesi güzel bir güne gözlerini kapatmak istemiyor insan değil mi sevgili? Sen yanımda olunca ne de çabuk geçti güneş batıya. Yatağına gir ve güzel bir uyku çek, güneş bizim için doğuya gidiyor. Seni seviyorum.

Hücrelerime sahip oldun kadın, kanıma girdin. Canıma girdin, rüyalarıma, hayallerime girdin. İçimdekiler, şarkılara beste, şiirlere mısra oldu. Gülüşüne şiirler yazmak, gözlerinde aramak aşkı. Sesinde hissetmek sevdiğini, gözyaşlarımı sardığın omzun. Yorgundum, dizlerine uzandım hani. İlk kez öptüm seni. İlk kez hissettim dudaklarını, sen bilir misin, bilmezsin sana aşık oldum… Sen hatırlar mısın, bilemem ama… Sayfalara yazdım, unutulmaz oldun…

Boş bir sokakta seni aramak dedikleri bu olsa gerek. Tek bir ses, tek bir ayak izi yok. Ben hala senden bir parça bulmaya çalışıyorum geceleri bu boş sokaklarda. Seni sevebildiğim kadar sevmek istiyorum. En sonuna kadar sevmek, iliklerime kadar sevmek, damarlarımdaki kanın akışını hissedercesine sevmek istiyorum. Seni sevmekten başka hiçbir işle boğuşmak istemiyorum. Aklımda, ruhumda, bedenimde sadece senin düşüncen yer alsın istiyorum. Seni seviyorum.

Hatırla, bütün cümlelerim sanaydı. Bir ruhum da sende, hayatımın bir sureti, sabırla çıkarılmış bir örneğim. Beni de sevmek demek olur seni sevmenin bir adı.

Ben nerede bir çift göz gördümse, kadın. Tuttum onu www.guzele.com güzelce sana tamamladım. Sen binlerce yaşayasın diye yaptım bunu. Bir bunun için yaptım..

Gözlerine baktığında dünya durur, dokunamayacağın güzelliktedir elleri. Gözlerindeki anlamı başka hiçbir yerde bulamayacağını bilirsin.

Sevmek; güzel birinde aşkı aramak değil. O kişide, bilmediğin bir zamanın beklenmedik bir anında kendini bulmaktır.

Yorum yapın