Kocaya Teşekkür Sözleri

Kocaya Teşekkür Sözleri

İster sizi düşünmesi, ister size olan sevgisi, ilgisi, ilgisi ve takdiri için olsun, kocanıza minnettarlığınızı ifade etmek önemli bir şeydir ve bu sadece Sevgililer Günü‘nde değil, takdir etmek için günlük olarak yapılmalıdır. Eşinizle geçirdiğiniz her güzel an, küçük de olsa onun sunduğu birçok şey olduğu için, ancak kocanız için çok şey ifade ediyor ve bu nedenle, sunduklarına sevgi ve takdir duyacak, bu da motive edecek. İlişkinizi korumak ve evliliğinizi güçlendirmek için ona daha fazlasını ve daha iyisini sunmaya devam etmesi. Eşinizin her gün yaptığı küçük ve büyük şeyler için “teşekkür ederim” demek onu heyecanlandırabilir. Ve sevgi ve takdir.

Kocaya kısa teşekkür cümleleri

Teşekkür ederim sevgili kocam.

Sevgili kocam, çalışmalarım boyunca yanımda olduğun için teşekkürler ve minnettarım.

Şimdiki mutluluğum tarif edilemez. Teşekkürler sevgili kocam. Varlığın en değerli eşi olan bana güvendiğiniz için teşekkür ederim.

Sadece senin, sevgili kocamın hak ettiği şükran sözleşmesini organize etmek için kelimeler ve cümleler yarışıyor.

Teşekkür ederim sevgili kocam, bunlar kalbime dokunan kelimeler ve sana duygularımı ifade etmek için ne kadar kelime aradıysam da.

Benden özel teşekkür isteyen bir kalp var ama bunu kocama uygun bir şekilde formüle edemiyorum. Bütün güzellikler senden geliyor.

Sevgili kocam sana olan sevgim her geçen gün artıyor içimde ve bunu nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum. Güllerin tüm kokularını hak ediyorsun. Sana şükürler olsun ey kalbimin mabedi.

Sevgili kocam, sana her türlü sevgi ve saygı duygularıyla dolu güzel kokulu bir teşekkür koleksiyonu sunuyorum, sen bundan çok daha fazlasını hak ediyorsun.

Sevgili kocam, sana içimden geçenleri sana anlatmak için sana ne sunabilirim bilmiyorum. Bütün sevgi ve saygılar sende ey gönül ruhu.

Sevgili kocam, seni her türlü zarardan koruması, hayatımdaki varlığını sürdürmesi ve hayatımın aşkı olan yanımdaki varlığından beni mahrum bırakmaması için Tanrı’ya dua ediyorum.

İLGİLİ İÇERİK: Evlilik Yıldönümü Mesajları Yeni

Klasik kocaya teşekkür sözleri

Bana hala güven veren temiz kalplere teşekkür ediyorum. Yüreği beni hala kucaklayan ve vermeye, sevgiye ve fedakarlığa yol gösterenlere teşekkür ediyorum. Sevgili kocacığım, güvenlik için sana teşekkür ediyorum.

Sevgili kocam sana gıpta etmekten korkuyorum Ey Allah’ın bana yalnız gönderdiği nimet Sen var olduğundan beri mutluluk ve neşeyle dolan hayatımdaki varlığın için sana şükrediyorum ey kalbim.

Kocamı seviyorum ve hayatımda başka kimseyi görmüyorum çünkü kendime güvenmeme ve zor bir hayatla nasıl başa çıkılacağına ve cahil insanlarla nasıl başa çıkılacağına yardımcı olan o benim rol modelim

Sağol sevgili kocam sana 1000 teşekkür mektubu yazsam hakkını yerine getirmemiş olurum ey gönüllerin sevgilisi Sen benim ve evlatlarının hayatındaki nur kaynağısın.

Bir sevgi ve sadakat mesajı. Ona gerçekten teşekkür edemem. Kocam ve yolumun yoldaşı, sıkıntıdaki iyi metali bilir ve hasta olduğumda sıkıntımda seninle hissettim. Teşekkürler. Küçük bir ifade için Sen, şükürden daha büyüksün. Hayatımdaki varlığın için Tanrı’ya şükrediyorum.

Cenâb-ı Hakk’tan sonra başkasına şükredecek bir şey varsa, o da sana şükürdür, çünkü sen benim kocamdan önce dostumsun, çünkü sen benim aşkımsın ve beni seninle birleştiren ikiz değil, yolsuzsun. Canım, sen cennetin sadık dostu, sevgilisi ve yoldaşısın Ya Rabbi.

Allah’ım doğru seçim için sana hamd olsun ve şükürler olsun.Eşime ne kadar şükretsem de onun hakkını yerine getirmeyeceğim ve o en zor koşullarda yanımda oldu. Sevgili eşim, ailemde, bilim ve sanat hayatımda bana yardım ettiğin ve en büyük destekçin olduğun için teşekkür ederim.Tüm teşekkürler, takdirler ve saygılar sana.

Bir hediye için kocaya teşekkür sözleri

Harikadan daha fazlası! Böyle bir doğum günü hediyesi düşünemezdim, ilginizden çok etkilendim!

Sen tanıdığım en sevgi dolu adamsın, harika hediyen için teşekkür ederim, beni düşündüğün için gerçekten minnettarım!

Bu özel hediyeden fazlasıyla memnunum. Sadece beni mutlu etmek için yukarıda ve öteye gittiğin için teşekkür ederim.

Yıldönümümüzü bu sürpriz hediye ile unutulmaz kıldığınız için teşekkür ederiz. Bu benim için çok şey ifade ediyor!

Hediyenden ne kadar etkilendiğimi bilemezsin. Benim için doğru hediyeyi seçmek üzere zaman ayırdığınız için teşekkür ederim!

Sadece bu özel hediyen için değil, her gün yaptığın tüm küçük şeylerle yüzümü gülümsettiğin için teşekkürü hak ediyorsun.

Bu Noel hediyesinin benim için ne kadar önemli olduğu hakkında hiçbir fikrin yok. Gerçekten hayallerimi ve beklentilerimi aştın. Bu özel günde beni mutlu ettiğiniz için teşekkür ederim!

Bu kadar çok zaman ayırıp özel günümü kutlamak için benim için en iyi hediyeyi seçmeyi düşündüğünüz için teşekkür ederim. Mükemmel adam yanımda olduğu için çok şanslıyım.

Sevgi dolu kocamdan gelen bu düşünceli hediyeye her baktığımda yanaklarımdan sevinç gözyaşları akıyor. Beni gerçekten neyin mutlu ettiğini bildiğin için teşekkür ederim.

Koca için romantik şükran sözleri

Beni dünyadaki en gururlu kadın yaptığın için teşekkür ederim. Yaptığın her şey benim için dünyalara bedel. Seni seviyorum!

Yol arkadaşı, arkadaş ve sevgili olduğun için teşekkür ederim. Sonsuza dek partneriniz olmak bir nimettir.

Sen sadece özlemini çektiğim kocam değilsin, dünyadaki her kadının sahip olmayı umduğu kocasın. Teşekkür ederim.

Sevgili Kocam, benim için yaptığın her küçük şey için sana her gün teşekkür etmek ve takdir etmek istiyorum. Sen benim gerçek ruh eşimsin. Seni seviyorum!

Sen en sevilen adamsın! Her şey için teşekkürler, özellikle sonsuz sevginiz ve desteğiniz için! Her şeyle yüzleşebilirim çünkü sen benim yanımdasın. Seni seviyorum!

Hayatımdaki varlığınla beni kutsadığın için Tanrı’ya ne kadar şükretsem azdır. Bana her zaman en iyi hayatı verdiğin için teşekkür ederim.

Yorum yapın