Koç Burcu Kadını Özellikleri

Koç burcunun neden bu isimle anıldığını hiç kendi kendinize merak ettiniz mi, bu sorunun cevabı isminde yatmaktadır. Çünkü Koç evcil ve zayıf bir hayvandır ve tabii ki Koç burcu astrolojik grubun ilk burcudur. En nazik takımyıldızlardan biri olan Koç burcu karakterleri, bağımsız kişiliklere sahip olmaları ile karakterize edilirler. Başkalarının hayatlarına heyecan ve şaşkınlık getirirler ve burçlar arasında Koç burcunun kişiliği hızlı karar verme yeteneğine sahiptir ve bu hıza rağmen, kararlar sağlamdır ve hem Koç erkeği hem de kadını en dürüst insanlar olarak tanımlanır ve netlik ile karakterize edilirler. Sadakat ve bu, birçok insanın bu kişinin Koç burcunda doğduğunu öğrendikten hemen sonra şaşırdığı bir şeydir. Samimiyetine güven tamdır.

Koç burcu 21 Mart’ta başlayıp 19 Nisan’da sona erer ve Koç burcunu yöneten gezegen Mars iken hem Aslan hem de Yay burcuyla çok uyumludur. Ve hem Yengeç hem de Oğlak ile tamamen farklılık gösterirken, Koç burcunun en sevdiği renk kırmızıdır ve hem pırlanta hem de akikleri kolaylaştırır.

Koç burcu kadını özellikleri

Koç kadını aşırı açık sözlü olduğu için birçok şeyi ve eylemi düşünmeden yapan bir kadındır ve bu açık sözlülüğün bazı yakınlarının duygularını incittiği için bazı krizlerde ona neden olabileceğini, bazılarının ise arasında olduğunu görürüz. Onu diğer burçlardan ayıran özellikleri ise hayatı, meydan okumayı ve maceraları seven karakterlerden biri olması, kendi hayallerinden ve hırslarından bahsetmekten hoşlanmayıp hayallerini gerçekleştirmesidir.

Koç kadını ve aşk

Koç kadını, başkalarıyla olan ilişkilerinde sevgi ve samimiyetin pek çok anlamını taşıyarak doğar. Koç kadını aşırı derecede duygusal bir kadındır. Sevdiği kişinin kendisine gösterdiği ilgiye bayılır, rutine ve bıkkınlığa meyletmez. Çok kıskanç ve sevdiğinde partnerini kontrol etmek ister.

Koç burcu kadınının genel özellikleri

Koç kadını, sürekli iyi çalışması ve bu işi aşkla takip etmesi ile karakterizedir. Sezgisel bir hıza ve güzel, rahat bir ruha sahiptir. Kendine güveni yüksektir ve her türlü maddi sorundan nefret eden bir tiptir.

Cesur olmasıyla da öne çıkar, cesareti delilik ve pervasızlık noktasına bile varabilir. Hırslı, coşkulu ve enerjiktir. Eski fikirlerle bağ kurmaz. Özgürlüğe ve modern şeylere meyleder ve bağımsızlığı sever. Kimsenin onun hakkında fikrini açıklamasını istemez ve kimse ona emir veremez. Her şeyi kontrol ediyorsun.

Koç kadını, umutsuzluğa kapılmayan, aksine başarı ve ilerleme arayan ve kimseye başvurmadan kendi işlerini yürüten bir lider olduğu için bir dereceye kadar duygusal istikrar ve kararlılığa sahiptir.

Koç burcu kadını, mutlak bir azim ve kararlılığa sahip olduğu için karşısındakini kendi bakış açısına ikna etme konusunda harika bir yeteneğe sahipken, aynı zamanda güçlü fikirlerine karşısındakini sevgiyle boyun eğdiren profesyonel yöntemlere de sahiptir. Ve her zaman aktif bir kadın olduğu için, zaman zaman düşüncelerini düzenlemesi gerekiyor, çünkü birkaç zor iş yapıyor, bu yüzden zaman zaman biraz sakinliğe ihtiyacı var.

Koç kadını ve moda

Koç kadını, zevkine ve kendisine uygun renk ve kıyafetleri seçmede en titiz davranan insanlardan biridir. Kıyafetlerin kişinin kişiliğini yansıttığını ve hareketlerinde onu güçlü kıldığını düşünenlerdendir. Ve böylece kişisel meselelerine en büyük ilgiyi moda ve giyime veriyor.

Yorum yapın