Kırıcı Mesajlar / Kırıcı Laflar

Anlamlı Kırıcı Sözler Mesajlar

Sayfamızda, ilişkilerde yaşanan hayal kırıklıklarını, üzüntüleri ve öfkeyi ifade eden, kısa ve öz kırıcı mesajları bulabilirsiniz. Bu mesajlar, anlaşmazlıkların ve çatışmaların ortasında, duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etmeniz için bir araç olabilir. Ancak, bu mesajları kullanırken karşınızdaki kişinin duygularını ve deneyimlerini göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Sevgiliye yönelik kırıcı mesajlar ve sözler, belki de bir tartışma esnasında duygusal bir yükün ifadesidir. Ancak, bu sözlerin bir ilişkide kalıcı hasarlar bırakabileceğini ve öfke anında söylenen sözlerin genellikle pişmanlıkla sonuçlandığını unutmamak önemlidir. Bu yüzden, bu mesajları, daha çok duygusal durumunuzun bir ifadesi olarak düşünün ve karşınızdaki kişiye zarar vermek için bir silah olarak kullanmayın.

Sözler, duygusal bir etkileşim aracı olarak güçlüdür ve bazen bir insanın kalbini kırmak için yeterli olabilir. Bu yüzden, kalp kıran mesajlar ve sözler sevgiliye, bir seçenek olarak sunulurken, onları ne zaman ve nasıl kullanacağınız konusunda dikkatli olunması gerektiğini hatırlatmak isteriz. İlişkiler, anlayış, saygı ve sevgi üzerine kurulu olmalıdır ve bu tür mesajlar, bu değerlere zarar vermemeli, ancak gerektiğinde duygusal durumunuzu ifade etmek için kullanılmalıdır.

Anlamlı Kırıcı Sözler Mesajlar

Gittin şehir seni ağlayarak uğurladı, şimdi yağmur durdu ya içimdeki özlem ?

Doğdum yaşamak için yaşarım sevmek için severim ölmek için ölürüm senin için bitanem!!!

Bir zamanlar sen hayal kurardın ben gerçekçiydim, yıllar gelip geçti ben hayalciyim sen gerçeklerin içinde beni unuttun! 

Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni her nefeste içime çektiğimi…

Okyanusta giderken bir deniz kızı çıktı karşıma bana bir midye verdi sana iletmemi istedi ve sende içini açtığında içinde bir çift yüzük ve benden sana bir söz benimle evlenirmisin..

Yaşarken ağlamayı ağlerken ölmeyi düşündünmü? Sevgi acısı çekip benim gibi geceleri ölümle yüz yüze geldinmi alçak sevgili..

Harcadım ömrümü hep senin için seni sevmek ziyan sen acıları hak eden dertleri hak eden ama kimseyi hak edemeyen adi insanın tekisin!

İbret alsın herkes benden aşk acısı çeken kalbimden benim gibi olmasın kimse allah aşk acısı göstermesin kimseye.

İLGİLİ İÇERİK: Güzel Anlamlı Sözler Kısa Yeni

Senin için uğrunda verdiğim son nefes ziyan seninle yaşamak hep ziyan, seni sende yaşamak benim hayatımdaki en büyük ziyanmış!

Efkarlı başımın efkarlı bedeni nerden sevmişim ben o zalimi anlamaz içimdeki sevgiyi üzmeyi sever her yeni günde beni…

Zor günlerimde yanımda olamayan sen! Zor günlerimde seni bekleyen ben! Kim kimi seviyor bu hayatta ilk bunu sor kendine istersen!

Seni sevilmek hayal ise bırak hayallerimde kalsın ümitlerimi kırma seni düşünmek cezam ise bırak gecelerimde adın kalsın, sen zaten benim için bir yalansın!

Sana bu hayatta sadece güldüm hiç sevmedimki!

Kalbim adını çıkardı beynim anılarıma reset attı şimdi hatırlamıyorum seni pardon ama isim neydi?

Gittin elimde sana ait hatıralar bıraktın bana oturup ağlasam ne feyda sen gitmişsin ben bitmişim o anda…

Seni düşünüp ağlarım öksüz gecelerimde seni düşünür teselli olurum yarım kalan hayatımda dön ne olur bebeğim..

Yarına hevesle bakma umutlarımı kırdın senin için gururumu ayaklar altına aldım şimdi umutlarımla sürünüyorum olduğum yerde

Esir olmuşum sözlerine söz geçmez kalbime beni terk edip gittin ya sözlerimi yaşlı bıraktın hatıraları suluyorum gözyaşlarımla.

Sana bakıp gülmeyi özledim sıcacık ellerini özledim seni özledim sen beni özledinmi? Biliyorum özlemedin terk edişin benim bitişim gülüm..

Yaralı hayatıma merhem olmadın gelmedin hatrımı sormadın soğuk gecelerimde bir senin için uykusuz kaldım güneşsiz sabahlarımda adını sayıklayıp uyandım!

Şimdi git gidebildiğin kadar uzaklara özlerim görmesin seni kalbim o an yeniden alevleniyor sana yapamıyorum söz geçiremiyorum oan kalbime git lütfen ne olur benim kendimle bırak!

Üzücü hayatımda kalıcı bir anısın kalıcı anılarımda ise beni mahveden şahıssın!

İstemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse

Kim demiş haram nedir bilmez hayyam ben haramı helale karıştırmam seninle içilen şarap helaldir sensiz içilen su bile haram

Sevmek çay sevilmek şeker, bizim gibi sevenler çayı şekersiz içer

Hani kardelen gökyüzüne aşık olurda çıkartır ya karın altından gövdesini,zenher yüreğinde kardelen kadar cesaretin yoksa sakın aşık olma…!

Sen benim için bir aşkın bittiği yersin resimlerin renksiz halisin sevmekten bahsetme sakın çünkü sen sevmeyi hiç mi hiç sevmedim senbenim için bir www.guzele.com aşkın bittiği yersin senbenim nefretim nefes alış sebebimsin

Sen benim hayalimin prensesisin seninle bir ömür boyu beraber olmak için herşeyi ama herşeyi vermeye hazırım meleğim seni çok ama çok seviyorum…

Bu dünyada sevipte sahip olamadığım bütün güzelliklerin yerine senin sevgini koyduğumda bu dünyada herşeye sahip olduğumu anladım

Ölüm gelir başım üstüne, çekerim dert bir dert üstüne, dayanırım inan her şeye ama sensiz olamam!

Eskiden karanlıklardan ve yağmurlardan korkardım şimdi ise yağmurlar gözyaşım oldu karanlıklar ise sırdaşım oldu.

Seni sevmek yanlış ise, doğruyu istemiyorum.

Yorum yapın