Kadınsı Cazibenizi Geliştirmenin 5 Yolu

Angelina Jolie gibi kadınlar muhteşem olsa da, daha güzel birçok kadın var. Her şey onun içinde nasıl hissettiği ve bu duyguların yarattığı enerjinin ondan nasıl yayıldığıyla ilgili. Bu onun güzelliğini çok özel kılıyor.

Başarılarını ve insani eylemlerini bilmiyor olsanız bile, muhtemelen ona çekileceksiniz. Bakışlarıyla erkekleri (ve kadınları!) nasıl çekeceğini biliyor. Ve  bu ipuçları size nasıl daha kadınsı olunacağını ve erkekleri güzelliğinize ve zarafetinize nasıl çekeceğinizi öğretecek.

Cazibe Nasıl Geliştirilir

1. Duyularınızı şımartın.

Kadınsı cazibeye sahip olmanın bir parçası da şehvetli bir kadın olmaktır. Dokunmada, seste, tatta, görüntüde ve kokuda bulunan güzelliğe duyarlı olduğunuzda ve kolayca tadını çıkardığınızda, erkekleri zahmetsizce çekersiniz.

Bakın, erkekler şehvetli kadınlardan etkilenir. Erkeklerin kendilerini rahat hissetmelerini, kendilerine yabancı bir şey hakkında merak etmelerini ve çok uyarılmalarını sağlarlar. Duygusallık uyandırır çünkü seks tüm duyularınızı içerir ve duygusallığınız erkeğinizin seks düşünmesini sağlar.

Günümüz toplumunda, duyularımıza kirlilik bombardımanı altındayız. Etrafımızda bizi uyuşturan çok fazla trafik, inşaat ve koşuşturma enerjisi var. Modern dünya tarafından aşırı uyarıldığımız için bedenlerimiz ve duygularımızla temasımız kesiliyor. Hiç kırsala gittiniz ve sonrasında kendinizi yenilenmiş hissettiniz mi? Tuz yemeyi bir süreliğine bıraktığınız ve aniden her şeyi daha keskin bir şekilde tadabileceğiniz oldu mu?

Duyularınız için gerçekten iyi olmaya başlayın ve hayatta şiirden zevk almanın yollarını bulun:

 • Yatağınızın yanına yerleştirmek için yerel pazarda güzel kokulu çiçekler satın alın.
 • Pahalı güzellik mağazalarına gidin ve lüks parfümlerin kokusunu alın.
 • Bir gurme şarküteriden taze, sıcak ekmek ve kaliteli etlerle bir sandviç yapın.
 • E-posta gönderirken ücretsiz İnternet radyosunda klasik müzik dinleyin.

Duyularını tedavi et. Otomatik olarak yavaşlamanızı ve anın tadını çıkarmanızı sağlar. Kalbin gülümseyecek ve gülümseyen bir kalp, erkekleri seninle oynamaya ve gülmeye davet ediyor.

Kadına Seksilik Katan Şeyler Nelerdir Seksi Gösteren İpuçları

2. Vücudunuzu şımartın.

Doğru beslenmek, egzersiz yapmak ve her duştan sonra nemlendirmeyi unutmak zor ama her gün vücudunuz için güzel bir şey yapmaya çalışın. Bakın, vücudumuza karşı iyi olmak, cinsel çekiciliğiniz hakkında hissettiklerinizi değiştirir. Aynı zamanda mutluluk seviyenizi de yükseltir.

Karıştırmak yerine pazardaki koridorlarda zıplamanızı sağlar. Endişeli olduğunuzda yağlı saç derinizi kaşımak yerine temiz, ipeksi saçlarınıza seksi şekillerde dokunmanızı sağlar. “Dokunulmak istemiyorum” enerjisiyle sinmek yerine bir erkeğin dokunuşlarını almaya açık olmanızı sağlar.

İşte vücudunuzu şımartmanın birkaç yolu:

 • Bir dans kursuna katılın.
 • Bir karpuz alın ve her sağlıklı, tatlı ve sulu lokmanın tadını çıkarın.
 • Duştan sonra ve havluyla silmeden önce biraz bebek yağı sürün.
 • Bazı lezzetli banyo kürleri ile sıcak bir köpük banyosu yapın.
 • Bir spa, pedikür yapın ya da erkeğinizden biraz yağ ile sırt masajı isteyin.
 • Çarşaflarınızın temiz koktuğundan ve pamuksu olduğundan emin olun ve ardından çıplak uyuyun.
 • Kaliteli şampuan ve saç kremlerine para harcayın.

3. Nefes almayı unutmayın.

Güne birkaç dakikalık derin, rahat nefes alıp vererek akşamı bitirdiğinizde, vücudunuzdaki gerilimi azaltıyor ve stresin sizden uzaklaşmasına izin veriyorsunuz. Çevrenizdeki yaşam gücünü alıyor ve onunla bağlantı kuruyorsunuz.

Nefes almak zihninizi sakinleştirir ve kalbinizi açar. Bu, hayatınız ve ilişkileriniz için daha az korku ve güvensizlik ve daha fazla sevgi dolu enerjiye eşittir. Seks sırasında da nefes almayı unutmayın. Vücudunuzu rahatlatır ve bir erkeğin dokunuşunun tadını çıkarmanızı sağlar. Aynı zamanda sizi daha fazla duygusal bağlantıya davet eder.

Bir dahaki sefere erkeğinizle yataktayken, nefesinize konsantre olun. Kendine, aldığın her nefeste onu kalbine davet ettiğini ve verdiğin her nefeste sevgi ve yakınlığı çevreleyen korku ve endişeleri dışarı attığını söyle. Duyguların üstesinden gelebilirsin ve savunmasız duygularının serbest bırakılması bir erkek için çok güzeldir.

Nasıl Güzel Olunur: Daha Güzel Görünmenin 25 Yolu

4. Cinsel arzularınızı kucaklayın.

Yeni bir aşk şimşek gibi çarptığında ya da büyük bir sevgiliyi arzuladığımızda ve onun bize nasıl dokunduğunu düşünmeden duramadığımızda, feromonlar yayarız. İçimizde harika hissediyoruz ve on metrelik bir yarıçaptaki tüm erkek koku bezleri de öyle.

Gününüzün birkaç dakikasında bu yeni aşk veya cinsel arzu hissini yeniden yaratmak zor değil. Sadece tetikleyicilerinizi tanımanız ve sizin için çalışmasına izin verecek kadar nasıl rahatlayacağınızı bilmeniz gerekir.

Tetikleyiciler şunları içerebilir:

 • Romantik romanlar veya eski alevler hakkında hayal kurmak
 • Tüylerinizi diken diken eden ve sinir uçlarınızı heyecanlandıran cildinizi belli bir şekilde okşayan ipeksi giysiler
 • Yoğun kardiyovasküler egzersiz
 • Harika müzik

Endişeli, morali bozuk ve hatta canınız sıkıldığında içinizde cıvıl cıvıl hissetmenin bir yolunu bulun. Gerçekten depresyonu önlemeye yardımcı olacak ve aslında öfkeyi atmak için sağlıklı bir yoldur. Öfkelenirseniz ve sonra uyarılırsanız, o öfke vücudunuzda kendine güvenen, sıcak, alıngan bir enerjiye dönüşür.

5. Yaratıcı yazma yoluyla kendinizi güçlendirin.

Erkeklerin taptığı bir kadın olarak güçlü yönlerinizi yazın. Güçlendirici mantraları ve öz açıklamaları yazmak, onları daha somut hale getirir. Onlara inanmamızı ve onları geçici düşünceler olarak bırakmamızdan daha fazla hatırlamamızı sağlar. Rüyadaki öz imajları hedeflere dönüştürür.

Eşsiz kadınsı cazibenizi tanımlayan sıfatları yazın. Cazip, esprili, gizemli, küstah veya çılgın mısınız?

“Ben bir hayvan olsaydım” egzersizini yapın ve kendinize sorun, “Kadınsı yanım bir hayvan olsaydı, o ne olurdu?”

 • Kırılgan zarafeti ve çevik dokunuşuyla mütevazı erkekleri nazikçe cezbeden bir kara dul örümceği gibi seksi ve tehlikeli bir şey seçin.
 • Ya da yumuşak, tatlı, sevimli bir şey seçin, tıpkı bir erkeğin kalbini her yerde nasıl kucaklayacağını ve eriteceğini bilen kabarık beyaz tavşan gibi.

Hayal gücünüzü açın ve zihninizin güveninizi beslemesine ve kadınsı gücünüzü uyandırmasına izin verin. Çoğu zaman zihnimiz, kendimize olan inancımızı ve erkeklere olan güvenimizi öldüren olumsuz düşüncelere yol açar. Düşüncelerinizin yaratıcı ve saçma olmasına izin verebilirseniz, erkeklere karşı eğlenceli, güvenilir ve hafif olmakta kendinizi özgür hissetmenize yardımcı olacaktır.

Yaratıcı olun, kendinizi fazla ciddiye almayın ve kaleminizi sayfada nereye götüreceğini hayal gücünüzün belirlemesine izin verin. Karşı cins için ne kadar çekici olduğunuzu düşünerek ve yazarak eğlenmeye cesaret edin.

Yorum yapın