İnanılmaz Çekici Görülen Kadınların 4 Özelliği

Gittikleri her yerde erkeklerin dikkatini kolayca çeken kıskanılacak kadınları tanıyor musunuz? Bir odaya girip, parmağını bile kıpırdatmadan insanları anında kendine aşık edenler?

Bu kadınları basitçe kıskanmak cazip gelse de, kollarında ne gibi hileler olduğunu öğrenmeniz çok daha iyi olur. (Sırf zahmetsiz görünmesini sağlamaları, sonuçta öyle olduğu anlamına gelmez.)

Bu kadınlar hakkında, erkekleri başka hiçbir kadın gibi kendilerine aşık etmeyen şeyin tam olarak ne olduğunu keşfetmek için doğrudan ilişki uzmanlarına gittik ve onların sırlarının basit olduğu ortaya çıktı. Aslında, ne kadar utangaç veya gergin olursa olsun, herhangi bir kadın bu ipuçlarını iyi bir şekilde kullanabilir ve aşk hayatında büyük bir fark görebilir.

Değeri yüksek kadınların sahip oldukları ve onları potansiyel ilişki ortakları için çekici kılan dört kişilik özelliği:

1. Şiddetle bağımsızdırlar.

Güçlü kadınlar hayattan ne istediklerini bilirler ve – daha da önemlisi – bir şey istiyorlarsa onu kendileri almaları gerektiğini bilirler. Bu tür inisiyatif almak onları korkutmaz; bu sadece kim olduklarının bir parçası.

Bu kalite, flört söz konusu olduğunda da son derece önemlidir. İlişki uzmanlarına göre, “Bağımsız olun” diyor. “Kimse bir başkasının mutluluğunun tek amacı olduğunu hissetmekten hoşlanmaz.

‘Birisinin hayatınızı tamamlamasını asla istemezsiniz, onu tamamlamasını istersiniz’ diye bir sözüm var. Ve hem mecazi hem de kelimenin tam anlamıyla güçlü olun. Her zaman güçlü olmak zorunda değilsin ama bunu anladığını ona söyle!”

2. Bir erkeğe ihtiyaçları yok, bir tane istiyorlar.

Erkeklerin kadınlarda çaresizliğe karşı bir tür altıncı hissi vardır ve genellikle bunu çekici bulmazlar (ve eğer öyleyse, muhtemelen yine de karanlık güdüleri vardır). Güçlü kadınlar için hayatlarında bir erkeğin olması bir zorunluluk değil, bir artıdır.

Biyolojik saatinizin istediğinizden daha hızlı çalıştığını hissettiğinizde bile geçerlidir.

“Doğurganlığınızın sonuna yaklaşıyor olsanız bile umutsuzca bir bebek babası aramayın”. “Erkekler bebek sahibi olmanın çaresizliğini ve aciliyetini hemen hissedebilir ve bu genellikle onları çıldırtır. Hayatınızdan çaresizliği ve aciliyeti çıkarıyorsunuz ve bağımsız olduğunuzu, kendinize hakim olduğunuzu ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekten korkmadığınızı gösteriyorsunuz. Bu kombinasyon doğru adam için karşı konulamaz.”

3. Kendilerine güveniyorlar.

Güçlü kadınlar tam olarak kim olduklarını bilirler ve bunu göstermekten korkmazlar. Bu kalite, harika erkeklerin onlarda sevdiği birçok şeyden biridir.

“Kendinize güvenin. Kendini beğenmiş veya ego odaklı olmayın, ancak hatırlayın ve değerinizi ve masaya ne getirdiğinizi bilin.” Ve arada bir benzersiz tuhaflıklarınızı ve hatta vahşi tarafınızı göstermekten korkmayın. “Erkekler, sadece masada değil, yaşam için de sağlıklı bir iştahınız olduğunu bilmek istiyor”.

Kendine güvenen bir kadın kendini farklı taşır ve erkekler bu ayrımı kesinlikle fark eder.

“Kendini seven, kendi teninde rahat olan ve olduğu her şeyi kucaklayan bir kadında inanılmaz derecede çekici bir şey var. Uzun boylu duruyor, benzersiz niteliklerini takdir ediyor ve kendi tarzında güzel olduğunu görüyor”.
“Ben buna öz-sevgi diyorum ve bunu yapmak her zaman kolay olmuyor, ama bir kez kendine aşık olduğunda başkaları da sevecek. Kendini sevmeyi ve kendini kabul etmeyi öğrenmem yıllarımı aldı. Hayatımın çoğunu güvensiz hissederek geçirdim, kendimi başkalarıyla kıyaslamak ve ne olduğumdan çok ne olmadığıma odaklanmak benzersizliğimin bir hediye olduğunu ve kim olduğumu ve beni şekillendiren deneyimleri takdir ettiğimde, diğerleri beni fark etmeye ve takdir etmeye başladılar. Öyleydim ve hayatımda neler yaşadım. Umarım sen de kendini ve olduğun her şeyi kucaklar ve seversin.”

4. Oyun oynamazlar.

Gerçekten zaman ayırmaya değer erkekler oyun oynamayacak, öyleyse neden yapasın?

“İnanılmaz derecede çekici olan güçlü kadınlar, anlamlı ve uyumlu bir ilişkinin gerekli olduğunu bilerek açıkça iletişim kurarlar. Gerçek düşüncelerini ve duygularını ifade ederek anlaşılırlar. Partnerleri kendilerini açmak ve karşılığında paylaşmak konusunda kendilerini güvende hissediyor. Zor durumlarda, açıkça dinliyorlar ve saygılı bir şekilde iletişim kuruyorlar.”

Bize bir kazan-kazan gibi geliyor!

Çekici bir kadın olmak için kendini değiştirmene gerek yok, sadece kendin olman ve bununla gurur duyman gerekiyor. Potansiyel aşk eşleşmelerinin sizi karşı konulmaz bulmasını sağlayacak şey budur.

Yorum yapın