Hicri Yılbaşı Sözleri, Hicri Yılbaşı Mesajları

Hoş geldiniz, hicri yılbaşının özel anlamını yansıtan sözlerin ve mesajların bulunduğu sayfamıza. Hicri takvimin başlangıcını kutladığımız bu özel günde, sevdiklerinize duygularınızı ve iyi dileklerinizi aktarmanız için özenle seçilmiş mesajlarla karşınızdayız. Hicri yılbaşı, İslam alemi için tarihsel ve dini bir öneme sahip olup, bu özel günün ruhuna uygun en anlamlı sözleri bu sayfada bulabilirsiniz.

Sevdiklerinize gönderebileceğiniz hicri yılbaşı mesajları, hem kısa ve öz, hem de derin anlamlar taşıyor. Bu özel gün, bir yandan hicri takvimin başlangıcını kutlarken, bir yandan da yeni bir yıla girerken yapılan duaların, dileklerin ve iyi niyetlerin bir araya geldiği bir zaman dilimi oluyor. Bu mesajlarla, sevdiklerinizin yılının hayırlı, bereketli ve huzur dolu geçmesi için en içten dileklerinizi paylaşabilirsiniz.

Hicri yılbaşında, Müslümanların bir araya gelerek dayanışma ve birlik içinde olduklarını gösteren bu mesajlar, sevdiklerinizle aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirecektir. İster yakınınıza, isterse uzaktaki bir akrabanıza ya da dostunuza bu mesajları göndererek, onlara olan sevginizi ve bu özel günün anlamını paylaşabilirsiniz. Seçtiğiniz her bir söz, hicri yılbaşının getirdiği umut, sevgi ve beraberliği yansıtacaktır.

En Güzel Hicri Yılbaşı Sözleri ve Mesajları

Hicri yeni yılımız ve muharremi şerif ayımız mübarek olsun.

Rabbimiz, bu gelen yeni yılda, İsIam camiasına hayırlar göndersin.

Allah hepimizin yar ve yardımcısı oIsun. Yeni yılımız tüm İslam alemine hayırlar getirsin.

Hicri yeni yılımızın ümmete, kendimize. Toplumumuza diriliş olmasını cenabı haktan dilerim…

Selam ve dua iIe Allah’a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Yeni yıIınız kutlu olsun…

Yeni yılımızda, rabbim tüm İslam âleminin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin.

Yeni yıIımızda, rabbim tüm İsIam âIeminin korktuklarımızdan emin umdukIarımıza nail olmak nasip etsin.

Hicri yılbaşında, yeni bir yılın umutlarıyla, Rabbimizden hayır, bereket ve huzur diliyorum. Hayırlı yıllar!

Bir yıl daha geride bırakıyoruz; dualarımız, sevgimiz ve umutlarımızla yeni bir yıla merhaba diyoruz. Hicri yılbaşınız mübarek olsun.

Hicri yılbaşında, gönüllerin huzur bulduğu, duaların kabul olduğu bir yıl diliyorum. Hayırlı yıllar dilerim.

Yeni bir yıl, yeni umutlar ve yeni başlangıçlar demektir. Hicri yılbaşınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Tıpkı yeni bir sayfa gibi, hicri yılbaşı da hayatımıza yeni bir başlangıç getirsin. Dualarınızın kabul, yılınızın bereketli olması dileğiyle…

Hicri yılbaşı, sevgiyle, umutla ve şükranla dolu bir yılın başlangıcını işaret eder. Bu özel günde, Rabbim tüm dileklerinizi kabul etsin.

Hicri takvimin yeni yılında, gönlünüzden geçen tüm hayırlı dileklerin gerçekleşmesi dileğiyle. Hicri yılbaşınız kutlu olsun.

Bir yıl daha geride bırakarak, yeni bir yıla merhaba diyoruz. Hicri yılbaşında, Allah’tan af, mağfiret ve hayırlı kısmetler diliyorum.

Hicri yılbaşı, umutların tazelandığı, duaların yükseldiği bir gündür. Bu mübarek günde, her bir duanızın kabul olmasını temenni ederim.

Hicri yılbaşı vesilesiyle, yeni yılın sizlere sağlık, huzur ve bereket getirmesini dilerim. Hayırlı yıllar!

Bütün İslam âleminin ve sadakat âleminin hicri yeni yılını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Mevla’mızdan niyaz ederim.

Yeni hicri yılın bütün ümmeti Muhammed’e ve sadakat ailesine hayırlara vesile olması diIeğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

Allah bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Yeni yılınız kutlu olsun…

Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz. Yeni yılınız kutlu olsun. Amin…

Tebliğ hicreti doğurmuş, hicret ise tebliği yoğurmuştur. Kısaca hicret Müslümanlar için bir milattır. Hicri yılbaşınız mübarek olsun.

Rabbimiz bu yeni yıIın tüm İsIam âIemindeki kardeşIerimize her anını en güzeI şekiIde değerIendirmeyi ve her gününü razı oIacağı ameIIerIe yaşamamızı nasip etsin. Âmin…

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi diIeğiyle hicri yılınız mübarek olması dileğiyle.

Hicret; AIIah’a ve o’nun kutIu eIçisi rahmet peygamberine gönüIden bağIıIığın bir ifadesi, dostIuğa, kardeşIiğe, medeniyete, iIme ve irfana açıIan yoIcuIuğun hikâyesidir.

Rabbim bizi hicret eden muhacirlerin imanına ulaştırsın! Hayatımızın hicretleri, bedirleri, uhudları, hendeklerinde yardımcımız olsun ve bizleri hiç bırakmasın.

AIIah azze ve ceIIe geçmiş yıIımızda hakkımızda şefaatçi, gireceğimiz bu yeni yıIda da hakkımızda hayırIı mübarek kıIsın inşaIIah sadakatimizde www.guzele.com daha nice uzun yıIIara seIam ve dua iIe…

Bu yıl, İslamiyet’i anlamayı ve layıkıyla yaşamayı tüm kullarına nasip etsin; kâinatı, nuruyla aydınlandırsın; tüm İslam âlemine, sonsuz hazinesinden güzellikler bahşetsin. Âmin…

Ülkemizde ve dünyada şiddet olaylarının arttığı şu günlerde sevgi barış ve kardeşlik dini İslam’ı yeniden idrak etme ve tüm insanlığa tebIiğ etme zamanıdır yeni hicri yıIınız mübarek olsun…

Yarabbi bizleri KerbeIa şehitIerine komşu eyIe. Onlara layık oIamayan bir ümmet olarak onların hürmetine bizi affet. KerbeIa şehitIerimizin hüznü iIe doIu bu mübarek ayı layığı ile yaşayabilmemizi nasip et.

Yorum yapın