En Güzel Burçlar Ve Burçların En Çekici Özelliği

Güzelliğin, herkesin sahip olabileceği bir şey olduğunu, ancak bunun yüzeysel ve biraz geçici bir durum olduğunu belirttiler. Güzelliğin, fiziksel görünümün ötesine geçen ve bir kişinin içinde bulunan bu sonsuz potansiyel olduğunu söylediler. Bir kişi güzel olabilir, ancak içinde taş gibi bir çirkinlik taşıyabilir.

Güzellik, bir kişinin içindeki, herhangi bir kişinin, fiziksel görünümünü aşan bu sonsuz potansiyeldir. Güzellik, bir kişinin görünüşünün ilk çekiciliği geçtikten sonra eşinde gördüğü şeydir.

En güzel burçları farklı özelliklerde, hatta burcumuza bakarak bulabiliriz. Bazı insanlar kendilerini güzel yaratıklar olarak yaratma konusunda bir yeteneğe sahipken, diğerleri kendilerini güzel şeylerle çevrelemeyi sever – içsel arzularının bir yansıması.

Güzel olduğunu düşündüğümüz şey özneldir. Sadece bu değil, önyargı ve beklenti ile birlikte gelir. Hepimiz aynı şeylerin güzel olduğunu düşünmeyiz ya da herhangi bir belirli yüz veya vücut özelliği standardında güzellik bulmayız.

Eğer açık tenlinin güzel olduğunu düşünüyorsak, bu daha koyu tenlinin güzel olmadığını düşündüğümüz anlamına mı gelir? Büyük gözlerin çekici olduğunu düşünüyorsak, bu tek taraflı olarak uzun göz kapaklarından hoşlanmadığımız anlamına mı gelir?

Dolgun bir ağzın en çok arzu edileni olduğunu düşünürsek, o zaman topluca, ağzın küçük bir gül goncası gibi olmasının kabul edilemez olduğunu düşünüyor muyuz? Kesinlikle değil.

Bütün insanların güzel bir yanı vardır ve bir keresinde birinin bütün gözlerin güzel olduğunu söylediğini duymuştum. Bunu bir düşün. Bir bakıma bunun doğru olduğunu düşünüyorum, çünkü nasıl görünürse görünsün gözler doğal bir güzelliğe sahiptir.

Bu nedenle, her bir Güneş burcunu neyin güzelleştirdiğinin ve nedenlerinin bir listesini yaptık. Gelin en güzel burçlara ve onlar hakkında en çekici şeylere bakalım:

Burçların En Çekici Özelliği

 1. Balık: En Güzel Burç

Balık burcu, yaratıcılıkları ve başkalarına karşı şefkatleri nedeniyle en güzel burç olarak kabul edilir. Kova burcu iyi bir ayakkabı seçimi yapabilir, ancak Balık burcu kadınının ayakları kadar güzel ayaklara başka hiçbir burç sahip değildir.

Güzel ayaklar ve ayak parmakları – bir ayak fetişistinin büyük ödülü. En güzel ayak kemik yapısını görmek isterseniz, Balık burcuna bakın! Ayrıca, muhteşem gözlere sahip olmalarıyla da dikkat çekerler!

 1. Başak: En Büyüleyici Burç

Başak burcu, çevresindekiler için en çekici kılan özelliklere sahiptir ve doğal olarak çekicidir. Kelimeleri kullanma becerileri, onları büyüleyici kılar.

Sahildeki en iyi göbeğe sahip bikinili kız genellikle Başak burcundan çıkar. Eğer bir göbek deliği güzel kabul edilebilirse, o zaman Başak burcunun güzel göbeğine aşık olabilirsiniz.

İnce belli pin-up kızı mı? Muhtemelen Başak burcudur.

 1. Aslan: En Çekici Burç

Aslan burcu kalbi yönetir ve kalp göğüste bulunur. Bu da, etraftaki en güzel göğüslerden bazılarının bir Aslan kadınında bulunabileceği anlamına gelir.

Göğüsleri seviyorsanız, Aslan kadınında hayal edebileceğiniz en güzel göğüsleri bulacaksınız. Kendine güvenleri de güzellik seviyelerini yükseltir.

 1. Koç: En Cesur Burç

Koç burcu başı yönettiği için, burada tüm özelliklerde tam yüzlü, hoş bir güzellik göreceksiniz.

Zodyak’ın en güzel burçlarından biridir. Güçlü bir kaş, zekaya işaret eder ve vahşilik, Koç kadınını hem güzel hem de güçlü kılar.

 1. Terazi: En Hassas Burç

Terazi burcu, adaleti ve diplomatik doğasıyla onlar için hassas bir güzelliğe sahiptir.

Fiziksel güzellik için, Terazi kadınının uzaklaşmasını izlemek isteyeceksiniz çünkü bebek geri döndü – ve ben kelimenin tam anlamıyla “geri” demek istiyorum. Terazi burcu böbrekleri yönetir ve güzellik açısından onun muhteşem bir sırta sahip olduğunu fark edeceksiniz ve saatlerce masaj yapmak isteyeceksiniz.

 1. Boğa: En Gizli Burç

Boğa burcu, gizli bir güzelliğe sahiptir. Hassasiyet ve duygusallık gibi kişilik özellikleri, kişilik açısından ortaya çıkarmak için derinlemesine keşfedilmesi gereken özelliklerdir.

Boğa kadınının boynunu öpmek isteyeceksiniz çünkü boğaz bölgesi onun en güzel özelliklerinden biridir. Başını çevirmesi veya çenesini kaldırması, bir insanı güzelliğiyle çıldırtmaya yeter.

 1. Yay: En Çarpıcı Burç

Yay burcunun kendiliğindenliği hem eğlenceli hem de çekici bir özelliktir. Bacakları var ve onları nasıl kullanacağını biliyor.

Yay burcu, muhteşem uyluklarıyla tanınır ve burcunun karşılaştırıldığı safkan at gibi, bu uylukların çekiciliğiyle başınızı döndüreceğine bahse girmek isteyeceksiniz.

 1. İkizler: En Sevgili Burç

İster sokakta yürüyor olsun, ister yüzüyor olsun, İkizler kadınının kollarını fark edeceksiniz. Kollarında ve kaslarında çok güzel bir şey vardır ve bu özellik, çekiciliğinin önemli bir parçasıdır.

İkizler burcu aynı zamanda süper uyarlanabilir olup, bu da “akışla git” tavrıyla bu burcu daha da çekici kılar.

 1. Akrep: En Seksi Burç

Akrep burcunun kararlılığı ve atılganlığı, bu burcu seksi bir minx yapar. Bu bayanlar en çekici burç olarak bilinir ve külot hatları konusunda titizdirler. Eğer “güzel vajina” diye bir şey varsa, Akrep hanımları en güzeline sahiptir.

 1. Yengeç: En Güzel Burç

Bir Yengeç burcu kadını, tanıyabileceğiniz en sadık insandır. Muhtemelen, zodyakın en güzel elleri Yengeç kadınına aittir. Onlara dokunmak, hayranlık duymak ve onları kendi bedeninize yerleştirmek isteyeceksiniz.

 1. Oğlak: En İnce Burç

Güzel kalçalar konusunda Yay burcu birinci sırada yer alırken, Oğlak burcu bacak yarışmasının galibidir. Uzun, ince bacaklar, Oğlak burcunu fiziksel olarak çekici kılan özelliklerdir, çünkü kimse onları Oğlak hanımlarından daha iyi veya daha güzel gösteremez. Ancak en çekici özellikleri hırslarıdır.

 1. Kova: En Niş Burç

Herkes güzel bileklere sahip değildir… ama Kova burcu öyledir. Zodyak’ın ayakkabı modelleri olarak bilinen bu hanımlar, çok güzel ayak bileklerine sahiptir ve etek ve elbiselerde harika görünürler.

Kova burcu, niş bir güzelliktir, çünkü en çekici özelliği, hem kendi geleceği hem de toplumun geleceği için hırslı vizyonlarıdır.

Yorum yapın