Doğum Günü Mesajları Arkadaşa

Arkadaşlarımız, hayatımızın en önemli parçalarından birini oluştururlar ve onların özel günlerini kutlamak, bizim için ayrı bir önem taşır. Bu sebeple, en güzel doğum günü mesajlarını arkadaşlarınıza göndererek onların bu mutlu günlerini daha da özel kılabilirsiniz. Sözlerin en içten ve samimi olanlarını seçerek, arkadaşınıza olan bağlılığınızı ve değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Doğum günü sözleri ve kutlama mesajları, arkadaşlığın ve sevginin bir göstergesi olarak kabul edilir.

Doğum günü kutlama mesajları, arkadaşınıza özel bir anlam yükler ve ona olan sevginizi göstermenin en güzel yollarından biridir. Sosyal medya platformları, bu mesajları paylaşmanın en popüler yollarından biri olmuştur. Facebook’ta anlamlı doğum günü mesajlarını paylaşarak arkadaşınızın özel gününü tüm çevrenizle birlikte kutlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kısa ve öz doğum günü mesajları da arkadaşınıza duyduğunuz sevgiyi ve saygıyı ifade etmenin güzel bir yoludur.

Her arkadaşlık ilişkisi kendine özgüdür ve bu yüzden farklı doğum günü kutlama mesajları da gerekebilir. Sizin ve arkadaşınızın ilişkisinin özelliğine, paylaştığınız anılara veya içinde bulunduğunuz duruma göre farklı bir mesaj seçebilirsiniz. Seçtiğiniz her mesaj, arkadaşınızın özel gününde ona ne kadar değer verdiğinizi ve onun mutluluğunu ne kadar önemsediğinizi gösterir. Bu nedenle, en içten ve samimi mesajları seçmek, arkadaşınıza olan sevginizi en iyi şekilde ifade etmenin en güzel yoludur.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun Canım Arkadaşım.

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyiki doğmuşsun canım arkadaşım.

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara canım arkadaşım…

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA.. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR..

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YlLLAR!

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara..

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun… O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun… Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..

Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun…

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum www.guzele.com günün kutlu olsun.

Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. Nice mutlu yıllara…

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara…

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım…

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Mutlu yıllara, nice güzel yaşlara…

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım…a

Yorum yapın