Doğum Günü Kutlama Sözleri

Birbirinden farklı temalarda, en güzel Doğum Günü Kutlama Sözleri ve Kutlama Mesajları bu sayfada sizleri bekliyor. Kısa ve öz, uzun ve duygu dolu, Facebook için özel olarak tasarlanmış doğum günü sözlerinden, bu yıla özgü doğum günü sözlerine kadar geniş bir yelpazede içerik bulabilirsiniz. Her biri, sevdiklerinizin doğum gününü unutulmaz kılmak için özenle hazırlandı.

Doğum günleri, hayatımızda önemli bir yere sahip olan özel günlerdir. Bu özel günü kutlamak, sevdiklerimize ne kadar değer verdiklerimizi göstermek için mükemmel bir fırsattır. Doğum günü kutlama sözleri sayfamızda, sevdiklerinize gönderebileceğiniz en yeni ve en güzel doğum günü mesajlarına yer veriyoruz.

Doğum günlerinizde sizlere sadece yaşınızın değil, yaşadığınız anların da kıymetini hatırlatmayı diliyoruz. Sevdiklerinizin bu özel gününde onlara duyduğunuz sevgiyi ve takdiri en güzel sözlerle ifade edin. Her doğum günü bir başlangıçtır; Doğum Gününüz Kutlu Olsun!

Anlamlı Doğum Günü Kutlama Sözleri

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, sevgilerin en güzelini tadar, başarı merdivenlerini bir bir tırmanırsın. Hak ettiğin güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum gününü tebrik ederim.

Tek istediğim bugün dilediğin tüm isteklerin gerçek olması. Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

Üzgünüm! Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara..

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllara…

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Mutlu yıllar…

Geleceğini oluşturarak yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim.. Nice güzel doğum günlerine…

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene, karakollar beni alır sorgular gecelerce, hiç bekleme belki gelmem gelemem senelerce…,

Dünya’da eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun!

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun…

Belki mutlusun, belki hüzünlü, belki de kırgın ama artık hoş görünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin.. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar..

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun…

Yeni bir yıla başlarken, sağlık ve mutluluk diliyorum. Acıların, felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice yıllara…

İşte bir yıl daha bitti, lütfen üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki her canlı aynı şeyi yaşıyor. Bu senenin sonunda arkana baktığında umarım ”harika bir yıldı” dersin.. Yaş günün kutlu olsun.

Sana yüzbinlerce öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum.. Bil ki unutulmadın. Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin.. Doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz.. Doğum günün kutlu olsun…

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara…

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara…

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha geçti ve sen yine aynı güzellikle yanımızdasın. Doğum günün, senin hayatındaki her yeni gün kadar özel, parlak ve umut dolu olsun. Nice yıllara!

Hayat, kimi zaman coşkulu bir şarkı, kimi zaman hüzünlü bir melodi… Ama seninle her nota daha anlamlı. Yeni yaşın, hayatının en güzel melodilerini getirsin. İyi ki doğdun!

Doğum gününde dileğim; neşe dolu anılar, sıcak kahkahalar ve sonsuz mutluluklarla dolu bir yıl geçirmen. Seninle her geçen yılı birlikte kutlamak dileğiyle. İyi ki varsın!

Bir yıl daha yaşlandığını düşünmek yerine, bir yıl daha deneyim kazandığını, bir yıl daha hayatın kıymetini anladığını düşün. Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk ve başarı getirsin. Doğum günün kutlu olsun!

Hayatta bazı insanlar vardır ki, onların varlığı bile etrafa ışık saçar. Sen de o parlak yıldızlardan birisin. Doğum gününde tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle. Nice mutlu yıllara!

Yeni yaşın, eskisinden daha parlak, yaşanmışlıkların kadar değerli ve geleceğin kadar umut dolu olsun. Her yeni gün, yeni bir başlangıç, yeni bir umut olsun senin için. İyi ki doğdun!

Birlikte nice yıllar, nice anılar biriktirdik. Bugün, senin o özel gününde yanında olmak ve tüm güzellikleri dilemek istiyorum. Hayatın her anında www.guzele.com mutluluk, başarı ve sağlık seninle olsun.

Doğum günlerinin, sadece bir yaş daha eklenen günler olmadığını, aslında hayatın kıymetini bir kez daha anladığımız özel günler olduğunu düşünüyorum. Yeni yaşında tüm dileklerin gerçekleşsin. Doğum günün kutlu olsun!

Bir insanın hayatında ne kadar değerli olduğunu, doğum gününde bir kez daha anlamak mümkün. Senin için atılan her kalp, söylenen her söz, dileklerde bulunan her kişi senin değerini gösteriyor. İyi ki doğdun ve iyi ki hayatımızdasın.

Hayatın her yeni yılı, bir öncekinden daha güzel, daha başarılı ve daha mutlu olsun. Doğum günlerinin en güzel yanı, geleceğe dair umutları yeniden yeşertmesidir. Yeni yaşınla birlikte tüm umutların ve hayallerin gerçek olsun.

Yorum yapın