Büyüleyici Sözler, Büyüleyici Mesajlar

Büyüleyici sözler ve mesajların gücü, onların basit bir dille ne kadar derin duyguları ifade edebildiğinde saklıdır.

Bu sayfamızda, etkileyici bir sözcük seçkisi sunuyoruz; zira bazen tek bir cümle bile ruhumuzu harekete geçirebilir, bizi farklı dünyalara taşıyabilir.

Bazen bir cümle, duygularımızı anlatmak için kelimeler bulmamızda bize yardımcı olabilir. Aşk, özlem, hayranlık ya da derin bir takdir duygusu; tüm bu hisleri kelimelere dökmek zordur. Ancak işte tam da bu noktada büyüleyici sözler devreye girer, duygularımızı en etkili şekilde ifade edebilmenin anahtarıdır.

Aşağıda, bu özel seçkide yer alan en güzel büyüleyici sözleri ve mesajları bulacaksınız. Her biri, okuyanın kalbinde ayrı bir yer bulacak cümlelerden oluşmaktadır. Kendinizi bu eşsiz kelime büyüsüne bırakın ve duygularınızı en derin şekilde ifade eden bu özel sözlerin tadını çıkarın.

En Güzel Büyüleyici Sözler

Nihayet geldi beklediğim hayat, sonunda buldu beni de. Güzel bir aşk, ben seninle gülerim hayata, ne olursa olsun, bu büyülü hayatı bir seninle yaşarım aşkım.

Diyorsun ki; ‘Ben sana gönlümü verdim.’ İyi de gönül dediğin nedir ki ey sevgili? Çünkü gönül dediğin toprağa girince toz olur, toprak olur gider… ‘Ben sana ruhumu veririm.’ Çünkü ruhum sende sonsuzluk olur.

Yarım kalan kalbimi tamamladın, hayata yeniden başlattın beni. Sakın durdurma bu büyülü hayatı yaşamak istiyorum, yaşamın içinde sadece sen ol istiyorum birtanem, tek gerçeğim.

Benim sana olan aşkım sağır bir ressamın, kristal bir yüzeye düşen gülün sesini çizdiği zaman biter.

Yetim kalmış bir çocuk gibiydim, hayatta tuttun çıkardın beni, benliğimden aldın kendine, şimdi o güzel dünyanda yaşıyorum, hayatı doyasıya biriciğim.

Basın göğsüme yaslandığında, tek düşmanım var: geçip giden zaman…

Yalan değil, gerçeği gördüm sende, sevgiyi değil aşkı tattım yalansız kalbinde. Büyüledin beni gözlerinle, hayatım değişti seni görünce. Sen benim büyülü aşkım oldun, yaşadığım kadarıyla, seviyorum seni büyüleyici aşkım benim.

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa, sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda olduğun için…

Gözlerin büyüledi beni, sözlerin vurdu kalbimi, gülüşün kötülükleri kovdu, mutlulukları getirdi hayatıma. Seviyorum seni aşkım.

İsmini kağıda yazamıyorum. Gün gelir yerlere atılır diye, ellerim tutmuyor çizemiyorum resmini, görenler tutulur diye…

Bir hayatı yeniden yaşattın bana, sanki yeniden doğdum seninle, yeniden gülüyorum ve daha iyi bakıyorum hayata. Kalbim huzurlu, bedenim mutlu. Büyüledin beni sevgilim benim.

Yanığına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulaştığı zaman, ve bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim iste!

Büyülü Sözler, Büyülü Mesajlar

Hayatı doyasıya yaşamak istiyorum seninle, büyülü geceleri seninle aydınlatıp sevgi ekmek istiyorum geleceğimize. Seni seviyorum, sen benim büyülü prensesimsin, birtanem.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir.

Bu canım sadece sana yandı, senden başkası getiremez şifasını. Sen benim hayatımı büyüledin ve hayatımda öyle kaldın. Bir seni sevdim bu hayatta, bir sen büyüledin beni aşkım.

Gözlerine gözlerinle göz koyanın, gözlerini gözlerimle oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Kısa bir yaşam öyküsü benimki. Seviyorum seni demek yetmiyor. Nefesime sensin, benim göz bebeğim, sensin benim biricik bebeğim, sensin hayatımın büyülü ilahı birtanem.

Dünyada iki gül olsun, biri kırmızı biri beyaz. Sen beni unutursan kırmızı gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun.

Sözün yeter bana, gülmem için gözlerin yeter bana. Aşkın büyüsüne kapılmam için öyle zayıf kalmışım ki, düşerken tuttun beni. Sevginle hayata döndürdün yüreğimi, biriciğim.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir ateş görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

Zamansız bir aşk öyküsü bitti kalbimde. Kalbim kan ağlarken, gözlerim hayata ağlıyor sessiz çığlıklar içinde. Bir senin gülüşünle gelirim kendime, büyülü gözlerinle ölürüm sevginde.

Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım. 21’imden sonra seninle tanışınca anladım dünyaya geliş sebebimi.

Ne insanlar tanıdım, yıldızlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim. Ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Bir şiir bahçesi olmak isterim kalbinde, her şiirimde sen ol, her kafiyede senin adın olsun. Sen sadece benim büyülü sözlerimsin, sen sadece benim ol sevgilim.

Büyüleyici Mesajlar

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgindir, tutamadıkların ise benim sana olan sevgimdir.

Yazı beklerken kışları yaşadım içimde, ilk baharı beklerken hep son baharları yaşadı bedenim. Şimdi seni bekliyorum, yeniden gel, yeniden içimdeki dünya dönsün süresizce.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve “keşke” dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Bir değil bin acı olsa önümde, senin için çekerim. Bir değil bin ölüm olsa senin için giderim, yeter ki büyülü aşkımız bozulmasın, bu büyü hayatımızdan hiç çıkmasın. Aşkım, sen hep benim, ben de senin olayım bu güzel dünyada.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra alevle dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim. Sevilmeyi, her şeyi öğrendimde yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

Bir rüya değilsin sen benim için, yalan olan dünyada bir gerçeğimsin içimde. Sen teksin kalbimde, bu can seninle, sende kalbimde yaşa ölümüne biriciğim.

Biraz kalbim kırık olabilir ama yanımda az da olsa yapıştırıcım var…

Çok güzel geliyor hayat seninle bana, bütün güzellikler sanki seninle varoluyor o anda, sen misin etrafı güzelleştiren yoksa aşkımız mı etrafı büyüleyen biriciğim benim.

Büyüledin beni gözlerinle, hayatım değişti seni görünce. Sen benim büyülü aşkım oldun, yaşadığım kadarıyla. Seviyorum seni, büyüleyici aşkım benim.

Zerre kadar korkum yok artık ölümden. Sadece tek korkum sensiz olmak, sensiz bir hayatı yaşamak. Sensiz bir gerçek hayat istemiyorum, yalanda olsa seninle yaşamak istiyorum bu hayatı, bir tanem.

Nihayet geldi beklediğim hayat, sonunda buldu beni de. Güzel bir aşk, ben seninle gülerim hayata ne olursa olsun, bu büyülü hayatı bir seninle yaşarım aşkım.

Yaşamak değil benimkisi, kuru gürültüler içinde geçen bir zaman benim hayatım. Ne aşk kaldı ne sevgi içimde, bir büyü bekliyorum, gelsin beni bulsun diye.

Aşkımızın zirvesine kimse ulaşamaz bize, bizim sevgimiz ne kötülüklere ne de karamsarlıklara barındırıyor içinde. Bizim dünyamızda bir sen varsın, bir de senin kurduğun büyülü bir dünya var içimde aşkım, seviyorum seni.

Bir rüya değilsin sen benim için, yalan olan dünyada bir gerçeğimsin içimde. Sen teksin kalbimde, bu can seninle, sende kalbimde yaşa ölümüne biriciğim.

Vakitsiz gelen ayrılıklarla değil senin sözlerine ağladım gece boyunca, bırakıp gitmene değil giderken yüzüme bile bakamamana darıldım saatlerce. Şimdi ölümüne seviyorum seni, o büyülü gülüşünle…

Bir değil bin acı olsa önümde, senin için çekerim. Bir değil bin ölüm olsa senin için giderim, yeter ki büyülü aşkımız bozulmasın, bu büyü hayatımızdan hiç çıkmasın. Aşkım, sen hep benim, ben de senin olayım bu güzel dünyada.

Sözün yeter bana, gülmem için gözlerin yeter bana. Aşkın büyüsüne kapılmam için öyle zayıf kalmışım ki, düşerken tuttun beni. Sevginle hayata döndürdün yüreğimi, biriciğim.

Yazı beklerken kışları yaşadım içimde, ilk baharı beklerken hep son baharları yaşadı bedenim. Şimdi seni bekliyorum, yeniden gel, yeniden içimdeki dünya dönsün süresizce.

Zamansız bir aşk öyküsü bitti kalbimde, kalbim kan ağlarken, gözlerim hayata ağlıyor sessiz çığlıklar içinde. Bir senin gülüşünle gelirim kendime, büyülü gözlerinle ölürüm sevginde.

Bir şiir bahçesi olmak isterim kalbinde, her şiirimde sen olsun, her kafiyede senin adın olsun. Sen sadece benim büyülü sözlerim olsun, sen sadece benim olsun sevgilim.

Yorum yapın