Buluşma Sözleri, Buluşma Teklif Etme Sözleri

Sevdiğiniz veya hoşlandığınız kişi ile buluşmak için sizlere buluşma mesajları, buluşma sözleri ve buluşmada söylenen anlamlı sözler hazırladık. Aynı zamanda teklif etme sözleri de sayfamızda yer almaktadır. Umarım sevdiğiniz insanla buluşursunuz. Aşk ve sevgiyle kalmanız dileğiyle.

Buluşma teklif etmek, bir ilişkide atılan en heyecan verici adımlardan biridir. İster ilk defa birine açılmak olsun, ister uzun süredir birlikte olduğunuz biriyle özel bir anı paylaşmak için yeni bir buluşma planlamak olsun, doğru sözleri bulmak bu anın sihrini ve önemini artırabilir. Buluşma teklif etme sözleri, karşınızdaki kişiye olan ilginizi ve duygularınızı ifade etmenin en zarif yollarından biridir. Bu tür sözler, samimi ve içten olmalı, aynı zamanda karşı tarafın kalbini kazanacak kadar etkileyici olmalıdır.

Buluşma Sözleri

İlk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?

Telefon numaranı bir arkadaşından aldım. Seni okulda görüyorum ve senden çok hoşlanıyorum. Seninle yüz yüze konuşmak istiyorum. Benimle çıkarmışın?

Ya teklifimi kabul edersin ya da peşinde koşarken yırtığım ayakkabıların paralarını ödersin

Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim?

Annenle baban zamanında karşılaşmasaydı, yeryüzündeki en mutsuz insan ben olurdum!

Bulutların maviliğini ellerine, yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum. Seninle çıkmak istiyorum kabul eder misin?

Günlerce düşündüm, bir türlü açılma fırsatı bulamadım sana, demek ki kısmet bugüneymiş, senden çok hoşlanıyorum. İlk ve son aşkım olmaya ne dersin?

Sana arkadaşlık teklif edeceğim, senden hoşlandığımı ve hep seni düşündüğümü sende anlamışsındır. Umarım sana karşı hislerime sen de karşılık verirsin.

Çiçeklerin en güzeli gül, güllerin en güzeli sen, çiçeklerden gülü güllerden seni seviyorum, seninle tanışmak istiyorum.

İlk Buluşmada Asla Açılmaması Gereken Konular

Ben senin yüzüne değil ben senin o güzel saf kalbine aşık oldum benimle çıkar mısın?

Sırtına dokunup: “Aman Allah’ım gerçekten omuz kemikleri!! Ben bunları kanat sanmıştım!

Facebookta resminizi gördüm ve e-posta adresinizi aldım. Aynı şehirde oturuyoruz ve profilinizi inceledim bir çok ortak yanımız var. Sizinle tanışmak istiyorum.

Evet desen sevginle dolarım seni kalbimin en güzel yerine koyarım buram buram aşkın ile kokarım gel seninle mutluluğa varalım.

Dün gece yine uyuyamadım sen geldin aklıma. Bütün gün yaptıklarımızı düşündüm. Seni düşünmeden edemiyorum. Galiba senden hoşlanıyorum. Yarın yine görüşmek istiyorum. Birlikte yarın bir yerlere gitmeye ne dersin…

Aşkım yarın sinemaya gidelim mi? Seninle daha çok zaman geçirmek istiyorum. Ne dersin yarın buluşalım mı?

Yıllarca kafama göre birini aradım ama nafile bulamadım diyorum ki istersen arkadaş olalım seninle…

Her ayrılık başka bir yerde buluşmak demektir. Her yeni buluşma ise yeni bir bağ demek.

İlk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?

Siz Cosmo’nun kapağındaki o mükemmel Kız değil misiniz?

Selam, yalnız olduğunu duydum. Beyaz bir atım yok ama prens olduğumu söylerler. Tanısan sen de öyle düşünürdün kesin. Eee ne diyorsun bu prensi tanımak ister misin?

Kadınların İlk Buluşmada Duymaktan Hoşlandığı 4 Şey

Anlamlı Buluşma Sözleri ve Teklifleri

Selam, resimlerinizi inceledim ve sizden çok hoşlandım. Siz de dilerseniz tanışabilir miyiz?

Buluşmalar ve ayrılmalar, benim sevinçli ve kederli buluşmalarım ve ayrılmalarım. Hiçbir şeye değişmem onları, çünkü onlarsız hayatım, yoksul kalır, hatta masallardaki kralların sonsuz servetlerine bile sahip olsam, yine yoksul kalır!

Seni ilk gördüğüm andan beri aklımdan çıkaramıyorum. Yarın okulun oradaki cafede seninle konuşmak istiyorum. Lütfen bu teklifimi geri çevirme.

Merhaba okulun yakınlarında çok güzel bir kafe açılmış arkadaşlarla dersten sonra buluşup takılacağız sen de gelmek ister misin? Gelmeni çok isterim. Görüşmek üzere…

Kalbin birini görünce atmıyorsa ve sadece beni görünce atıyorsa benim de kalp atışlarımı dinlemek istersen benim olur musun?

Gönlümde tatlı bir bela gibisin sen bendeki, benim tek sahibimsin desem ki bir tanem artık benimsin sevgilim benimle evlenir misin?…

Çikolatadan bebeklerimiz bir düğün pastasının üstünde sence de güzel görünür mü ?

Günlerdir seninle konuşmak istiyorum ve telefonunu arkadaşından aldım. Sen beni tanımıyorsun ama ben seni çok iyi tanıyorum. Senden çok hoşlanıyorum. Eğer sen de istersen tanışmak isterim.

Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, Sevgilim desem ne dersin ?

Merhaba, telefon numaranızı bir yerden buldum ve sizinle tanışmak istiyorum ne dersin?

İlk Buluşmada Söylenmesi Güzel Olan 5 Yalan

Köprü yaptırıyorum gözlerinden gözlerime yardım eder misin, nakil yaptırıyorum kalbinden kalbime beni dinler misin, seni gördüm çok beğendim benimle gezer misin, sana arkadaşlık teklif ediyorum kabul eder misin?

Bugün sizi okulda gördüm ve çok hoşlandım arkadaşınızdan telefon numaranızı aldım. Sizi gördüğümde çok etkilenmiştim ve yanınıza gelip konuşmaktan çekinmiştim. Benimle tanışmak ister misiniz? Kendimi size daha iyi tanıtmak isterim. Lütfen bana bir şans verin…

Yarın benimle sinemaya gelir misin? Birlikte önce sinemaya gider sonra da bir şeyler yeriz birlikte takılırız ne dersin?

Merhaba geçen gün kafede tanışmıştık ve telefon numaranı vermiştin. Seninle tekrar görüşmek istiyorum. O günden beri aklımdan çıkmıyorsun. Yarın buluşabilir miyiz?

Baban uzaylı mıydı? Senin gibi bir şey yeryüzünde yok çünkü!

Umarım suni solunumdan anlıyorsundur…Soluğum kesildi seni görünce!

Her gün sabah doğan ve www.guzele.com  her gün akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzelliklerini benimle bir ömür boyu paylaşır mısın aşkım?

Bu akşam sensizliği anılara sardım, içtim. Kaybettikten sonra anlıyor insan. Meğerse hiç kimseyi seni sevdiğim kadar sevmemişim ben. Ah bana bir dönsen en güzel yerinde biten bu rüya yeniden başlar istersen…

Merhaba, sizin profilinizi detaylı bir şekilde inceledim ve incelerken bir şey fark ettim. Profilinizde paylaştığınız yazıları okurken sanki benim hislerimle yazıldığını fark ettim. Bu yüzden dolayı sizinle tanışmayı çok istiyorum. Tanışabilir miyiz?’

Affedersiniz! Biz küçükken farklı okullarda okumamış mıydık?

Aşkımsın, sevdamsın kalbimdeki parçamsın benimle çıkar mısın?

-Bana yolu tarif edebilir misiniz?
-Ne yolu? Nereye?
-Kalbine

-Baban hırsız miydi?
-Hayır! Ne Alaka?
-Gözlerinin yerine konulan elmasları kim, nerden çaldı o zaman?

-Beni bir cimcikler misin
-Neden?
-Bu güzellik gerçek olamaz! rüya görüyorum sanırım”

-Sesi sen de duydun mu?
-Ne sesi? Ben bir şey duymadım!
-Kalbim kırıldı

Yorum yapın