Bir Erkeğin Sana Aşık Olmasını Nasıl Sağlarsın?

Hayalinizdeki adamla tanıştınız ve ilk aşamalar oldukça iyi gidiyor, ancak sizin onun için olduğu kadar onun da sizin için duyguları olup olmadığını nasıl emin olabilirsiniz? Birine aşık olmak, bir erkeği etkilemeye çalışmak ve bir erkeğin size nasıl aşık olacağını bulmanın hem sinir bozucu hem de eğlenceli olabileceğini bilirsiniz.

Eğer bir erkeğin sadece senden hoşlanmasını değil, aynı zamanda umutsuzca aşık olmasını ve seninle bir hayat kurmasını istiyorsanız, onun zamanına ve sevgisine layık olduğunuzu kanıtlamanız gerekir. Ancak her şeyin yolunda gitmesi için sihirli bir büyü yapmak kolay değil.

İlişkiler, iyi olması için zaman, özveri ve istikrarlı sabır gerektirir. Ne de olsa biriyle bir hayat kurmaya çalışıyorsunuz ve bu kolay bir iş değil. Ancak bu, birinin sevginizin derinliğini fark etmesini ve karşılığında size bu hayranlığın bir kısmını vermesini sağlamanın bir yolu olmadığı anlamına gelmez.

İyi bir ilişki dans gibidir. İki kişinin her şeyini vermesini gerektirir ve birbirleriyle çalışmanın adımlarını öğrenmelerini gerektirir. Ve iyi bir dans gibi, ilişkinizde sorunsuz bir şekilde akmasına yardımcı olmak ve kazara partnerinizin her yerine basmaktan sizi alıkoymak için atabileceğiniz adımlar vardır.

Flört etmede başarılı olmak istiyorsanız veya bir erkeğin size aşık olmasını sağlamak için, basit adımları takip etmek isteyeceksiniz. Bu, sihir olmayabilir, ancak sihire olabildiğince yakın – ve aynı zamanda çok daha güvenilir.

Bir erkeğin size nasıl aşık olacağına dair en iyi ipuçları için aşağıya bir göz atın.

1. Ona saygı duyduğunuzu ve hayran olduğunuzu gösterin.

Bir erkek onu “anlayan” bir kadın ister. Kadının ışıltısının ve kadınlığının, onu erkeksi enerjisinin onu çektiği şekilde çekmesini istiyor. Sorunları koruma, sağlama ve çözme yeteneğini takdir eden bir kadın istiyor. Baskı altındaki kararlılığı ve sakinliği için ona hayran olmasını istiyor.

Çok daha mantıklı ve analitik olduğu ve (mutlaka) özlü filmlerde ağlamadığı için hadım edilmiş hissetmek istemiyor.

Kısacası, onu her zaman olmak istediği kahraman olarak gören bir kadın istiyor – ve bunu gerçekten anladığınızda, onun kalbinde ve ruhunda ne kadar kahraman olduğunu görünce şok olabilirsiniz. Hanımlar, bu bir erkeğin gerçek büyüklüğüdür. Doğru sebep için, sizin için kelimenin tam anlamıyla ölürdü. Şimdi bu bir kahraman değilse, nedir?

Psikoloji Kullanarak Birinin Size Aşık Olmasını Nasıl Sağlarsınız?

2. Onu değiştirmeye çalışmayın.

Şimdi, erkeğinizi “elde etmek” söz konusu olduğunda, bir erkeğin sizi sevmesini ve sizinle bir gelecek görmesini istiyorsanız yapmamanız gereken bir şey var. Ona düzeltilmesi gereken bir proje gibi davranmayın çünkü hemen duvarları yukarı kaldırır.

Kıyafetlerini, arkadaş çevresini, konuşma şeklini, yapmayı sevdiği şeyleri değiştirmeye çalışma dürtüsü varsa – yapma! Sadece devam et ve şu an olduğu gibi saygı duyabileceğin ve takdir edebileceğin birini bul. Sizden yardım isterse, isteyecektir.

Senin için doğru adam, senin kahramanınmış gibi hissetmeyi hak ediyor. Bunu teklif edemezsen, o senin adamın değil.

3. Ona minnettarlık gösterin.

Bir erkeğin bir kadına sunabileceği iki temel armağan vardır: koruma ve sağlama yeteneği. Bu nedenle, sizinkini korumak için hayatını riske atmaya ve zamanını, yeteneğini ve hazinesini size sağlamak için yatırmaya istekliyse, tek istediği karşılığında biraz minnettarlıktır.

Erkekler, size istediği her şeyi veremese bile, sizinle ilgilenmek için çok çalıştığını takdir edebilen kadınlardan hoşlanır. Bu gerçekten çok sorulacak bir şey değil. Yani bir erkeğin içinizdeki en iyiyi görmesini ve umutsuzca aşık olmasını istiyorsanız, yapamayacağınız tek şey onu hafife almak veya çabalarına saygısızlık etmek.

4. Onunla gerçekten ilgilenin.

Kadınını ve ailesini korumak ve sağlamak bir erkeğe kalmışsa, karşılığında ondan istediği ve ihtiyacı olan nedir? Basitçe söylemek gerekirse, bir kadının güzelliği ve zarafeti bir erkeği cezbeder ve genellikle bir bakıcı olarak doğuştan gelen yeteneğinde gösterilir.

Şimdi bu fikre cinsiyetçi olarak saldırmadan önce, gerçekten burada bir işbirliği ortaklığı kurarak birbirlerini sevmek, önemsemek ve hayatlarını daha iyi hale getirmek için bir araya gelen iki insandan bahsediyoruz. Bir ilişkinin gerçek güzelliği, iki insanın sadece almak yerine verme arzusuyla bir araya gelmesidir. İşte o zaman sihir serbest kalır.

5. İyimser olun ve karşılığında sevmenize ve sevilmenize izin verin.

Ne düşündüğünüze veya geçmiş deneyimlerinize rağmen, bir erkeğin eğer yapabiliyorsa sizi gerçekten ne kadar memnun etmek istediğini asla bilemezsiniz. Aslında, artık sizi memnun edemeyeceğini düşündüğünde sorunlar ortaya çıkıyor.

Erkekler çok basit yaratıklardır. Değerlerini sorunları çözerek ve bir şeyleri düzelterek gösterirler (ve bazen sizi düzeltmeye çalışmak gibi bir hata yapabilirler).

Ayrıca, hiçbir şey bir insanı çözemediği bir soruna saplanıp kalmaktan daha kötü hissettirmez, bu yüzden çok sık mutsuzsanız, bir düzeyde başarısız olur ve kendini başarısız hissetmekten uzaklaştırmaya çalışır.

Buna karşılık, hiçbir şey bir erkeği mutlu olduğunuzda sizin gibi başarılı hissettiremez – bu yüzden mizah anlayışı olan olumlu, mutlu ve ışıltılı bir kadın çok çekici.

6. Daima arkanı kolla.

Eril enerjinin gerçek gösterileri ve yaşadığı kod söz konusu olduğunda, namus kavramı pratikte idealden ayrılamaz.

İster savaş alanındaki savaşçılar, ister oyun alanındaki sembolik “savaşçılar” olsun, partnerinizin arkasını kollamak, kazanmak ve kaybetmek, hatta yaşam ve ölüm arasındaki farktır. Bir adam senin takımında olduğuna ve arkasını kolladığına güvenmeli, yoksa asla taahhütte bulunmaz.

Yani kısaca aklı sende kalmasın, o güveni sağla…

7. Onu boğmayın.

Kadınların defalarca karıştırdığını gördüğüm bir alan varsa, o da bir ilişkiyi tanımlamaya çalışmak veya bir erkeği çok erken bağlamaya çalışmaktır. Bunun nedeni, kadının “güvende” hissetme ihtiyacının, doğuştan gelen özgürlük ve bağlı olmama arzusuyla doğrudan çelişmesidir.

Bir düşünürseniz, herhangi bir yerde savaşta öldürülen her asker, özgürlük fikrini savunmaya çalışırken öldü.

Bu basit gerçeği fark ettiğinizde, neden onu vermek konusunda isteksiz hissedeceğini anlayacaksınız, ama endişelenmeyin. İyi haber şu ki, özgürlüğünü daha iyi bir şeyle değiştirecek, o yüzden daha iyi ol ve onu çok erken bir karar vermeye zorlama.

8. Dikkatini çekmek (ve tutmak) için psikolojiyi kullanın.

İkonik bir araştırma, uzun süreli göz temasının iki kişinin aşık olma olasılığını artırdığını gösteriyor; bu nedenle, göz teması kurarak ona tamamen büyülendiğinizi ve onunla gerçekten ilgilendiğinizi gösterdiğinizden emin olun ve hemen önce kelimenin tam anlamıyla aşık olduğunu izleyin. Ah o kahverengi gözlerin.

9. Onun etrafında açık beden dili kullanın.

Araştırmalar, açık beden dilinin sizi başkaları için daha çekici ve arzu edilir kıldığını ortaya koyuyor. Bu, ona doğru eğilmeniz, kollarınızı çaprazlamaktan veya vücudunuzu başka bir şekilde kapatmaktan kaçınmanız ve göğsünüzün ona dönük olduğundan emin olmanız gerektiği anlamına gelir. Bu sözsüz ipuçlarının size karşı çekim duygularını arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır!

10. Ona karşı savunmasız olmanıza izin verin.

Onunla ilgilendiğinizi bilmiyorsa, bu duygulara karşılık verme konusunda kendini güvende hissetme olasılığı daha düşük olacaktır. Güvenlik açığı, iyi bir ilişkinin ve gerçek aşkın anahtarıdır ve duygusal olarak daha yakın hissetmenizi sağlar.

Az önce paylaştığım şeyi gerçekten anladığınızda ve bu özellikleri yaydığınızda, resmi olarak erkeğinizin kafasında ve aynı zamanda kalbinde olacaksınız. Bunun nedeni, tam kalbinin açıldığı ve “duygu”nun yavaş yavaş denkleme girdiği anda harika özelliklerinizin tüm “mantıklı” faydalarını fark etmesidir.

Evet, bir erkeği büyüleme aşamasında harekete geçiren başka bir şey daha var: rekabetçi doğası, tanıdığı en harika kadını başka bir adamın almasına tahammül edemez.

Yorum yapın