Aşk ve İlişkilerde Boğa Burcu Uyumluluğu

Aşk ve İlişkilerde Boğa Burcu Uyumluluğu

Kendi burcunuzu incelemek, sizin için harika bir eş yapan kişi türüyle ilgili tüm ayrıntıları öğrenmenin iyi bir yoludur. Ve Boğa burcu uyumluluk tablosuna gelince, çektikleri insan türü sürpriz olmamalı.

Boğa Uyumluluğu: Genel Bakış

Astrolojide Boğa, romantik aşk ve güzellik gezegeni olan Venüs tarafından yönetilir . Ancak Venüs gezegeninin finansal zenginlikle ilişkili olduğunu da biliyor muydunuz?

Boğa, tüm dünyevi zevkleri yöneten zodyak haritasındaki İkinci Ev ile ilişkilidir: zenginlik, mülk, duygusallık ve fiziksel sınırlar.

Birini Boğa için iyi veya kötü bir eşleşme yapan nedir?

Boğa inatçı ve sahiplenicidir, ancak bu kötü bir şey değildir. Mülklerini ve sevdiklerini korumak için yönlendirilirler. Lüks ve güvenlik sizin için önemliyse, daha iyi bir ortak isteyemezsiniz.

Boğa burcu, güzel şeyler toplamayı, geleceğe yatırım yapmayı ve her şeyi en sevdikleri insanlarla paylaşmayı sever. Ve ideal eşleşmeleri bu niteliklere sahip olacaktır.

12 Burçtan Her Biri ile Boğa Uyumluluğu

Zaten aklında biri varsa veya ne tür bir kişiye odaklanman gerektiğini merak ediyorsan, işte burcunun hangi burçla uyumlu olduğunu öğrenelim.

Boğa ve Koç Uyumu

Aşk: Boğa/Koç çiftinin birbirine alışması biraz zaman alabilir, ancak bir kez rahatladıklarında harika bir çift olurlar.

Koç, aksiyon ve macera olmadan yaşayamaz, Boğa ise her zaman geri dönecekleri bir istikrar ve rahatlık feneri gibidir. Boğa, Koç’u korumak istese de, onları kontrol etmeye çalışan hiç kimseye tahammül etmezler.

Cinsellik: Bu işaretlerin her ikisi de şehvetlidir, ancak fiziksel seks eylemi söz konusu olduğunda farklı idealleri vardır.

Boğa, nihai hedefi pek umursamadan, kendilerinin ve partnerlerinin zevkine odaklanır. Öte yandan Koç, Boğa’nın arzu ettiği duygusal ve tutkulu yaklaşımdan yoksundur.

Uzun Süreli İlişkiler ve Evlilik: Bir evliliğin veya uzun süreli bir ilişkinin başarılı olması için Boğa ve Koç’un aynı seviyeye gelmesi gerekir.

Bir ilişkinin başlangıcında, Boğa’nın inatçılığı ve Koç’un macera ihtiyacı anlaşmazlıklara neden olabilir; ancak, bir kez birbirlerinin niteliklerine saygı duyup takdir ettiklerinde, birbirlerinin büyük bir tamamlayıcısı olurlar.

Boğa ve Boğa Uyumu

Aşk: Astrolojideki tüm eşleşmeler arasında Boğa/Boğa çifti en güçlülerinden biridir. Yani, herhangi bir güç mücadelesini bir kenara bırakıp birlikte çalışmayı kabul edebilirlerse.

Boğa kendi alanının patronu olmak ister ve tahtı paylaşmak onlar için zordur. İlk başta bazı yüzleşmeler ve kafa kafaya çarpışmalar olacaktır, ancak bu ikisi sonunda birleşik bir cephe haline geldiğinde, onları veya mülklerini hiçbir şey tehdit edemez.

Cinsellik: Birlikte yatakta iki Boğanın yararı, diğerinin cinsel olarak ne istediğini bilmeleridir.

Boğa dokunmayı çok ister ve çok şehvetlidir ve sadece buna sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda nazik ve verici olan bir partnere sahip olmak, güçlü cinsel uyumluluk sağlar.

Uzun Süreli İlişkiler ve Evlilik: Her şeyden önce Boğa, değerlerini paylaşan bir ortak ister ve bu iki burç arasında bir ilişki veya evlilik sürecek şekilde kurulur.

Birbirlerinin ihtiyaçlarını bilirler ve bunları yerine getirmek için fırsat bulurlar. Ancak inatçı yapıları nedeniyle bir sorun ortaya çıkabilir ve ancak sevginin tüm yönlerinde ilk adımı diğerinin atmasını beklemezlerse başarılı olabilirler.

Boğa ve İkizler Uyumu

Aşk: Boğa/İkizler çiftinin sevgiyi diğerinin anlayacağı şekilde nasıl gösterecekleri konusunda öğreneceği çok şey vardır.

Boğa fiziksel dokunuş isterken, İkizler entelektüel uyarıya ihtiyaç duyar. İkizler uçarı, Boğa ise sonsuz sadakat bekler.

Cinsellik: Şehvetli bir Dünya işareti ve bir Hava işareti, duygusal bir bağlantıyı umursamaz – ne yanlış gidebilir ki?

Boğa, fiziksel temas ve yakınlık istediğinden ve İkizler herhangi bir duygusal bağlılık olmadan da yapabildiğinden, bu iki işaret güçlü bir cinsel ilişkiye sahip olmak için çok farklıdır.

Uzun Süreli İlişkiler ve Evlilik: İkizler bir evlilikte sadık olsalar bile başkalarıyla flört etmekten kendilerini alamazlar ki bu Boğa’nın katlanamayacağı bir şeydir.

Sonunda, Boğa güven sorunları geliştirecek ve İkizler yaldızlı bir kafeste tutuluyormuş gibi hissetmekten bıkacak. İşe yarayacaksa bu ikisinin çok fazla taviz vermesi gerekecek.

Boğa ve Yengeç Uyumu

Aşk: Boğa ve Yengeç birbirlerine çok yakışıyorlar.

Pratik Boğa, Yengeç’in yaklaşımı duygusal ve sezgisel olduğu için biraz açılmayı öğrenmek zorunda kalabilir. Aynı şekilde, Yengeç, her şeyin birden fazla duygu katmanı içermediğini öğrenmek zorunda kalacak – bazen yüzeyde gördüğünüz şey gerçekten orada olan şeydir.

Cinsellik: Boğa için seks zevkle ilgilidir; Yengeç için seks, yakın ilişkilerle ilgilidir.

Şans eseri, Boğa ve Yengeç çok yüksek cinsel uyumluluğa sahiptir, çünkü Boğa’nın uyarılmış duyulara olan ihtiyacı ve Yengeç’in rahat etkileşim ihtiyacı birlikte iyi çalışır. Tek sorun, bu ikisinin güçlü bir cinsel dürtüye sahip olmamasıdır, bu nedenle seksi başlatan herhangi bir sorun olmadığı sürece güven ve bağlantı vardır.

Uzun Süreli İlişkiler ve Evlilik: Yengeç ve Boğa aşık olduklarında, ilişkileri hassasiyet ve ortak anlayış ihtiyaçları üzerine kuruludur.

Her biri açık ve bağışlayıcı olma eğilimindedir, bu da evliliklerinde ortaya çıkan herhangi bir sorunun ayrılma korkusu olmadan çözülebileceği anlamına gelir. Yengeç, evde güvende ve korunmuş hissetmekten daha iyi bir şey sevmez ve Boğa, fiziksel hazinelerine çok fazla kişisel değer veren birini takdir eder.

Boğa ve Aslan Uyumu

Aşk: Boğa/Aslan çifti her ikisi de kendilerini Kral veya Kraliçe olarak düşündükleri için kendilerini çabucak bir rekabetin içinde bulacaktır.

Her ikisi de Sabit burçlardır, yani gelenek ve rutini severler, ancak birbirlerinden daha farklı olamazlar. Birbirlerine karşı dürüst olma yeteneğine sahipler, ancak sabırlı olmakta zorluk çekecekler.

Cinsellik: Boğa ve Aslan, esas olarak pasif tutumları nedeniyle orta düzeyde cinsel uyumluluğa sahiptir.

Her biri diğerinin kendilerini tatmin etmesini ister, ancak motive olmadığında tembel olma eğilimindedir. Buna rağmen, heyecan varsa, kendi kişisel istek ve ihtiyaçlarını bilerek tatmin edici bir cinsel ilişki yaşayabilirler.

Uzun Süreli İlişkiler ve Evlilik: Bir Boğa/Aslan ilişkisiyle biraz da olsa uzlaşmayı reddetmek ve çok sayıda inatçı zıtlaşmalar bekleyin.

Bu ilişkiyi kurtaracak bir şey varsa, ortak sanat, güzellik ve yaratıcılık sevgileri olacaktır. Romantizmle ilişkilendirdiğimiz türden nazik bir yakınlığı asla geliştirmeyebilirler, ancak burada çok fazla karşılıklı saygı vardır ve birlikte harika bir şey inşa etmeleri çok olasıdır.

Boğa ve Başak Uyumu

Aşk: Barışçıl ve sadık bir Boğa/Başak çifti hem fiziksel hem de duygusal olarak son derece uyumludur.

Yani, eğer peşinden gitmekten rahatsız olurlarsa. Ancak Boğa’nın Başak ile uyumluluğu, iki Dünya işareti bir araya geldiğinde zorluklarla karşı karşıya kalır, çünkü duyguları paylaşmakta pek iyi olmazlar.

Cinsellik: Boğa, her şeyden önce fiziksel zevke odaklanarak cinsel partnerine yatak odasında sakinleştirici bir deneyim yaşatma eğilimindedir.

Bu, kendilerini cinsel olarak ifade etmekte zorlanan Başak için canlandırıcıdır. Başak, kafasındaki o analitik sesi susturabilirse, büyük bir tatmin dünyasının kapılarını açabilir.

Uzun Süreli İlişkiler ve Evlilik: Yüzeyde, Boğa/Başak çifti biraz yavan ve sıkıcı görünüyor.

Başak özellikle titrek bir zeminde olduğundan, Boğa sabırla liderliği ele almak zorunda kalacak. Ancak bu ikisi yalnız olduklarında yeterince açılabiliyorlarsa, herkesin isteyebileceği en ateşli, en tatmin edici ilişkilerden birinin tadını çıkarabilir ve uzun süreli bir evliliğe yol açabilir.

Boğa ve Terazi Uyumu

Aşk: Venüs gezegeni Boğa ve Terazi’yi yönetir ve bu burçların her ikisi de bu gezegenin romantik enerjisinin farklı yönlerini gösterir.

Boğa’nın Terazi ile uyumluluğu, birlikte çok uzun süre mutlu olacaklarını garanti etmez. Bakın, Terazi herkesi sever, Boğa’nın kıskançlık çizgisini sürekli tetikler. Bu işaretlerin her ikisi de biraz güvensiz olma eğilimindedir, bu nedenle her zaman kendilerini, birbirlerini ve ilişkilerini sorgularlar.

Cinsellik: Boğa, seks sırasında rahat hissetmek ve ihtiyaçlarını karşılamak ister ve Terazi cinsel partnerlerine karşı nazik olsa da, diğerinin ne istediğini anlamak konusunda sorun yaşayabilir. Sabırlı olmayı öğrenebilirlerse, burada biraz tatmin edici bir ilişki şansı var.

Uzun Süreli İlişkiler ve Evlilik: Boğa ve Terazi ortak hobileri ve ilgi alanları ile birçok ortak noktaya sahipken ve dünyanın güzelliğini takdir ederken, bu çiftin birbirlerini çıldırtmadan önce ayrılmaları muhtemeldir. Sıcaklık ve anlayış olmadan uzun süreli bir ilişki olamaz.

Boğa ve Akrep Uyumu

Aşk: Boğa ve Akrep arasındaki bir ilişki, derin bir romantik bağa dayanmalıdır, yoksa arkadaşlık aşamasından asla ayrılmazlar. Boğa, Akrep’in dikkatini kolayca çekebilirken, inatçı ve kıskanç olma ortak nitelikleri güven eksikliğine yol açabilir.

Cinsellik: Birbirlerine olan ilgileri yüksektir ve her ikisi de doğası gereği cinsel yaratıklar olduğundan, bu işaretler arasındaki seks duygusal hale gelebilir. Boğa ihtiyaçlarının karşılanmasını ister ve Boğa yeni şeyler denemeye açık olduğu ve
Akrep nazik kaldığı sürece Akrep bunu yapmaktan çok mutlu olur.

Uzun Süreli İlişkiler ve Evlilik: Bağlılığa bu kadar çok değer veren iki burç için Boğa’nın Akrep ile uyumluluğu, bu çiftin birbirlerine güvenme konusunda öğrenecek çok şeyi olduğu anlamına gelir.

Akrep ilk başta kimseye güvenmez ve şüphelendikleri anda kendileri şüpheci davranmaya başlayabilir, Boğa’nın kırmızı bayraklarını tetikleyebilir ve sonra Boğa garip davranmaya başlar. Bu garip aşamayı geçip birbirleriyle gerçekten rahat olabilirlerse, romantik ilişkilerinin efsanevi olacağı kesin.

Boğa ve Yay Uyumu

Aşk: Boğa/Yay romantizmi çok eğlencelidir… bir süreliğine.

Boğa, Yay’ın neden hareketsiz oturup odaklanmadığını anlayamadığında ve Yay Boğa’nın öngörülebilir rutininden kolayca sıkıldığında uzun süre birlikte kalmak zordur. Boğa, kendi yolunda belirlenir ve Yay’ın sürekli değişme ihtiyacını kabul etmez.

Cinsellik: Boğa ve Yay’ın cinsel uyumunun düşük olması, esas olarak Yay’ın yatak odasındaki tutumundan kaynaklanmaktadır.

İkisi de birbirinin ihtiyaçlarını anlamaz ve bu ikisi arasında nadir görülen bir cinsel bağlantı olması durumunda, ancak Boğa daha az katılaşırsa ve Yay yavaşlamayı ve fiziksel zevki takdir etmeyi öğrenirse mümkün olacaktır.

Uzun Süreli İlişkiler ve Evlilik: İlk başta birbirlerine sunacakları çok şey var ve muhtemelen hayatları boyunca çok iyi arkadaşlar olarak kalacaklar, ancak onları kararlı bir ilişkide bir arada tutacak pek bir şey yok.

Arkadaş olarak başlarlarsa ve yıllar, hatta on yıllar boyunca daha derin bir bağlantı kurarlarsa, uzun süreli bir ilişki ve hatta evlilik şansı vardır.

Boğa ve Oğlak Uyumu

Aşk: Boğa/Oğlak çifti birbirlerini duygusal olarak tatmin edemeyebilir, ancak işlerin yapılması söz konusu olduğunda, birlikte bir imparatorluk kurma potansiyeline sahiptirler.

Boğa’da motivasyon, Oğlak’ta heyecan varsa, potansiyel vardır. Bu ikisi, eğer romantik olursa, harika iş ortakları da olur.

Cinsellik: Her iki burç da kendilerini açmada ve savunmasız olmada zorlanır, bu da yatakta sorunlara neden olabilir.

Boğa hassas bir yaklaşım isterken, Oğlak fiziksel aktiviteye oldukça ilgi duyar, ancak birbirlerinin bireysel ihtiyaçlarına saygı duyarlarsa güçlü bir cinsel bağ oluşturabilirler.

Uzun Süreli İlişkiler ve Evlilik: Güçlü bir evlilik olasılığı vardır, ancak yalnızca ikisi de duygusal riskler almaya ve birbirlerine tam olarak ne istediklerini söylemeye istekliyseler.

Bu iki burç sadıktır ve muhtemelen diğerini mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Yani ne yapılması gerektiğini biliyorlarsa.

Boğa ve Kova Uyumu

Aşk: Boğa/Kova eşleşmesinde çok fazla ortak nokta yoktur.

Boğa, sınırlar koymayı ve bir rutini takip etmeyi severken, Kova’nın doğası kaos ve değişimdir. Boğa materyalist, topraklanmış ve sahiplenicidir; Kova fikirlere değer verir ve bağlanmaya dayanamaz.

Cinsellik: Tamamen cinsiyete yavaş ve nazik bir yaklaşımla yaklaşan Boğa, Kova’nın mesafeli doğasından tamamen uzaklaşır.

Yatak odasında bu ikisi arasında yaratıcılık eksikliği olduğu için cinsel uyum şansı düşüktür. Birbirinizden zevk almanın tek yolu, Boğa’nın Kova’ya ne istediğini öğretmesi ve Kova’nın ortaya bir enerji koymasıdır.

Uzun Vadeli İlişkiler ve Evlilik: Birbirlerinin fiziksel güzelliğini ve entelektüel bakış açılarını takdir edebilirler ama uzun vadede? Muhtemel değil.

Hem Boğa hem de Kova kendi davullarının ritmine göre yürüme eğilimlerine sahip olsalar da, birbirlerini her şeyden çok karıştırıyorlar.

Boğa ve Balık Uyumu

Aşk: Boğa/Balık çiftinin dürüst ve içten duygusal bağı gerçekten dokunaklı.

Boğa, Balık’ın ayaklarının yerde kalmasına yardımcı olur ve Balık, Boğa’ya kafayı arada sırada bulutlara sokmanın ne kadar güzel olabileceğini gösterir. Balık’ın hayal gücü, tüm bu gizli vizyonlardan haberdar olmayı seven Boğa için bir ilham kaynağıdır.

Cinsellik: Boğa’nın Balık ile uyumluluğu yatak odasında kendini gösterir ve cinsel açıdan uyumlu bir çift olarak ikisi birbirine derin, duygusal bir düzeyde ilham verir.

Su burcu Balık , Boğa’nın tam olarak istediği ve verdiği hassas bir cinsel deneyimle büyülenir. Bu eşleşme, her iki partneri de son derece memnun bırakarak yoğun bir sekse yol açabilir.

Uzun Süreli İlişkiler ve Evlilik: Her iki burç da aşk ilişkisine sahip olabilir, çünkü her biri romantizme, güzelliğe ve aşk fikrinin kendisine çok değer verir.

Buradaki tek zorluk, Balık’ın değişen doğasıdır, ancak Boğa bu değişikliklerle yuvarlanabilirse ve Balık, Boğa’nın neler olduğunu bilme ihtiyacına saygı duyabilirse, bu ikisinin birlikte uzun ve güzel bir hayatı paylaşmaları muhtemeldir.

Boğa en çok kiminle uyumludur?

Boğa, Yengeç, Balık, hem Su işaretleri hem de Dünya işaretleri Başak ve Oğlak ile güçlü bir aşk uyumluluğuna sahiptir.

Bu potansiyel eşleşmelerde Boğa, hem zihinsel hem de cinsel olarak istikrar, romantizm, zeka ve uyarım ister.

Boğa burcu hangi burçla evlenmeli?

Boğa Sabit bir burç olduğu için istikrara değer verirler. Yengeç, romantik ilişkilerinde güvenlik olmasını istediğinden, kutsal evlilik için en iyi eşleşme Yengeç’tir.

Yengeç ve Boğa arasındaki evlilik aynı zamanda anlayış, bağışlama ve güvende hissetmeye odaklanır.

Boğa burcunun ruh eşi nedir?

Yengeç mükemmel bir karı koca olmasına rağmen, Boğa başka bir Su burcu olan Balık ile ruh eşi düzeyinde bir ilişki bulabilir .

Bu iki burç birbirini güzelce tamamlar, birbirini derin bir seviyede topraklar. İlişkilerinin her alanında uyumlular: iletişim, güven ve şefkat.

Boğa hangi burçtan etkilenir?

Boğa, hem Dünya burçları oldukları için hem de Boğa gibi güvenilir ve sorumlu bir birey olduğu için Başak’a oldukça ilgi duyar.

Riskli davranışlarda bulunma olasılığı düşük olan Boğa, Başak’ın çalışkan ve sabırlı doğasının yanı sıra Başak’ın aceleci kararlar vermeme yeteneğini derinden takdir edebilir.

Boğa iseniz veya Boğa ile ilgileniyorsanız, Güneş burcunuz tam kişiliğinizin sadece bir parçasıdır. Aşkı aradığınızda, Yedinci Evinizde neler olduğunu bilmek yardımcı olur. Bu, en iyi zodyak uyumluluğuna sahip olduğunuz kişi türünü gösterir.

Boğa uyumluluğunu ve burcunuzla ne kadar iyi uyuştuğunu daha iyi anlamak için tam bir doğum haritasına veya astroloji okumasına sahip olmak daha fazla fikir verebilir.

Sonuçta, Venüs ve Mars’ın haritanızdaki konumlarının aşk hayatınızla çok ilgisi var.

Yorum yapın