Akrep Burcu Ve Özellikleri (24 Ekim-22 Kasım)

Akrep burcu, 24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasında doğan insanları temsil eder. Akrep burcunun özellikleri oldukça dikkat çekicidir. Hem akrep burcu kadını hem de akrep burcu erkeği karizmatik kişilikleriyle öne çıkarlar. Gizemli ve çekici bir aura ile çevrelerindeki insanları etkilerler.

Astrolojinin en güçlü burçlarından biri Akrep’tir. Karizmatik kişilikleri ve gizemli yönleriyle oldukça çekicidirler. Hem Akrep kadını hem de erkeği, özel yeteneklere sahip olan insanlar arasında arzulanır. İçgüdüleri ve sezgileri son derece gelişmiş olan Akrepler, başarılı insanlardır. Fiziksel özelliklerinde en çok dikkat çeken özellikleri ise delici bakışlarıdır. Gözleriyle etkileyemedikleri bir kişi yoktur. Çok etkileyici ve baştan çıkarıcı bakışlara sahiptirler.

Akrepler, karşılarındaki insana duygularını anında açıklamalarını beklemek gibi bir hata yapmazlar. Çünkü Akrepler, karşılarındaki insana tam anlamıyla güvenmedikçe duygularını asla belli etmezler. Size ilgisi olan bir Akrep, size ilgisini göstermek için önce tamamen güvenlerini kazanmanızı bekler. Eğer size ilgi duymuyorsa ve sizin ona ilgi duyduğunuzu fark ederse, sizi incitmekten çekinmez. Onlar için karşılıksız duygular basitlik anlamına gelir. Akreplerin kolay kolay platonik aşkları olmaz. Yaşadıkları her duygunun karşılığını görmek isterler. Çünkü duyguları çok değerlidir ve onları hak etmeyen insanlara verilmez. Bir Akrebin duygularına sahip olmak isteyen biri, önce zorlu testlerden geçmek zorundadır. Onun sınavını başarıyla geçen biri, hem duygularına hem de kendisine sahip olur. Sizi hiç belli etmeden her hareketinizi test eder. Sorduğu soruya verdiğiniz cevaptan mimiklerinize kadar her şeyinizi inceler. Her şeyinden emin olduktan sonra sizi hayatına alır. Ancak duvarlarını tamamen kaldırmaz. Bir süre daha onun kalın örtülü duvarlarıyla karşılaşırsınız. Duvarlarını tamamen aşmak, kendini savunmasız bırakacağı için her zaman gizemli bir yanını ve aşılamayan bir duvarını hayatınızda bırakır.

Akrep Burcu Özellikleri

Akrepler, yaşamda tutkuyla yanıp tutuşan nadir insanlardan biridir. ‘Arzuluyorum’ kelimesi onları en iyi şekilde tanımlar. Kendilerini tam anlamıyla adarlar ve hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. Güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar da, gözleriyle sevgilerini veya nefretlerini ifade edebilirler. Duygusal anlamda yoğunlaştıklarında, son derece tehlikeli olabilirler. Akrepler, ukala ve kibirli insanlardan hoşlanmazlar ve haddini bildirmek için onları küçümserler. Kendi bildiklerine inanarak uzlaşmaktan kaçınırlar. Şüpheci bir yapıları vardır ve kolayca inanmazlar, ancak inandıkları bir konuda sonuna kadar inatla savunurlar. Çalışmalarında sabırlı ve özenli davranırken, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yaparlar. Kendini geliştirmemiş Akrepler, basitliklere yönelik eğilimleriyle kendi yok oluşlarına sebep olabilirler. Cinsellik, hayatlarında önemli bir rol oynar. Ölümü yeni bir başlangıç olarak kabul ettikleri için, ölümden korkmazlar.

Akrep Burcunun Sağlık Durumu
İLGİLİ İÇERİK Akrep Burcunun Sağlık Durumu

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu olan erkekler, sezgileri ve gizemli kişilikleriyle kadınları kolayca cezbetme yeteneğine sahiptir. Aslında çok az kadını gerçekten sevseler de, ilişkileri çok sayıda kadınla olabilir. Gerçek sevdikleri, mabetlerinde sakladıkları özel bir sevgiye sahiptir. Ayrıca günü birlik yaşadıkları eğlenceli duyguları da vardır. Eğer bir Akrep erkeği hayatınızda sadece günü birlik bir ilişki ise, hemen uzaklaşmanızda fayda vardır. Çünkü onun gözünde değerinizi pek taşımaz. Sizi incitmekten, kırmaktan asla çekinmez ve hatta sizi hayatından çıkarmak için bile özel bir çaba sarfeder. Bu tür durumları yaşamamak için, onun size olan değerinden emin olmadan hayatına tamamen dalmamalısınız. Ancak sizi gerçekten seviyorsa, size mutluluk getirmek için yapmayacağı şey yoktur. Sizi her türlü tehlikeden ve herkesten korumak için etrafınızda bir kalkan gibi durur. Belki siz farkında değilsiniz, ama sizi aldatma ihtimali vardır; ancak bu sadece bedensel bir aldatmadır, ruhu sizinle olmaya devam eder. Aldatma gibi çirkin bir durumu sadece Akrep erkeği yaşattığında, gerçekten seven ve sevilen kadınlar affedebilir.

Akrep Burcu Kadını

Hoş ve çekici bir görünüme sahip olan Akrep burcu kadınları, ilk etapta çok mütevazı ve samimi görünebilirler. Ancak aslında kendi beğenmişlik ve kibirlerine sahiptirler, bu da tüm Akrep burcu kadınlarında bulunan belirgin bir özelliktir. Kendilerine aşırı derecede güvenirler, ancak bunu fazla dışarıya yansıtmazlar ve insanları kendilerinden soğutmazlar. Karşınızda korkutucu derecede zeki bir kadın var. Onunla ilerlerken adımlarınızı dikkatlice atmalı ve temkinli olmalısınız. İlk hatanızda Akrep kadını sizi sokmaktan veya zehirlemekten çekinmeyecektir. Başarısızlık, onların kitabında yazmaz. Bir erkeğe ilgi duyduğunda, ona sahip olmak için elinden geleni yapar ve başarır. Bunun için fiziksel özelliklerini bile kullanmaktan çekinmezler. Başarısızlık ve zayıflık, onların kitabında yer almaz. Erkekler kadar güçlü ve acımasız olabilirler.

Akrep Burcu Aşk Hayatı
İLGİLİ İÇERİK Akrep Burcu Aşk Hayatı

Akrep Burcu İş Hayatı

Sorumluluk duygusu son derece yüksek olan bu burcun başarılı olması çok doğaldır. İş hayatlarında son derece azimli ve başarılıdırlar. Çalıştıkları ortamda onlardan daha hırslı birini bulmak neredeyse imkansızdır. Başarısızlığı kabullenmek onlar için mümkün değildir ve bu nedenle işlerine büyük bir hırs ve özveriyle sarılırlar. Kısa sürede önemli noktalara ulaşabilirler ve kariyerleri başarılı bir şekilde ilerler.

Akrep Burcu Ekonomik Hayatı

Kariyer odaklı bir yaşamın sonucu olarak, Akrep burcu insanları yüksek ekonomik güce ulaşırlar. Maddi anlamda hiçbir sıkıntıları olmaz. İnsanların imrendiği bir yaşamı elde ederler. Kazanma ve başarı arzuları onları sürekli olarak çalışmaya teşvik eder. Çalışmaktan asla bıkmazlar ve bunun karşılığında çok iyi maddi kazanımlar elde ederler. Akrep burcu, maddi açıdan güçlü ve kazançlı bir burçtur.

Akrep Burcunun Erojen Bölgeleri

Akrep Burcu Olumlu Yanları

Akrep burcu insanları, sevdikleri kişiye hayallerinin ötesinde bir aşk ve cinsellik sunarlar. Güçlü sezgilere sahiptirler. Sevdikleri insanı sahiplenmeye ve korumaya çalışırlar. Ayrıca son derece anlayışlı ve dostça yaklaşımlara sahiptirler. Genel olarak, kendilerine özgü mağrur kişilikleriyle sevilen ve sayılan insanlardır.

Akrep Burcu Olumsuz Yanları

Eğer onu kızdırır ve tahammül sınırlarını zorlarsanız, Akrep gibi zehrini üzerinize akıtmaktan çekinmeyecektir. Sözlerinde yaralayıcı etkiye sahip olabilir. Korkutucu derecede kıskanç ve intikamcıdır. Yapılan bir hata veya haksızlık asla unutulmaz. Düşmanın açığını sabırla bekler. Fırsatı kolladığı anda acımasızca ölümcül darbeyi vurur. Asla düşman olunmaması gereken tek burçtur.

Akrep Burcu Erkeğini Etkileme Yolları

Akrep Burcu Aile Yaşamı

Akrep burçları, anne ve babaları için her zaman özel bir kişilik taşır. Ebeveynler, hayatları boyunca çocuklarının kişiliğine saygı gösterirler. Ancak, kendi evliliklerine geldiğinde durum biraz değişebilir. Çünkü Akrep burcu olanlar, çekinmeden eşlerini incitebilirler. Bu da büyük çatışmalara ve kavgalara yol açabilir. Emir verme tarzları ve aşırı otoriteleri nedeniyle çocuklarını da kolayca baskı altına alabilirler.

Akrep Burcu Aşk Hayatı

“Akreple aşk anlatılmaz, yaşanır!” bu kadar iddialı bir cümle kurmamın sebebi, aşk söz konusu olduğunda hiçbir burcun Akrep’in yanında olamayacağıdır. Akrep burcu kolayca aşık olmaz. Günü birlik ilişkilerle geçiştirmek yerine doğru kişiye kadar bekler. Doğru kişiye aşık olduktan sonra ise o kişinin ayaklarını yerden kesmeyi çok iyi bilirler. Birini sevdiklerinde, ona karşılık vermemesi neredeyse imkansızdır. Tutkulu ve çekici kişilikleriyle hoşlandıkları insanları kolaylıkla etkileyebilirler.

Akrep Burcu Psikolojisi

Akrep burcu, çelik gibi güçlü duygulara sahiptir. Kişiliği ve karakteri sağlamdır. Genellikle yalnızlığı tercih ettiği için melankolik bir tavır sergiler. Bunun dışında herhangi bir sorunu bulunmamaktadır.

Yorum yapın