7 Ocak 2023 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

7 Ocak 2023 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji tahmininiz için yıldızlara bakabilirsiniz. 7 Ocak 2023 Cumartesi bugünün burç yorumu burada. Bakalım on iki burcun tümünü neler bekliyor.

Bugün yin ve yan enerjisine veya bazılarının ” kardeş işaretleri ” dediği şeye sahibiz. Güneş, işle ve kamusal kişiliğimizle ilgili olan Oğlak burcundadır. Ay, ev ve aile ile ilgili olan Oğlak’ın karşıt burcunda – Yengeç’te.

Bugünün kutuplaştırıcı enerjisi iki farklı yöne çekiliyormuş gibi hissedilebilir, bu yüzden anahtar her şeyde dengeyi bulmaktır.

Bugün burcunuzu neler bekliyor? Öğrenmek için daha fazlasını okuyun.

07 Ocak 2023 Cumartesi günlük burç yorumunuz.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

O rahat eşofmanları ve büyük beden bir tişörtü kap, Aries. Ay Yengeç burcunda tembel bir gün geçirmek için içinizdeki kişinin dışarı çıkmasına izin vermeye hazırsınız. Bu, hiçbir şey yapmamanın büyük bir başarı olduğu gündür. Dinlenmek ve rahatlamak için bu zamana ihtiyacınız var.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Yakından sarılın Boğa, bugün bir kanka veya sevdiğiniz biriyle tatlı sohbetler ve duygusal anlar içindir. Bugün, keyif aldığınız bir akış hizmetinde TV şovları izlemek için mükemmel bir gün. En sevdiğiniz malzemelerle bir pizza sipariş edin.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Paranın nereden geldiğini ve harcamalarınızın cüzdanı nereye boşalttığını görmek için finansal bir envanter çıkarmanın zamanı geldi. Vergi sezonuna sadece birkaç ay kala, oyunun önüne geçin ve makbuzları ve önemli belgeleri sonrası için düzenlemeye başlayın.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Dünün gözyaşlarını silin, bugün gökkuşağı ve güneş demek, Yengeç, Ay burcunuzda ve dolunay arkanızda, ağırlık kalkmaya başlıyor.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bırakmanın özel bir yanı vardır ve omuzlarındaki ağırlık kalkar Leo. Büyük bir projede bitiş çizgisine çok yakınsınız. Bu gün sizin için eğlenceli ve yaratıcı bir şeyin kapılarını açıyor ve bundan sonra ne yapmak istediğinizi düşünmenin zamanı geldi.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Arkadaşlıklar bugün çok rağbet görüyor ve eğer kendinizi yalnız hissediyorsanız birisi. önemsediğiniz bir telefon kadar uzağınızda. Bir arama yapmak için telefonu açan kişi olmanız gerekebilir, ancak karşılığında sevdiğiniz ve sizi seven birinin sesini duyduğunuzda buna değer.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

İş bu hafta bir ayı oldu, ancak artık vardiyanız haftasonuna doğru değiştiğine göre, evcil tarafınıza odaklanma zamanı. Evdeki eşyaları toplamak ve kişisel alanınızı rahat hissettirmek için güzel bir gün.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

İçinizdeki bilgini biraz eğlenmek ve oynamak için dışarı çıkardığınız akademik bir gün. Neden en sevdiğiniz kitapçının raflarına göz atıp evdeki raflarınızı süslemek için birkaç kitap satın aldığınız biraz ineklerle vakit geçirmiyorsunuz?

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Sevgili Yaylar, yaptığınız şey yürekten paylaşmaktır ve bugün kendinizi çok cömert hissediyorsunuz. Birinin muhtaç olduğunu anlayınca cebiniz dolar ve sevginizin bolluğundan verirsiniz. Bugün, bir vericisiniz ve kalbinizle büyük bir şekilde veriyorsunuz.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Aşk ve romantizm son zamanlarda sizden kaçmış gibi görünebilir, ancak sabırlı olun. Kendiniz için yapmanız gereken şeylere odaklanma zamanı. Aşık olmak için doğru zaman geldiğinde, her zaman yapabileceğini bildiğin şekilde elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olacaksın.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Bugün, tatil boyunca geride kalan günlük işleri halletmek için mükemmel bir gün. Bu, her şeyi bitirdiğiniz hafta sonu. Yapılacaklar listeniz uzun olabilir, ancak kahvenizden daha güçlü bir dürtünüz ve kararlılığınız var.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bu, samimi bir konuşmanın ihtiyaç duyduğunuzu hissettiğinizden daha fazlası olduğu günlerden biri. Bugün ‘hiçbir şey’ demek ve aşk eylemlerine odaklanmak için mükemmel. Nezaket ve şefkat, bunu ileriye ödemek de dahil olmak üzere, bugün kalbinizi çeken şeylerdir.

Yorum yapın