5 Ocak 2023 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Astroloji tahmininiz için yıldızlara bakın. 5 Ocak 2023 Perşembe bugünün burç yorumu burada. Bakalım on iki burcun tümünü neler bekliyor.
Güneş, günü ay ortasına kadar devam ettiği Oğlak burcunda geçirir.

Ay, Dolunay enerjisinin salınmasına hazırlanmaya başladığımız tatlı Yengeç burcuna girmek için İkizler burcundan ayrılır.

İşler değişmeye başlar ve bunu dünyamızın dışında ve kendi içimizde hissedebiliriz.

Farkındalık artıyor ve işte Perşembe gününden itibaren her burç için neler bekliyor.

05 Ocak 2023 Perşembe günlük burç yorumunuz.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

İşten sonra yapmak istediğiniz tek şeyin eve gidip kanepede kıvrılıp bir şov izlemek ve bir bardak dondurma içmek olduğu ‘o günlerden biri’ Koç.

Uzun, yoğun bir günün ardından biraz huzurun ve sessizliğin tadını çıkarmakta yanlış bir şey yok. Zevk almak!

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Tartışmaya neden olabileceğini veya ilişkinizde sorun yaratabileceğini bildiğiniz şeyler hakkında biriyle konuşmak zordur.

Konular tartışma için masanın dışında olabilir ve bunun birçok nedeni olabilir.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Mülkiyet ve para ile ilgili olarak kimin neyi alacağına gelince insanlar biraz garipleşebilir.

Duygusal duyguları tetikleyen şeylere bağlılığın üstesinden gelmek zor olabilir ve sinirlerin soğumasına izin vermek için geri adım atmayı gerektirebilir.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Burcunuzdaki Ay, kendinize odaklanmanızı istiyor, ancak ilişkiler sektörünüzdeki büyüme odaklı Jüpiter’e kare, başkaları için bir şeyler yapmanızı söylüyor.

Bütün bunlar güç ve kontrol sorunlarına katkıda bulunur. Çirkin kafalarını gösterirlerse yoğun bir dönem olabilir ama bu da geçer.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bir şeyin üstesinden gelmenin bir yolu, onun üstesinden gelmek için çalışmaktır.

Bir şeyler yapmak, zihninizi meşgul etmek ve hayatınızı organize etmek, zihninizi boşaltmanın ve enerjinizi olumlu yönde kullanmanın mükemmel bir yoludur.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün, umut ve şükran dolu ilham verici bir gün olma potansiyeline sahiptir. Arkadaşlıklarınız canlanır.

En iyi hayatını yaşıyorsun. Başak, şükredecek çok şey var ve yaşamak istediğin mutluluğu hissedeceksin.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün size evden çalışma günü veya yuvanızda birçok şeyi halletme fırsatı getirebilir.

Serin hava, bir podcast veya televizyon dinlerken bir tencereye acı biber veya çorba koymak ve evrak işlerini halletmek için mükemmel bir zaman.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Kağıda bir şeyler yazmak ve hayatınızla ilgili kasıtlı olmak, gerçekten yapmanız gerekene kadar kulağa çok kolay geliyor. Disipline ihtiyacınız var ve teknolojinin bugün size yardımcı olabileceği yer burasıdır. Bir hatırlatıcı ayarlayın. Alexa’nızı, her gün aynı saatte bir program tutmanızı isteyecek şekilde ayarlayın.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Son bir pipet, Yay. Bu ilişkinin pamuk ipliğine bağlı olduğunu biliyordunuz, ancak tek bir anın ne kadar kısa sürede tüm ilişkinin yerle bir olması şaşırtıcı olabilir. Affedecek kadar büyük ve zarif olabilirsin ama unutmak kısmı… çok daha zor.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Sadece kendin için iyi bir şeyler yapma zamanı. Kendime zamanınızın önündeki tüm engelleri aşacağınıza söz verin.

Ardından, kendinize birkaç saat ayırdığınızda, onu sıradan, önemsiz şeylerle dikkatinizi dağıtmadan kullanmayı taahhüt edin.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Geçmiş harika bir öğretmendir ve sert vuruşlar okulu kadar akademik çok az okul vardır. Size bir ders geliyor, Kova burcu tüm yılı tanımlayacak ve enerjinizi odaklamanıza yardımcı olabilir. yapılacak bir şey üzerinde.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Arkadaşlık aşkı için, Balık, yaratıcısın, açık fikirlisin ve hayatın büyüsünü deneyimlemeye hazırsın. En iyi arkadaşınızla televizyon izlemek için kendi evinizin rahatlığından kaybolsanız bile eğlenceli ve maceralı bir şeye kaçmanın zamanı geldi.

 

Yorum yapın