31 Ocak 2023 Salı Günlük Burç Yorumları

31 Ocak 2023 Salı Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarında bugün sizleri neler bekliyor? Astroloji tahmininiz için yıldızlara bakabilirsiniz. 31 Ocak 2023 Salı bugünün burç yorumu burada. Bakalım on iki burcun tümünü neler bekliyor.

Ay, günü İkizler’de geçirecek ve Mars’la bir fırçalama yaparak tutum ve zihniyette biraz türbülansa neden olacak.

31 Ocak 2023 Salı günlük burç yorumunuz.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Sezginize güvenin. Bugün size birkaç seçenek sunuyor. Akıllıca bir karar, zaman ve biraz araştırma gerektirir. İşi yapmaya istekli olun ve sonuçlar gelecektir.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Bir adım geri at. Zor bir durumdan biraz uzaklaşmak gerekir. Uzaklaştığınızda ve duygusal bir düzeyde aşırı dahil olmaktan kaçındığınızda bakış açısı daha net hale gelir.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Başkalarının liderliği almasına izin verin. Zamanını akıllıca kullan. Bir meslektaşınıza devredilebilecek işler sizin için daha azdır. Fazladan zamanı, yönettiğiniz ek sorumluluklara yönelmek için kullanabilirsiniz.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Evcil hayvan sahiplenmeyi düşünüyor musunuz? Tüylü bir arkadaşın kaybından kurtulmak zaman alabilir. Yeni bir evcil hayvan almayı düşündüğünüz bir yere geldiğinizde, evinizde yer açmaya hazır olabilirsiniz.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Taahhüt ettiğiniz şeyin istediğiniz şey olduğundan emin olun. Programınızı düşünün. İşlerinizi aksatmadan veya işinizin kalitesini etkilemeden aynı anda birden fazla işi yapabilir ve halledebilirseniz, tabağınıza başka bir şey eklemek işinize yarayabilir.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Yardıma ihtiyaç duyduğunuz alanda deneyimi olduğunu bildiğiniz ve saygı duyduğunuz birine danışın. Halihazırda doğru yolda olabilirsiniz, ancak doğru yönde bir onay duymak güven vericidir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Sen kazandın. Her gün ortaya çıkan birçok savaş, zihninizde korkuyla başlar. Şeytanlarınızla yüzleştiğinizde ve korkuya ya da ertelemeye yenik düşmediğinizde, daha güçlü ve daha dayanıklı hale gelirsiniz.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Sevgili Akrepler, bugün sizin için duygusal bir gün olabilir. Yakın geçmişten bir şey hakkında biraz ham hissedebilirsiniz. Zihniniz geçmişi çok uzun süre düşünmeye başladığında, sizi şimdiki zamana geri getirecek bir şeyler yapın. Bir arkadaşınızı arayın veya ihtiyacı olduğunu bildiğiniz birine yardım edin.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Bakmak. Dünya büyük bir fırsatlar yeridir. Kendinizi küçük ve çaresiz hissettiğinizde, bu hayatta hak ettiğiniz güzel şeyleri size getirmek için tüm evrenin emrinizde olduğunu unutmayın.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Harika bir şey size geliyor. Dua ettiğin bir mucize cevaplanıyor. Kontrolü teslim ettiğinizde ve inancınıza yaslandığınızda işlerin gerçekten nasıl yerine oturduğunu görürsünüz.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Hayatın tatlı anlarını besleyin. Şükredecek çok şeyin var. Bir anınız olduğunda, nimetlerinizi sayın. Sizinkinin sandığınızdan daha fazla olduğunu göreceksiniz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

İhtiyacın olduğunu düşündüğün bir şeyi kaybettiğinde, hayat boşluğu daha büyük bir şeyle değiştirir. Asla çok uzun süre eli boş olmayacaksın.

Yorum yapın