30 Ocak – 5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumları

30 Ocak - 5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumları

29 Ocak – 4 Şubat 2023 tarihleri ??arasında tüm zodyak işaretleri için haftalık burç okumasına hoş geldiniz. Özellikle ilginç bir haftadan sonra, bu hafta hayal kırıklığı yaratabilir.

Bu hafta çok fazla İkizler enerjisi yaşıyoruz ve bu biraz kafa karışıklığına yol açsa da, aynı zamanda ‘kişiselleşmemizi’ ve gerçeklerimizi konuşmamızı sağlayabilir.

Ayrıca, pek de tesadüfi olmayan bir şekilde, çok fazla Venüs enerjisiyle çalışıyoruz, bu nedenle ‘yüksek sesle konuşmak’ ile ‘iyi bir aşk hayatı istemek’ arasında, bu hafta bize aradığımız şeylerin bir kısmını verebiliriz.

Aşk hayatımıza konsantre olurken, diğer şeylerin acilen ilgilenmesi gerektiğinin ve bu konulara yönelmemiz gerekeceğinin farkında olmalıyız… yoksa.

Bazıları için yeni aşka, diğerleri için yeni bir iş durumu olasılığına bakıyoruz. Ayrıca bu hafta her şeye yapışmış gibi görünen bu Merkür üçgen Uranüs titreşimi var ve bu bizim en zarar verici geçişimiz olabilir, ancak Ay üçgen Pluto tahtın başına geçmek ister.

Bu hafta kibirli ve fevri davranışların yanı sıra ego çatışmalarını da beraberinde getiriyor. Bu haftanın bir kısmında hüsrana uğrayacağız ve sonunda istediğimizi elde edemeyebiliriz. Venüs’ün Mars karesiyle her şeyin yoluna gireceğini vaat ettiği haftanın sonuna doğru ilerliyoruz.

30 Ocak – 5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumları:

Koç Burcu

(21 Mart – 19 Nisan)

Bu hafta size yeni bir aşk deneyiminin kapısını açıyor Koç, çünkü siz ve tanıdığınız biri aniden kendinizi birbirinize karşı “hisler” beslerken bulacaksınız. Bu senin için bir sürpriz ama iyi görünüyor ve içgüdülerin sana devam etmeni söylüyor. Ve böylece, kendinizi içine koyduğunuz her şeyde olduğu gibi korkusuzca yaparsınız. Bu hafta aşkta bir şansa sahip olacaksın ve başarılı olacaksın.

Boğa Burcu

(20 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta bir fırsatı kabul ettiniz. Bunun sizin için en iyi şey olup olmadığından emin değilsiniz, ancak kesinlikle büyüme potansiyeli var gibi görünüyor; sizi rahatsız eden şey, daha fazla zaman ve para yatırımıyla başa çıkacak sabrınız olup olmadığını bilmemenizdir. Yine de, genel olarak bakıldığında, daha fazla dahil olmak istiyorsunuz ve bu fırsat sizin için bu arzuyu hafifletecek. Sırf yapabileceğiniz için bu hafta risk almayı bekleyin.

İkizler Burcu

(21 Mayıs – 20 Haziran)

Bu haftanın çoğunu çalışmanızı gözden geçirerek ve ‘bir sonraki hamleyi’ bekleyerek geçireceksiniz. Bu, son birkaç hafta içinde gereken her şeyi yaptığınız için şu anda yapacak çok az şey olduğu anlamına gelir. Boş zamanın olduğundan değil, ama şu anda üzerinde çalıştığın her ne ise, ancak daha sonra ‘meyve verecek’. Ve bu hafta sabırla, en iyisini ummakla ve beklemekle ilgili.

Yengeç Burcu

(21 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hafta kendinizi iki kişinin işini yaparken bulursanız şaşırmayın, çünkü görünüşe göre hayatınızda biri size uğraşmak için biraz fazla şey bırakmış ve yükünü sırtınıza atacak başka kimse olmadığı için, her şey sana düşüyor ve harekete geçmek zorundasın. Yaşamak ve kendi işinizi yapmak istediğiniz için bu hafta yanınızda biraz kırgınlık taşıyabilirsiniz. Bu daha sonraya ertelenecek. Üzgünüm, Yengeç.

Aslan Burcu

(23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bir ayrılığın son noktasında olabilirsiniz ve eşiği Şubat ayına girerken, bu konuda zaman sizden yana değilmiş gibi hissetmenize neden olur. Gücünüzün geri geldiğini hissediyorsunuz, ancak ‘eğlenceli şef’ olarak eski pozisyonunuzu almaya o kadar da hazır olup olmadığınızı bilmiyorsunuz. Dürüst olmak gerekirse, tamamen iyileşmek için bu haftanın birkaç gününü kendi başınıza geçirmelisiniz.

Başak Burcu

(23 Ağustos – 22 Eylül)

İşiniz ve maaşınızla ilgili işler daha kötüye gitmeden önce alabildiğinizi almalısınız. Şu anda iyi gidiyorsun ve yaptığın şeyi kimsenin takdir etmediğini hissetsen de gerçek şu ki sen yeri doldurulamazsın. Bu da canınızı sıkıyor çünkü bunu biliyorsunuz ve olağanüstü becerinizin karşılığını almak istiyorsunuz. Sorun şu ki, çalışanlarınıza maaşınız için savaşmadığınızı göstermişsiniz, bu da sizi çocuk oyuncağı haline getirdi.

Terazi Burcu

(23 Eylül – 22 Ekim)

Haftanız, sizi şu anda bulunduğunuz konuma sokan her kim olursa olsun, kırgınlığınızla gelebilir. Bu, birinin tavsiyesine göre hareket ettiğiniz ve şimdi bundan kurtulamadığınız için mutsuz olduğunuz anlamına gelebilir. Topluluk önünde konuşma yapmak, korktuğunuz bir şey veya nankör olduğuna inandığınız bir şeye katılmak olabilir.

Akrep Burcu

(23 Ekim – 21 Kasım)

Bugün girişken ‘yaşlı’ biri varsa, yaşı ne olursa olsun o da sizsiniz. Bugün tomurcuklarınızın dönüp baktığı arkadaş sizsiniz çünkü şimdiye kadar sahip oldukları en sadık ve dürüst arkadaş olduğunuzu kanıtladınız. Bu hafta, çok değer verilecek ÇOK sevgiyi ortaya koyabilirsiniz. Bu hafta size ihtiyacı olanlar için kapıyı açık tuttuğunuz için tavrınız da yardımcı oluyor. Sen meşhur ‘en iyi arkadaş’sın.

Yay Burcu

(22 Kasım – 21 Aralık)

Sevgili Yaylar, her şey yolunda gidiyor gibi göründüğü için bu hafta ücretsiz bir geçiş izni alıyorsunuz. Ve dedikleri gibi, büyük güç büyük sorumlulukla gelir, bu yüzden endişelenmek veya fazla düşünmek yerine bu harika haftanın ne kadarını harika geçirmek istediğinize karar vermeniz gerekecek. Başka bir deyişle, dünya sizindir, bu da sizin o dünyayı çalıştıran şeyin bir parçası olduğunuzu ima eder. Bu hafta hepsine sahip olabilirsin ya da kaybedebilirsin. Başarılı seçimi seçin.

Oğlak Burcu

(22 Aralık – 19 Ocak)

Oğlak burcu, bu hafta sizin için oyunun adı güven, çünkü Şubat ayını doğru yapmak için başka bir şans olarak görüyorsunuz ve genellikle doğru anlıyorsunuz. Bu hafta size birçok seçenek sunacak ve kişiliğinize ve programınıza en uygun olanı seçeceksiniz. Sizin için hiçbir şey imkansız değil ve hem gelecek hem de bugün hakkında çok iyimser hissediyorsunuz. Ödüle bir göz atın ve yeme alışkanlıklarınızı iyi kontrol edin. Sağlıklı kal!

Kova Burcu

(20 Ocak – 18 Şubat)

Belirli bir konuda elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı ve artık durumla ilgili istediğini yapmanın ‘diğer kişiye’ kaldığını hissediyorsunuz. Bu romantik veya tanıdık olabilir, ancak dikkat etmeniz gerekecek. Gerekeni yapacaksın ama daha fazlasını yapmayacaksın, çünkü çok daha önemli bir rol oynamaya olan ilgini kaybetmeye başladığını hissediyorsun. Kefaletle serbest kalmaya hazırsın. Elinden geleni yaptın, iyiydi ve artık daha fazlasını veremezsin.

Balık Burcu

(19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balıklar, bu hafta kendinizi biraz gergin hissediyor olabilirsiniz. Endişelenecek bir şey yok ama kendine bakmanı isteyen bir hava var. Fazla çalıştın ve hatta her anını sevmiş olabilirsin.

Bununla birlikte, ayak uydurduğunuz hızda devam etme yeteneğinizi de abartmış olabilirsiniz ve şimdi, bu hafta size arkanıza yaslanıp kendinizi düşünmenizi söylüyor. Bu hafta kendinize zaman ayırın ve iyi beslenmeyi ve su içmeyi unutmayın!

Yorum yapın