23 – 29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumları

23 - 29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumları

Merkür üçgen kuzey düğümü olarak bilinen geçiş, kötü anılar ve eski yaralar konusunda bize hemen yardımcı olduğundan, haftaya iyi bir notla başlıyoruz. Önümüzdeki haftayı işlememize yardımcı olacak şifa enerjisini hissedeceğiz.

Sanki vücudumuzu ve ruhumuzu onaracak besleyici, vitamin açısından zengin bir yemek verilmiş ve onu bir kez yedikten sonra önümüze çıkan her şeyin üstesinden gelebiliriz.

Bizi tehlikeli pozisyonlara götürebilecek pek çok ay geçişimiz var, bunlardan biri, bizi belirli bir şeyi yapamayacağımızı düşünmeye ittiği bilinen bir durum olan Ay’ın Satürn ile kavuşumudur; başarısız olacağımıza inanırız ve bu yüzden daha başlamadan başarısız oluruz.
Neyse ki, Güneş altmış Jüpiter, ortalığı aydınlatmak ve sendeleyen bizler için iyimserliği geri getirmek için köşeyi dönüyor.

Ay’ın Koç burcundaki iş yerinde bizi nasıl etkileyeceğini göreceğiz, çünkü bu hafta olanların çoğu işte, muhtemelen problemli durumlarla gerçekleşecek. Bu süre zarfında soğukkanlılığımızı korumamız gerekecek, çünkü kontrolden çıkma eğilimi gösterebiliriz.

Bazı zodyak işaretleri başıboş toplara benziyor ve kendilerini kontrol edemeyecekken, diğerleri bunun hayat olduğunu ve hepimizin ara sıra işle ilgili şeylerle ne kadar korkunç olursa olsun uğraşmak zorunda olduğumuzu anlayabilir.

Her burcun 23 – 29 Ocak 2023 haftalık burç yorumları:

Koç Burcu

(21 Mart – 19 Nisan)

Bu hafta aklınıza yeni fikirler gelmeye devam ediyor ve sanki coşkunuzu bastıramıyormuşsunuz gibi, paylaşmak istiyorsunuz! Hayatınızdaki insanların düşüncelerinize açık olduğunu göreceksiniz ve sadece bu değil, katılmak isteyecekler. Bir güven ve samimiyet havası taşıyacaksınız ve en iyi yanı, paylaşmanız ve teklif etmeniz gereken şeyin sunabileceğinizin en iyisi olduğunu bilecek olmanızdır.

Boğa Burcu

(20 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta yaratıcılık ve üretim için can attınız, ancak yine de istediğiniz kadar ilerlemeniz gerekebilir. Önünüze çıkan küçük engeller var, ancak hiçbir şey sizi yapmayı planladığınız şeyi yapmaktan nihai olarak alıkoyamaz. Buradaki ana his, ‘bir yere kadar’ gideceğiniz ve sonra şu ya da bu nedenle durmak zorunda kalacağınızdır. İyi bir hafta ama aklınızdaki ‘mükemmel’ haftadan farklı. Başınızı dik tutun ve şunu bilin: şimdiye kadar, çok iyi.

İkizler Burcu

(21 Mayıs – 20 Haziran)

Bu hafta, özellikle iş ve işyeri konularında dengeyi korumak ana odak noktanız olacak. Mükemmel bir iş çıkardığınızı ve bir şekilde yanlış anlaşıldığınızı hissediyorsunuz; bu bir yanlış anlaşılma olsa da, haftanın gidişatı başınızın ciddi şekilde belada olduğunu düşünmenize neden olacaktır. Tabii ki değilsin, ama neyle bulaşıyorsan, kendini açıklaman gerekecek.

Yengeç Burcu

(21 Haziran – 22 Temmuz)

Görevleriniz basit ve şaşırtıcı olmadığı için nispeten sorunsuz bir hafta. Bununla birlikte, canlandırıcı bir deneyim olarak bulabileceğiniz şey, insanların hafta boyunca size nasıl davranacaklarıdır. Sıcak, misafirperver bir figür olarak sunarsınız ve çevrenizdeki birinin, onu anlayabilecek tek kişinin siz olabileceğinizi düşünerek sizinle konuşması gerekir. Elbette onlardan yararlanacaksınız ve gerçekten yardımcı olacaksınız.

Aslan Burcu

(23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu haftanın bir sloganı olsaydı, “Yakın ama puro yok” olurdu. Bu hafta senin için böyle gidiyor Aslan. Mutlu bir hafta geçirmeniz neredeyse garanti ama bu sizin zihninizde bir gerçeklikten çok bir hayal. Tüm bu harika, harika olumlu fikirlere sahipsiniz ve kesinlikle gerçekleşebilir, ancak bu hafta, onları ilk elden deneyimlemek yerine iyi düşünceleri ‘düşünmek’ için ayrılmış olabilir.

Başak Burcu

(23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu hafta tamamen ya bir seyahate çıkmak için hazırlanmakla ya da çok yakın bir gelecek için bir seyahat planlamakla ilgili. Ne istediğini, nereye gitmek istediğini biliyorsun ve oğlum, ah oğlum, bu zamana ihtiyacın var mı? Tüm haftanız bu deniz yolculuğunu veya yol gezisini düşünerek geçecek. Ailenle birlikte olacaksın ve ‘macera’ planın bir parçası olmasa da geri kalanı kesinlikle öyle.

Terazi Burcu

(23 Eylül – 22 Ekim)

İşler hâlâ her zamanki gibi devam etse de, bu hafta çekişme fikrini ve küskün eski tartışmaları gündeme getirecek. Geçmişten biri sizinle eski bir savaşı yeniden başlatmak için geri dönerse şaşırmayın. Bu kişiden ve maskaralıklarından ölesiye sıkılmış olabilirsiniz, ancak onlar her zaman görmezden gelemeyecek kadar ısrarcı olmuştur. Ve böylece, bu haftanın bir kısmı bu sinir bozucu kişiyle uğraşmakla geçecek.

Akrep Burcu

(23 Ekim – 21 Kasım)

Yeni başlangıçlar ve taze başlangıçlar, Akrep haftasını keyifli hale getiriyor. Aniden, dört gözle bekleyecek çok şey var. Planlarınız meyvelerini veriyor, yani aşk ve yaşam düzenlemeleri açısından işlerin yürümesi için gösterdiğiniz tüm çabalar artık hem mümkün hem de olası görünüyor. Bu hafta bir taşınma planı yapacaksınız ve siz ve romantik partneriniz olacaklardan çok memnun ve heyecanlı olacaksınız.

Yay Burcu

(22 Kasım – 21 Aralık)

Sevgili Yaylar, bu hafta kendinizi özellikle bağımsız hissediyorsunuz. Bu hafta sizi sevimli, yumuşak hayvanlar ve birkaç günlük ve kitapla çevrili derin düşünceler içinde bulursa, kendinizi çok mutlu sayın. Kafan meşgul, bu da insanların seni yalnız bırakması fikrine katkıda bulunuyor. Sizi tanıyanlar, kendi cihazlarınıza bırakıldığında en iyi şekilde çalıştığınızı bilirler ve bu nedenle, saygınız gereği, arkadaşlarınız ve aileniz bu hafta boyunca ihtiyaç duyduğunuz kadar alana sahip olmanıza izin verecektir.

Oğlak Burcu

(22 Aralık – 19 Ocak)

Bu hafta bir karar vermek zorunda kalacağınız bir yere geleceksiniz ki bu zor olacak, çünkü her iki seçenek de oldukça iyi, ama daha kârlı bir tane var ve muhtemelen onu seçeceksiniz. Bu seçim size daha fazla para kazandırabilir ama mutluluk getirmeyecektir ve bu hafta bu cesur seçimi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir şey var.

Kova Burcu

(20 Ocak – 18 Şubat)

Bu hafta mali sorunlar yaşayacaksınız, ancak mesele borç veya borcunuz değil, biriktirdiğiniz tüm parayla ne yapacağınızdır. Fazlalıklarınız olduğunu hissediyorsunuz ve paranızla asil bir şey yapmak istiyorsunuz ama aynı zamanda soyulmaktan veya dolandırılmaktan da korkuyorsunuz. Parayla benzersiz bir ilişkiniz var ve hayatınızdaki hiç kimse bunu gerçekten anlamıyor, ancak ara sıra hafif bir kırgınlık veya kıskançlık hissedebilirsiniz.

Balık Burcu

(19 Şubat – 20 Mart)

Bazen süper patron rolünü üstlenmeniz gerekir ve bu hafta varlığınızı talep eden haftadır. Çevrenizdeki pek çok kişinin işlerin nasıl yapılacağı konusunda daha bilgili olması gerektiğini fark ettiniz ve bu hafta bir şey başarılacaksa sağlam bir duruş sergilemeniz ve her şeyi yönetmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Ve böylece patron olursun ve aylakların tarafını tutmazsın. Bu hafta size çok ciddi bir yön getiriyor ve işe yarıyor.

Yorum yapın