22 Ocak 2023 Pazar Günlük Burç Yorumları

22 Ocak 2023 Pazar Günlük Burç Yorumları

Astroloji tahmininiz için yıldızlara bakabilirsiniz. 22 Ocak 2023 Pazar bugünün burç yorumu burada. Bakalım on iki burcun tümünü neler bekliyor.

22 Ocak 2023 Pazar günlük burç yorumunuz.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Her şey ilişkilerle ilgili, Koç ve bugün size ağ ve arkadaşlık sektörünüzde iki kat enerji sağlıyor.

Ay’ın Güneş ile birleşmesi ile, önemli bir ilişki kucağınıza düşebilir.

Dışarı çıkıp sosyal çevrelerinize karışmak için bir gün olduğundan, evde kalıp yayın akışı yapmayın.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyeriniz başlamak üzere, Boğa. Odağınızı uyguladığınızda, depoda büyük miktarda enerji vardır.

Ofiste veya evden çalışırken işlerinizi halletmek için motivasyonunuzu ve kararlılığınızı artırıyorsunuz.

Önemli bir projenin zorlanması gerekiyorsa, bugün onu gerçekleştirme günüdür.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Her yerde öğrenmeniz ve bilginizi genişletmeniz için fırsatlar var.

Bugün, okuyacak pek çok konu bulabileceğiniz ve belki de imzalı bir ilk baskı kitap alabileceğiniz eski kitapçıları ziyaret etmek için mükemmel bir zaman.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Doğru bağlamda biriyle bir sırrı paylaşmanın çok güçlü bir yanı var. Gizli bir gerçeği ortaya çıkarmak sizi daha da yakınlaştırır ve sizi ömür boyu bağlayabilir.

Bugün, birisi size onu daha iyi anlamanıza yardımcı olacak ve size onu daha fazla tanıma arzusu verecek bir bilgi külçesini açıklayabilir.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Doğru kişiyle birlikte olmak önemlidir, çünkü onların desteği çabalarınızı artırabilir veya bozabilir. Bugün bir iş ilişkisinde işler ya rayına oturacak ya da nasıl bozulacağını göstermeye başlayacak.

İyi haber şu ki, duruma sonradan bakmak yerine duvardaki yazıyı göreceksin, böylece ona göre nasıl davranacağını biliyorsun.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

İşler doğru şekilde yapıldığında, size güçlü bir kişisel tatmin duygusu verir. Bugün, kendinizi yeteneklerinize hayran kalmış bulabilirsiniz.

Ay ve Güneş, sağlık ve günlük rutinler sektörünüzde güçlerini birleştirirken, yeni bir fitness kilometre taşına ulaşabilir veya hayatınızı iyileştirmeye yardımcı olan önemli bir projeyi bitirebilirsiniz.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Kova burcundaki Yeni Ay’ın enerjisi önümüzdeki birkaç gün boyunca aktif kaldığı için çekim gücü hayatınızda gerçek.

Hayatınıza daha fazla sevgi, yaratıcılık ve ilham çekmek istiyorsanız, bugün bir niyet belirleme günü. Bunu bir yere yazın ve her gün görebileceğiniz bir yerde saklayın.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Aile sizin için çok önemli ve çocuk sahibi olmayı, evlat edinmeyi veya büyütmeyi hayal ediyorsanız, bu inisiyatif alma zamanı olabilir. Her zaman hayalini kurduğunuz aileye sahip olmak çok fazla çaba, enerji ve şans gerektirir. Bugün, sizin lehinize işbirliği yapmak için hizalanan yıldızlardan kutsama alıyorsunuz.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Zor konuşmalar yapmak kolay değildir, ancak bir tartışmadan ne elde etmeyi umduğunuzu gerçekten düşünmek için zaman ayırırsanız, bunu biraz daha kolay bulabilirsiniz. Söylemesi zor olan sözler bugün senin için daha kolay akıyor. Bir mektup yazmaktan, bir e-posta taslağı hazırlamaktan veya basit bir metin göndermekten, işitilir ve anlaşılırsınız.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Paranızı akıllıca yatırmak akıllıcadır. Bugün daha iyi finansal kararlar almayı umuyorsanız, piyasa istediğiniz gibi görünmeye başlayabilir. Borsadaki herhangi bir para hareketi konusunda isteksiz hissettiyseniz, bugün mevcut durumu nasıl algıladığınızı görmek için eğilimleri analiz etmek için mükemmeldir.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

İşlerin sizinle ve arzularınızla ilgili olması gereken zamanlar vardır. Güneş mevsiminiz başladığında ve Yeni Ay geldiğinde, içinizdeki her türlü duyguyu harekete geçirebilir. Gelecekteki bir hedef belirlemek ve eylem adımlarınızı yazmak için bu zamanı kullanın. Ardından kendiniz için oluşturduğunuz programı takip edin.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Artık işinize yaramayan ilişkileri bırakmanız gereken zamanlar vardır ve sonra bir ışık kıvılcımı gördüğünüz anlar vardır. Uzun süredir görüşmediğiniz eski bir arkadaşınız olabilir. Büyük resmi değerlendirme ve hayatınızın neresine sığdığına karar verme zamanı.

Yorum yapın