Sevgiliye İyi Geceler Sözleri / Mesajları

Sevgilinize yüreğinizden geçenleri dile getirecek özenle seçilmiş sevgiliye iyi geceler sözleri ve mesajları bu sayfada yer alıyor. Bu sayfada, sevgilinize olan duygularınızı ifade etmek için kullanabileceğiniz en tatlı iyi geceler sözlerine, duygusal iyi geceler mesajlarına, kısa ve öz iyi geceler dileklerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Facebook için yaratıcı ve resimli iyi geceler sözlerini, eğlenceli ve komik iyi geceler mesajlarını, esprili iyi geceler sözlerini ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Bu mesajlar, sevdiklerinize gülümseterek ve onları mutlu ederek geceyi daha özel kılacak. Sosyal medyada paylaşmak üzere özel olarak tasarlanmış resimli iyi geceler sözlerini de bu sayfada bulacaksınız.

Twitter için kısa iyi geceler sözleri ve arkadaşlarınıza yönelik samimi iyi geceler dilekleri de burada. Unutmayın, bir “İyi Geceler” mesajı ile sevdiklerinize ne kadar değer verdiklerinizi gösterin. İyi geceler dilerim mesajları ile onlara sıcak ve sevgi dolu dileklerinizi iletebilirsiniz.:

Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

İyi geceler rüyalarımın prensesi…

Seni çok seviyorum bir tanem, iyi uykular…

Güneş batmış, akşam olmuş, saat bir2, hadi iyi geceler…

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki…

Allah’ım, sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör, bitanem, tatlı uykular.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini, zaman ise sensiz dakikaları götürür, ama hiçbir şey kalbimdeki sevgini götüremez. İyi geceler tatlı rüyalar, Allah rahatlık versin…

Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin. İyi geceler meleğim.

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse, sende benim hasretimsin aşkım, iyi uykular tatlı rüyalar.

Koynunda kökünle uyumayı her şeyden çok isterdim, yaşadığımın yarısı ben, yarısı sensin. İyi geceler canımın yarısı, seni çok ama çok seviyorum…

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim, iyi geceler.

İyi geceler dünya, iyi geceler insanlar, iyi geceler bitanem, rüyanda beni gör olur mu…

Yine bir gün daha bitti, sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen, seni hala çok seviyorum. İyi geceler…

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim… Seni yaşadığım her gün için… Yanağına bir buse gönderiyorum… Huzurla uyu bitanem… Huzurlu ve mutlu… İyi geceler… Seni seviyorum.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu, sen yanımda yoksan…

Beyaz bir güvercin yoluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, geçen mutlu kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler!

Yüreğin doğan güneşi değil, batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır, yarınki güneş senin için bitanem, iyi geceler.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim… Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum, huzurla uyu bitanem… Huzurlu ve mutlu… İyi geceler… Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin, unutma. İyi geceler.

Rüyalara rest çektim, uyumuyorum, herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum, uyku çok tatlı derler, ben seni tadıyorum, onlar uykuya ben sana doyamıyorum, bitanem, iyi geceler.

Aşkım, rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

Whatsapp İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye Çok Romantik İyi Geceler Mesajları Sözleri

Gözlerini kapattığında, benimle olduğunu hayal et. Yıldızlar bizim şahidimiz, rüzgar ise kucaklaşmamız. Seni sonsuz kadar seviyorum, iyi geceler meleğim.

Bu gece seni düşlerimde görmek için sabırsızlanıyorum. Umarım ben de senin düşlerinde yer alırım. Tatlı rüyalar, aşkım.

Bu gece seninle olmasam da, kalbim seninle. Uyurken seni düşünmek benim için bir lütuf. İyi geceler, sevgilim.

Gecenin karanlığında, yıldızlar senin güzelliğini yansıtıyor. Sen benim ışığım ve sonsuz aşkımsın. İyi geceler, tatlım.

Uyandığımda seni düşünüyorum, uyumadan önce de. Rüyalarımda benimlesin, hep benimlesin. İyi uykular sevdalım.

Kalbimin her atışı, seni ne kadar sevdiğimin bir kanıtı. Uykuna benimle dal ve tatlı rüyalar gör. İyi geceler canım.

Ay senin güzelliğine hayran, yıldızlar ise bizim aşkımıza şahit. Seninle aynı gökyüzü altında olduğum için minnettarım. İyi geceler.

Sen uyurken bile kalbim seninle konuşmaya devam ediyor. Seni sonsuzca seviyorum ve her zaman seveceğim. İyi geceler, hayalim.

Kalbim, her gece seninle uyumak için yanıyor. Seni kollarımda tutmak, bu geceyi mükemmel kılacak. İyi geceler, aşkım.

Bu gece seni özlemekle geçecek. Seni düşlemekle ve sana olan aşkımı her saniye daha da büyütmekle. İyi geceler, ruhum.

Sen benim hayalimdeki prenses ve bu gece seninle rüyalarımda www.guzele.com dans etmek istiyorum. İyi geceler, güzelim.

Eğer bu gece senin yanında olamıyorsam, en azından kalbim senin yanında. Her an seni düşünüyorum. İyi geceler, aşkım.

Uyurken bile seninle olmak istiyorum. Sen benim dünyamsın, sen benim her şeyimsin. İyi geceler, güzel rüyalar dilerim.

Bir gün rüyalarımızın aynı olacağı günü dört gözle bekliyorum. O güne kadar, sana tatlı rüyalar diliyorum. İyi geceler, sevgilim.

Gözlerini kapat ve kalbini aç, çünkü ben oradayım. Seni seviyorum ve her zaman seninle olacağım. İyi geceler, canım.

Gecenin sessizliği içinde sana olan sevgimi fısıldıyorum. Seni düşlerimde bulmak için sabırsızlanıyorum. İyi geceler, aşkım.

Sen benim her gece rüyama giren, her sabah uyanmamla kalbimi mutlulukla dolduran kişisin. Seninle birlikte olmak benim en büyük mutluluğum. İyi geceler.

Her gece uyumadan önce, seninle olan anılarımı hatırlıyorum ve yüzümde kocaman bir gülümseme beliriyor. Sen benim mutluluğumsun. İyi geceler.

Ayın parlak ışığı altında, sadece seni düşünüyorum. Umarım rüyaların benimle doludur, çünkü benimkiler seninle. İyi geceler, tatlım.

Gökyüzünde parlayan her yıldız, sana olan sevgimin bir parçası. Seni sonsuza dek seveceğim. İyi geceler, meleğim.

Komik İyi Geceler Mesajları
İLGİLİ İÇERİK Komik İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye Anlamlı İyi Geceler Sözleri

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun… İyi geceler…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat mücük.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben gelelim. İyi geceler birtanem…

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, geçen mutlu kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler!

Dur bir dakika, önce bana bir öpücük, sonra “seni seviyorum”, tamam şimdi uyayabilirsin.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Aşkım, rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözüm…

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma, sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

İyi geceler birtanem. En tatlı uykular, en güzel rüyalar senin olsun.

Seni çok seviyorum güzelim. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Özlemim sana sevdiğim. Sensiz rüyalarımdan artık bıktım. Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur. İyi geceler biriciğim. Seni çok çok seviyorum.

İyi ki varsın birtanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın.

Karanlık geçeni aydınlatır, kalbimdeki aşkın nuru ışığı. Rüyalarının asıl oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

Uzadı gecelerim, sabah olmuyor. Sensiz birtanem, odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceler benim için doğan mehtabim.

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne. Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle. Düşüncelerimdeki tek güzele iyi geceler.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru. Konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk büyüsü.

Artık sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevgilim sana.

Aşk sarhoş gezmektir işsiz boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana. İyi geceler aşkıtoma.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, üstüne sakin üşüme diye. İyi geceler canıma.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla. Sığın içlerine, hangisini istersen. Korur seni tüm kabuslardan. Sen rahat uyu sevdiğim. İyi geceler biriciğim.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana. Isıtsam seni tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş. Rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. Sen rahat uyu birtanem, iyi geceler sevgilim.

Her gecenin karanlığında dualarımla düşünüyorum seni birtanem, dualarım yalnızca sana. İyi geceler birtanem, İyi geceler her şeyim.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şevkat, kar beyaz tüylerinde huzur, ve gagasında iyi geceler öpücüğü. Ona iyi bak.

Rüyalara rest çektim, uyumuyorum. Herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler, ben seni tadıyorum. Onlar uykuya, ben sana doyamıyorum… İyi geceler sevgilim.

Yüreğimde senden bana hiçbir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan…

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın bitanem!

Geceye inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım.

GeceIer karanlık, geceIer işsiz, çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bitanem, gel de sevindir seni seven sevgiliyi…

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, geçen mutlu kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler!

Aşkım, rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse, sende benim hasretimsin aşkım. İyi uykular tatlı rüyalar.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözüm…

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şevkat, kar beyaz tüylerinde huzur, ve gagasında iyi geceler öpücüğü. Ona iyi bak.

GeceIeri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değer mi dediler, meğerse değmezmiş…

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebiyle ulaşamadık. Şarjı dolu hatlarımla seni çok seviyorum aşkım, tatlı benli rüyalar.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum. İyi geceler.

Hayatımdaki en değerli varlık canımın ta içi bitanecik sevgilim benim. İyi uyu, umarım yarın görüşmek dileğiyle. Seni çok seviyorum. İyi geceler.

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajları

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir öpücük gönderiyorum, huzurla uyu bitanem… Huzurlu ve mutlu… İyi geceler… Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum. Gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin, unutma. İyi geceler.

Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah güler yüzle yeni güne başladığında beni akıldan geçirmeyi unutma. İyi uykular…

Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum… Senden öncesi yoktu, seninle var olmuşum… Sende bütün umutlarsın, sende bütün duygular… Beni sende arama, ben artık senin olmuşum.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

GeceIeri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları geçene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum, her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur… Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum, Allah rahatlık versin.

İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken, sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

Yüreğin doğan güneşi değil, batan güneşi seçsin. Çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır. Yarınki güneş senin için, bitanem. İyi geceler.

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hâlâ yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim: Seni çok seviyorum ve hep seveceğim. İyi geceler.

Duvarıma bakarken boş odamın, birden şen beliriverdin. Çevirdim gözlerimi, baktım karanlık tavana, yine geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir öpücük verdin. Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biriciğim, iyi geceler sana.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse, alırım ağzına kadar gökyüzünü, sana gülen gözlerimi göreceksin aşkım, iyi uykular tatlı rüyalar.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş. Sende beni düşün uyumadan önce. İyi rüyalar aşkım. Rüyalarda buluşmak dileğiyle.

İyi geceler aşkım. Ne kadar da sıcak ellerini ellerimde, yüzümde hissedemesem de yastığın verdiği rahatlıkla senin kucaklamanı, yorganın ısısını hissediyormuşum gibi farzedeceğim. Sen uyurken ben hep seni düşüneceğim. İyi uyu aşkım. Gece korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye geleceğim. İyi geceler aşkım.

İyi geceler aşkım. Ne kadar da sıcak ellerini ellerimde, yüzümde hissedemesem de yastığın verdiği rahatlıkla senin kucaklamanı, yorganın ısısını hissediyormuşum gibi farzedeceğim. Sen uyurken ben hep seni düşüneceğim. İyi uyu aşkım. Gece korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye geleceğim. İyi geceler aşkım.

Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar evliliğe giden yolumuzda bir günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek… Rüyalarıma bekliyorum. Öpüyorum en tatlı yerinden.

Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı. Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne. İyi geceler birtanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun. Rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yoIIuyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Yorum yapın