İyi ki Varsın Sözleri

Bizim için hayatımızdaki önemli bir yeri olan güzel insanlara iyi ki varsın sözleri, iyiki varsın mesajları söyleyebiliyorsak eğer onlarında sizin değerinizi de bilmeleri gerekir. İyiki varsın diyebildiğimiz insanların yanından ayrılmayın çünkü onlar sizin mutluluğunuzun bir parçasıdır.

İyi ki Varsın Sözleri

“Aklımdasın bunu sende aklından çıkarma ey yar. İyi ki benimlesin, seviyorum seni.”

“Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzellikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın.”

“Yüreğim yüreğinde gözlerim gözlerinde bunu sakın çıkarma aklından. Diyorum ki İyi ki varsın bir tanem.”

“Ne güzeldir birine ‘İyi ki varsın’ diyebilmek.”

“Size mutluluk veren her şey hayatınızın değişmez iyi kisi olur. Onları her zaman yanı başınızda tutmazsanız, keşkeler hayatınızı ele geçirir…”

“Ne güzel bir şeydir birini koşulsuz, kuralısız, hiç beklentisiz olduğu gibi kabul etmek. Ve ona ‘iyi ki varsın’ diyebilmek.”

“Sağlığınız yerindeyse, sevdikleriniz hayattaysa ve iyi denecek kadar güzel bir hayat yaşıyorsanız şikâyet etmeyi bırakmalı ve hayatınızın güzelliklerini görmelisiniz. İyi ki demelisiniz…”

“İyi ki geldin. Hoş geldi yüreğime yüreğin. İyi ki varsın. Canımsın, dualarımsın.”

“Bu hayata bir kere geldiysek onu dolu dolu, hakkını vererek yaşamak zorundayız. Üzülerek ve keşke diyerek zaman kaybetmemeliyiz. İyi kiler düşünmeli ve mutlu olmak için nedenler bulmalıyız…”

“Yüzümden düşen bin parçayı toplayıp da, yerine kocaman bir tebessüm yerleştiren insanlar var ya, onlar iyi ki var!”

“En yorgun olduğunuz anda, en mutsuz olduğunuz anda, en sıkıldığınız ya da en umutsuz olduğunuz anda iyi ki deyin. Hayatınızda yaşadığınız ne kadar iyi ki varsa onları düşünün ve onların sizi kurtarmasına izin verin…”

İyi ki Varsin Sözleri
İyi ki Varsin Sözleri

“Ayrı iklimlerde yaşasak da sen hayat güneşimsin. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki sen varsın.”

“Aslında içimizin derinliklerinde o kadar çok iyi ki saklı ki, yeter ki onları bulup dışarıya çıkarabilelim. Ondan sonra her şey farklı olacak ve tüm güzellikler eşlik edecek bize…”

“Bir tek insanın bize ‘iyi ki varsın’ demesi, var olduğumuz için mutlu olmamızı sağlar.” – Can Yücel

“Rüzgârlı bir havada yürürken sakinliği hissetmektir iyi ki demek, karlı bir güne uyanıp güneşi görmektir iyi ki demek, kasırganın ortasında kurtuluşa yürümek ve inancını asla kaybetmemektir iyi ki demek…”

“Sana süslü sözcükler ile süslü cümleler söylemeyeceğim. Sadece diyeceğim ki seni aldığım nefes kadar seviyorum.”

“Ne zaman kötü günler yaşamaya başlasam ya da ne zaman kendimi yalnız hissetsem hep iyi kilerim gelir yardımıma… Onlar beni o kötü ve karanlık düşüncelerden anında çekip kurtarırlar.”

“Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın.”

İyi ki Varsın Mesajları

“Ne zaman kaybolsam derin karanlıklarda ve ne zaman kocaman bir boşluğun içinde savrulup dursam hep iyi kilerimi hatırladım. Benim tüm iyi kilerim imdadıma en önce yetişenler oldu…”

“Bozguna uğramış bir orduya benzetiyorum hayatımda olmadığın günleri. Ve şimdi hayatımdasın, zafere doymayan kumandan gibiyim varlığının tesiriyle. İyi ki varsın.”

“Ne yaparsanız yapın, hayata karşı umudunuzu asla yitirmeyin. Yaşadığınız en kötü an için bile iyi ki diyebilin ve gülümsemek için sebeplere ihtiyaç duymayın…”

“Ne güzel bir duygudur hayatında en çok sevdiğin, değer verdiğin, gönlünün en güzel yerinde taşıdığın insanlara ‘iyi ki varsın’ diyebilmek.”

“Bir insan hayatının her anı için iyi ki diyebilir, yeter ki onu görebilmeyi bilsin. Bu hayat yolunda yürürken keşkeler değil iyi kiler biriktirsin.”

“Hayata anlam katanım saklı düşlerimin sevdası seni sevmek çok ama çok güzel bir duygu bilesin. Onun için bırak seni her gün sil baştan seveyim. İyi ki benimlesin yüreğimin sevdası.”

“İzin verin, hayatınızdaki tüm iyi kiler ellerinizden tutsun ve en kötü anınızda sizi ayağa kaldırsınlar. İzin verin hayatınızdaki iyi kiler size mutluluğu sonuna kadar yaşayabileceğinizi göstersin…”

Sevgiyi Anlatan Sözler, Kısa
İLGİLİ İÇERİK Sevgiyi Anlatan Sözler, Kısa

“Dostluk çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim dostluğumuz deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın.”

“Ne zaman bir kâbus görsem ve dalsam uzaklara, ne zaman aklıma bir şey takılsa ve hüzün dolsa içime, bir iyi ki gelir yerleşir ruhuma. İşte o zaman neşelenmeye başlarım tekrar…”

“Baktığım sen gördüğüm sen istediğim sen sevdiğim sensin. Ey hayalimin sevdası düşlerimin yari seni çok ama çok sevmekteyim bunu unutma İyi ki varsın bir tanem.”

“Öyle bir haldeyim ki şu an kimseye anlatma şansım yok, ama sende anlamazsın biliyorum. Çünkü ben bile anlamıyorken seni severken sensiz kalmayı sen nasıl anlayasın. O yüzden bana kızma ve sev beni. İyi ki varsın bir tanem.”

“İyi ki varsın hayatımda sevgilim. Seni tanıdıkça hayatın güzelliklerini anlıyorum zamanla. Seni tanıdıkça kalbime hak veriyorum. Kalbim attıkça sevgilim sen benim sol yanım sen benim en büyük hayat anlamımsın. Sen sadece benim değil geleceğimin de adısın bir tanem.”

“Sıcacık yuvamda duran, çocuklarımın annesi, bende seni seviyorum. Sağlıkla, seninle ve çocuklarımla nice güzel günler geçirmeyi, seninle yaşamayı, yaşlanmayı diliyorum. İyi dileklerini yazacak olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız arkadaşlarım. İyi ki varsınız.”

“Artık rest çektim rüyalara ve küstüm gece uykusuna. Tüm insanlar en derin uykulardayken ben sana dalıyorum ve seni özleminde kayboluyorum yarim. Herkes uykuya doyamazken ben sana doyamıyorum yarim. İyi ki varsın bir tanem.”

Yorum yapın