Bir Kadını İtici Yapan Kötü Alışkanlıklar Ve Davranışlar

Her kadının kendine özgü bir güzelliği ve büyüsü vardır. Her biri, kendi çekiciliğini ve güzelliğini artıran bir dizi benzersiz fiziksel özelliklere sahip. Ancak, bir kadının güzelliğinin boyutu sadece dış görünüşle sınırlı değil, iç güzellik de bu denklemin önemli bir parçasıdır. Belki de göz alıcı bir gardıroba, göz kamaştırıcı saçlara, kusursuz bir cilde ve etkileyici bir stile sahipsiniz. Fakat eğer hala kendinizi şanssız hissediyor veya ilişkileriniz sürekli kötüleşiyorsa, belki de içeriden bir göz atmamız gerekiyor.

Bu durumda, üzerinde durulması gereken konu, kadının çekiciliğini azaltabilecek olumsuz alışkanlıklar ve davranışlardır. Kendinize biraz zaman ayırıp, bu tür olumsuz alışkanlıkların veya davranışların sizde olup olmadığını değerlendirin. İlişkinizde veya genel hayatınızda bu tür davranışları sergiliyor olabilir misiniz? Kendinizi bu bakış açısıyla değerlendirmek, kendinizi ve çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizi daha net bir perspektiften görmeye yardımcı olabilir.

Bir Kadını İtici Yapan Kötü Alışkanlıklar

Aşırı Dedikodu Yapmak

Dedikodu yapmak geçmişte keyifli görünebilir, ancak çok fazla yapılması kötü bir alışkanlık haline gelebilir. Erkekler her zaman söylentiler yayan bir kadını sevmezler. Dedikodu yapmak, çok güvenilir olmadığınız veya her zaman insanların sadece kötü taraflarını gördüğünüz izlenimi yaratabilir. Ayrıca, insanlar hakkında dedikodu yapmak dışında ekstra zamanınızla ilgili yararlı bir şeyinizin olmadığı algısı da yaratabilir. Gerçekten boş zamanlarında yapacak bir şeyleri olmayan biri olarak algılanmak istemiyorsanız dedikodu alışkanlığınızdan kurtulun.

Aşırı Dedikodu Yapmak
Nasıl Güzel Olunur: Daha Güzel Görünmenin 25 Yolu

Sarhoş Olmak Ve Dağılmak

Kadınların farklı sosyal etkinliklerde ve partilerde eğlenmeleri oldukça doğaldır. Ve çoğu zaman, bu ortamlarda alkol almak kaçınılmaz olabilir. İyi zaman geçirmenin yanlış bir yanı yok, ancak kadınlar da sınırlarını bilmelidir. İnsanların sizi barda ya da bir ortamda sarhoş ve kendinden geçmiş görmeleri kesinlikle çekici değildir. Sarhoş ve kendinden geçmiş bir kadın, yüksek sesle ve histerik olarak gülme ve konuşma eğilimindedir; erkeğini ve arkadaşlarını utandıracak saçma şeyler yapma eğilimindedir. Bu da kadının itici görünmesine neden olur. Ayrıca kadın da sarhoşken yaptıklarından daha sonra utanabilir.

Sarhoş Olmak Ve Dağılmak

Çok Fazla Makyaj Yapmak

Abartılı makyaj yapmak, bir kadını itici yapan kötü alışkanlıklar arasındadır. Makyaj ve kozmetik, güzelliğimizi ve çekiciliğimizi artırmak için kullandığımız yollardan biridir. Makyaj kadınların bakımlı olmak için yapmaları gereken bir şeydir. Ancak abartılmamalı ve yoğun miktarda olmamalıdır. Erkekler hala doğal güzelliğimizi tercih ediyorlar ve evet, onlar için güzel görünmek istediğimiz gerçeğini sevebilirler. Ancak çok koyu veya renkli makyaj, kat kat sürülmüş fondöten gibi abartılmış makyaj güzel olmak yerine itici görünmenize neden olacaktır. Bu nedenle daha doğal görünen hafif makyajı alışkanlık edinmelisiniz.

Çok Fazla Makyaj Yapmak
Kadınsı Cazibenizi Geliştirmenin 5 Yolu

Kötümser Tutum Sergilemek

Her zaman her şey hakkında olumsuz bir tutum sergilemek, diğer insanların dayanması için çok fazla zorlayıcı olabilir. Ayrıca tüm dünyayı omuzlarınızda gibi ya da karanlık bir bulut üzerinizde geziniyor gibi görünecektir. İnsanlar kesinlikle pozitifliği olan mutlu bir kadını severler. Her zaman negatif olan bir kadından daha üstündürler. İnsanlar kendilerine bir çeşit pozitiflik verebilecek ve gülümsemelerini sağlayacak kişileri severler.

Kötümser Tutum Sergilemek

Aşırı Sigara Kullanmak

Sigara içmenin sağlıklı olmadığı bilinen bir bilgidir. Daha özel olarak bir kadın için, sigara içmek kelimenin tam anlamıyla çirkin görünmesine neden olur. Sigara içmenin dişlerimize, cildimize ve sağlığımıza verebileceği tüm kötü etkiler fiziksel görünümümüze zarar verebilir. Şüphesiz, sigara içmenin dudaklarımızı nasıl karartıp kurutabileceğini, cildimizi nasıl kuru ve pul pul yaptığını, dişlerimizi nasıl sarımsı ve lekeli yaptığını ve çok daha fazlasını duymuşsunuzdur. Genel olarak, sigara içmenin her etkisi, bize kadınlar için çekici olmadığını söylüyor.

Aşırı Sigara Kullanmak

Erkekleri çeken sadece güzel yüz ve hoş beden değil; aynı zamanda bir kadının sahip olduğu değerler ve alışkanlıklardır. Güzelliğin içten geldiği abartılı açıklama aslında abartılı değildir. Bunun bir gerçeği var, çünkü bir kadının daha güzel görünmesini sağlamak için çok fazla rejim ve prosedürün mevcut olduğu modern dünyada, erkeklerin gerçekten daha yakından baktığı şey bir kadının iç güzelliğidir ve bu, kadınların daha fazla çaba göstermesi gereken bir yöndür. Bir kadını itici yapan kötü alışkanlıklar sizde de mevcutsa bir an önce bu alışkanlıklardan kurtulmaya çalışın.

Yorum yapın