1 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

1 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

Astroloji tahmininiz için yıldızlara bakabilirsiniz. 1 Şubat 2023 Çarşamba bugünün burç yorumu burada. Bakalım on iki burcun tümünü neler bekliyor.

Güneş Kova burcunda kalmaya devam ediyor.

Ay, bu öğleden sonra Yengeç burcuna girmek için İkizler burcundan ayrılıyor. Kanser evi, aileyi ve yaşlılarla olan ilişkileri yönetir.

01 Şubat 2023 Çarşamba günlük burç yorumunuz.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Önümüzdeki birkaç gün için yerleşme ve rahatlama zamanı. Evinizle ilgilenin ve işleri düzene sokun. Son birkaç gün içinde daha fazla sosyalleştin, ama şimdi kendi içine bakma zamanı.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Gözlemci ol bugünün Ay’ı sizi algılama güçlerinizi kendi avantajınıza kullanmaya davet ediyor. Küçük şeylere dikkat edin ve önemli toplantılar sırasında takip etmeniz gerekenler hakkında açıklayıcı sorular da dahil olmak üzere zihinsel notlar alın.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Önce üzerinde düşünmeden bir şeye acele etmeyin. İyimser doğanız, aşırı bağlılık ve vaatlerle sizi milyonlarca yöne çekebilir. Evet dediğin şeyin gerçekten istediğin şey olduğundan emin ol.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Kendin için iyi bir şey yap. Ay, önümüzdeki birkaç gün boyunca yarın burcunuza girerek otantik bir şekilde yaşama arzusunu ateşliyor.

Bu yılki gerileme mevsimi, yıla istediğiniz gibi başlamanızı zorlaştırdı, ancak bugün sıfırlama düğmesine basıp Şubat’ta yeni bir başlangıç ??yapmanızı sağlıyor.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Geçmişi arkanda bırak. Anılar kalbiniz için değerli olabilir, ancak eskiden olanlara sarılmak, gelecekte sahip olabileceklerinizin güzelliğini yaşamanıza engel olabilir.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Eski arkadaşlar genellikle sahip olunabilecek en iyi arkadaşlardır. Çocukluk arkadaşlıkları her zaman yakın kalmayabilir, ancak genellikle size ne kadar yol kat ettiğinize dair bir fikir verir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

İçgüdülerine güven. Bugün içinizde, seçimleriniz konusunda kendinize güvenmenize yardımcı olacak küçük bir ses var. Dönme zamanı geldiğinde. iç sesiniz yol gösterecek. Bu nedenle, dikkatle dinlemeye istekli olun.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Gün bitmeden güzel bir kitapla kıvrılın. Biraz boş zamanı hak ediyorsun. Akşam olduğunda, gerilimi bırakın ve daha sonra izlemek üzere filmde de mevcut olan romantik bir romanda veya fantastik bir kurguda kaybolun.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Size en yakın insanlara cömertçe verin. Bazen sadaka vermek daha uygun gibi görünse de, bugün akrabaya yapılan iyilik sevgiyle karşılanıyor.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Potansiyel bir ortaklık biraz dikkat gerektirebilir. Şu anda, işler mümkün olan en iyi şekilde çalışmıyor olabilir. Bir sorunun kök saldığını hissettiğinizde, meseleyi şifa verici bir konumdan ve büyüme arzusundan ele almaya istekli olun.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

İşler zaman çizelgelerine ve niyetlerine göre gelişir. Almak için manipüle ettiğiniz bir şeyi elinizde tutmak zordur. Gerekli işi yapmak ve sonuçların kendi adına konuşmasına izin vermek çok daha iyidir.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Dünyada romantizme her zaman yer vardır. Bugün, bir randevu gecesi yapmak hayatınıza romantizmi getiriyor. Özel bir günü bekleyebilir veya şimdi istediğiniz şey için zaman ayırabilirsiniz.

Yorum yapın